עדכון בוקר...

תודה לכל מי שתרם לי מדעותיו... ללא ספק מגיע לכם עדכון... אז ככה שאתמול בלילה דיברנו וסיפרתי לה שגיליתי על התכתובת... אחרי כמה דקות של הלם כמובן (לא אלאה אותכם בכל הפרטים) השורה התחתונה שלה היתה שזה היה בסך הכל משחק פנטזיות מטומטם בין שני אנשים חסרי ביטחון באופן מוחלט ושלא היה כל מגע ביניהם למרות התאורים הגרפיים במכתבים. היא אמרה שהיא מבינה את סערת הרוחות שבי והיא היתה חושבת אותו הדבר אבל ביקשה שאאמין לה שלא היה כלום, וגם שבכל מקרה הדבר נפסק לפני יומיים. היא טוענת שזה ארך כשבועיים אבל היא הבינה שזה "מטומטם" כהגדרתה ולכן הפסיקה את זה. היא אמרה שהיא לא מסוגלת לבגוד בי, היא לא צריכה תחליף לסקס במצוין שיש לה איתי, אבל היא כן זקוקה לחיזוקים... אני אומר שלא משנה כמה חיזוקים אני אתן, זה אף פעם לא ידמה לחיזוקים ממישהו זר, חדש, שגם אף פעם לא יריב איתה על מטלות החיים הקשות שצריך להתמודד איתן... תמיד הוא ירגש יותר... עכשיו אני צריך להחליט אם להאמין או לא...

נפלת חזק ביותר

גם אני גיליתי במייל רק משפט קצר ששלח לה ולאחר שהכחיש ניסיתי להאמין אך כל הזמן בדקתי ועקבתי בדיקת פירוט טלפון וכו, עד שתפסתי לאחר תקופה קשה ביותר של משבר עמוק אנחנו ביחד וחיים מצוין למרות שזה תמיד יהיה ברקע,אצל הבוגד זה קודם כל הכחשה וההגנה הכי טובה זה ההתקפה, לכן עצתי לך : תשמור על הזוגיות תמשיך לעקוב ולחפש סימנים כמו טלפון בכיס וכו, תעשה הסכם ממון ובמידה ולא תמצא כלום תשכח מזה ןתשקמו את הנישואין שהבגידה הזאת תיתן לכם מנוף לזוגיות טובה יותר.

אתמול בערב גיליתי שאישתי בוגדת בי...

שלום, אתמול בערב, לגמרי במקרה גיליתי תכתובות ב - gamil בין אישתי לבין המנהל שלה... התכתובות לא השאירו שום מקום לדימיון... גיליתי אותן בגלל חוסר זהירות של אישתי שלא סגרה את החלון של ה - Gamil. אנחנו נשואים כבר 13 שנה, בני 36-37 והורים לשתי בנות. איך אני אמור לפנות אליה? האם לשים מולה הדפסים של התכתובות ולבקש הסברים? האם לבקש ממנה לעזוב מיד את העבודה? האם לסלוח? האם לא לסלוח? האם לבדוק האם הרומן הוא קצר מועד או שזו ממש התאהבות וע"פ זה להחליט? אתמול פשוט נכנסתי לרעד של 5 דקות תמימות מקור כשגיליתי זאת, אבל היה ברור לי שהקור לא היה הגורם האמיתי... אודה לכם על עצותיכם...

גילית שאשתך בוגדת

אני גיליתי שבעלי בוגד בי ומאז חיי השתנו. אני כל הזמן חושבת על זה. למרות שהקשר נגמר עם הבחורה, אני כל הזמן חושדת שדברים נעשים מאחוריי גבי. אז כך שאני מבינה אותך. זה מאוד קשה.

מה את עושה סילביה.?

מה אני עושה?

אני חיה לי מיום ליום. והמצב איננו משתפר. אשמח לשמוע ממך.

אתמול בערב גיליתי שאישתי בוגדת בי...

שלום, אתמול בערב, לגמרי במקרה גיליתי תכתובות ב - gamil בין אישתי לבין המנהל שלה... התכתובות לא השאירו שום מקום לדימיון... גיליתי אותן בגלל חוסר זהירות של אישתי שלא סגרה את החלון של ה - Gamil. אנחנו נשואים כבר 13 שנה, בני 36-37 והורים לשתי בנות. איך אני אמור לפנות אליה? האם לשים מולה הדפסים של התכתובות ולבקש הסברים? האם לבקש ממנה לעזוב מיד את העבודה? האם לסלוח? האם לא לסלוח? האם לבדוק האם הרומן הוא קצר מועד או שזו ממש התאהבות וע"פ זה להחליט? אתמול פשוט נכנסתי לרעד של 5 דקות תמימות מקור כשגיליתי זאת, אבל היה ברור לי שהקור לא היה הגורם האמיתי... אודה לכם על עצותיכם...

תדפיס את המכתב ותדביק על מסך המחשב

או לחילופין הפוך את המכתב לשומר מסך היא תבין את הרמז העדין ולפי תגובתה תדע כיצד להמשיך איתה או בילעדה

תודה על התגובה

אני חושב שאני יודע מדוע היא הלכה על זה... פשוט כי היתה צריכה לברוח מהמציאות... המציאות של 13 שנים של נישואין + 5 שנים של הכרות מוקדמת. זה הצורך לשמוע מילים יפות ומחזרות ממישהו שלא יריב איתך אף פעם על מי עושה את הכלים או זורק את הזבל או עושה אמבטיה לילדות או שצריך לשמור עליהן לא מעט כשאת בלימודים... זה הצורך בפנטזיה... ואני לא אומר שאי אפשר ליפול לזה גם כשלא מתכוונים לכך... השאלה היא - מה יכול להשתנות אם זה אכן המצב. אחרי 18 שנות הכרות - מה כבר אפשר לרענן ולאורך זמן כאשר מטלות החיים לא הולכים להשתנות?

אהלן..

אענה לך את דעתי כגבר שנשוי לאישה שלא חוותה חווית לפני...אנחנו נשואים 14 שנה ו 4 שנים לפני...שאל את עצמך את השאלות הבאות: א. אני אוהב אותה/היא אותי? ומאוד? ב.האם "זיון" בשבילך הוא רק זיון או תמיד מעשה אהבה צרוף? (וסליחה על הביטוי) ג.דמיין אותך בסיטואציה מינית עם מישהי...האם הלב היה ניתק מזוגתך? דעתי, ואני יוצא מנקודת הנחה שהיא לא התאהבה בו שלא קרה כלום, ביג דיל, מישהו אמר לה שהוא חם עליה...- במיוחד שהיא מוכנה לשלל האפשרויות שאתה מציע בעקבות "הבגידה" חשבתם על לפתוח קצת את הזוגיות שלכם? השיגרה היומיומית הזו?...קח חומר למחשבה...

אחי תקשיב...

קודם כל אנשים אוהבים לייעץ אבל עד שאדם לא נמצא בסיטואציה הזאת הוא לא יכול לשפוט ולייעץ. לדעתי אתה נמצא בשוק הזה כרגע ואתה צריך לעשות חושבים עם עצמך ולהרגע ולא להגיע ממקום של כעס ועצבים כי אז התוצאה היא פשוטה מאד: גירושין! ויש מצב שהיא תקבל איזה סטירה או שניים תלוי כמה אתה כועס ברגע הלהט.

תרגע ותחשוב ואז תגיע אליה ותברר פרטים בלי להתלהט וכך זה יותר יפגע בה כי היא תראה שאתה לא מתחרפן ובכל זאת אל תשתגע ותנסה לבלוע את הרוק. אח"כ תראה מה הצפי לתקן או לחתוך.

בכל מקרה תחשוב האם אתה מסוגל להתמודד כרגע להיות לבד ולפוצץ הכל בפנים שלה או שאתה מעדיף לתקן.

דע את האמת שלא משנה מה תעשה רק דבר אחד חשוב: דע את עצמך. 

כלומר אם אתה לא מסוגל נפשית לספוג פיצוץ וגירושין ועוד חכה עם זה ותחשוב. קח את הזמן. תגיד לה שהיא חרא של אישה ואישה שאוהבת לא בוגדת ואתה תשים אותה על פתיל קצר מעכשיו ואז קח את הזמן ותחשוב וגם לך יש את האופציה לזיין מהצד. תהנה.

ואם אתה מסוגל לחשוב יותר מידי ואתה רוצה להחזיר מלחמה זה גם בסדר זה תלוי באופי שלך. תאסוף הוכחות בלי לספר לה כלום במשך זמן קצר אפילו שזה מפתה וכואב ואתה רוצה לספר לה ולהכנס בה על זה. תלך אם ההוכחות לבית הדין הרבני ותבקש גט ומפה  הם יכנסו בה בשבילך. היא תשאר אישה גרושה ללא מזנות וישללו ממנה המון תנאים והיא תקבל כזאת פצצה שהיא לא תבין מאיפה זה בא לה בכלל. סביר להניח שתוכל לתבוע ממנה פיצויים על הפגיעה בך ועוד המון דברים אם תשיג עו"ד טוב. היא תתחנן לסליחה ממך.

אגב: גבר בוגד כי לא כי הוא לא אוהב אישה. אלא כי הוא ייצור חרמן שלא מסוגל לשלוט בעצמו לרב. 

רב הנשים בוגדות כי לא טוב לה ביחסים. אז אתה יכול גם להכנס בה וגם לשמור על נישואיך ולתקן אותם.

אז דע את עצמך ודע למה היא עשה זאת. ואז תחליט האם בא לי לתקן או לקרוע אותה.

אני הייתי מתגרש ונכנס בה עד הסוף ואז מחכה שתחזור על ארבע ומקסימום אם לא תחזור יש המון דגים בים. תשמח על מה שהיה ותחכה ליותר טוב מזה.

בהצלחה...

אני לא רוצה לבעס אף אחד - אבל אם היא בוגדת אולי היא זאת היחידה שרוצה להמשיך לחיות במערכת יחסים הזו.

אם היא הייתה מעוניינת לפרק למרות שמשעמם לה כבר (ומשעמם לה - זה בטוח) אז היא הייתה הולכת, אבל במקום זה היא מגוונת לעצמה (שלא בזהירות). יש לנו בממוצע 50 שנה יפות לחיות - אחרי זה הכל מתפורר לאט - לפעמים מהר.צריך לתת לחיות אותם במלואם.

אני נתתי "אישור" לבעלי לעשות כרצונו. ויש לומר שמאז הוא הבעל הכי טוב. כמובן שהוא לא משתף אותי בחוויות שלו (וטוב שכך).

אנחנו בני אדם וזה כל היופי.

אתה תוותר לה היום ומי אומר שמחר זה לא יהי'ה!!!

בגדה פעם אחת עבר בשתיקה יחזור על עצמו שוב 

גנב לא יפסיק לגנוב.

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר