עצה בנושא שלישיות ואורגיות

אני ואשתי נשואים חמש שנים, בשנות ה30. מפנטזים המון על שלישיות עם גבר נוסף או אישה...אבל מפחדים לנסות בגלל קנאה שאחרי. הסקס בינינו מדהים וגם הקשר. מה דעתכם? לממש או לא?

בשום אופן לא

היי

היי לדעתי זה לא כזה חד משמעי. אם זאת הפנטזיה שלכם , סביר להניח שהיא תמומש ביום מן הימים. אתם צריכים להיות בטוחים בעצמכם ובקשר שלכם באופן מספיק טוב שתדעו לעשות את ההפרדה אחרי כן. לא בטוח שכדי לעשות את זה אבל צריך לבדוק את הדברים.

תלוי בשלישי......

גבר שואל את אישתו אם הייתה מוכנה להיכנס למיטה עם רוברט רדפורד תמורת מליון דולר... משיבה האישה...אין לנו מיליון דולר.

היי

היי לדעתי זה לא כזה חד משמעי. אם זאת הפנטזיה שלכם , סביר להניח שהיא תמומש ביום מן הימים. אתם צריכים להיות בטוחים בעצמכם ובקשר שלכם באופן מספיק טוב שתדעו לעשות את ההפרדה אחרי כן. לא בטוח שכדי לעשות את זה אבל צריך לבדוק את הדברים.

אין אפשרות

להיות בטוחים בקשר עד כדי כך ולהיות בטוחים שניתן יהיה לעשות את ההפרדה אח"כ. מה שרואים מכאן לא רואים משם. משמע - יש דברים שעדיף להם שיישארו בגדר הפנטזיה, אלא אם מוכנים לקחת את הסיכון שההתפתחות עלולה להיות אחרת מהמצופה. לחשוב שהקשר ישרוד מהלך שכזה כי הוא מאד יציב וחזק הינה אמונה תמימה ונאיבית. לקחת בחשבון שעלולה להיות התרופפות של הקשר ושעלולות להתגלע בעיות ושיתכן שהקשר לא ישרוד ואז לעשות את השיקולים של הבעד והנגד, את היתרונות כנגד הסיכונים, להחליט האם כדאי ושווה לסכן, שכן זו אפשרות ריאלית כמו כל אפשרות אחרת. והיה והחלטתם על מימוש הפנטזיה, תיהנו ותקוו שהיא אכן תהיה שווה את כל מה שיבוא (או לא יבוא) בעקבותיה.

אני ואשתי נשואים חמש שנים, בשנות ה30. מפנטזים המון על שלישיות עם גבר נוסף או אישה...אבל מפחדים לנסות בגלל קנאה שאחרי. הסקס בינינו מדהים וגם הקשר. מה דעתכם? לממש או לא?

נו כרגיל אנשים מתחתנים בשביל לבגוד אחד בשני....אבל בגלוי

אני לא אגיד מה אני חושב במיקרה שלכם מילא הייתם רווקים... אבל אתה נשוי ונותן למישהו אחר לזיין את אישתך ? אני מתערב שאם היא הייתה עושה את זה מאחורי הגב שלך התוצאות לא היו טובות

אין אפשרות

להיות בטוחים בקשר עד כדי כך ולהיות בטוחים שניתן יהיה לעשות את ההפרדה אח"כ. מה שרואים מכאן לא רואים משם. משמע - יש דברים שעדיף להם שיישארו בגדר הפנטזיה, אלא אם מוכנים לקחת את הסיכון שההתפתחות עלולה להיות אחרת מהמצופה. לחשוב שהקשר ישרוד מהלך שכזה כי הוא מאד יציב וחזק הינה אמונה תמימה ונאיבית. לקחת בחשבון שעלולה להיות התרופפות של הקשר ושעלולות להתגלע בעיות ושיתכן שהקשר לא ישרוד ואז לעשות את השיקולים של הבעד והנגד, את היתרונות כנגד הסיכונים, להחליט האם כדאי ושווה לסכן, שכן זו אפשרות ריאלית כמו כל אפשרות אחרת. והיה והחלטתם על מימוש הפנטזיה, תיהנו ותקוו שהיא אכן תהיה שווה את כל מה שיבוא (או לא יבוא) בעקבותיה.

ELA התשובות שלך תמיד תמיד מלאות בחוכמה, אני אוהב לקרוא אותן כמו ספר טוב

כשממשים פנטזיות - הן כבר לא פנטזיות

אתם יכולים בהחלט להתנסות באלה. אבל, אין כל הבטחה שמימוש הפנטזיה יענג כמו הפנטזיה עצמה. פנטזיה, כאירוע דמיוני, מאפשרת לדמיון הכל. עם זאת, מה שנתפש בדמיון כמעורר, במעשה אפשר שיענג ואפשר שלא, ולאחר מעשה עשוי לכאוב. מאוד. שהכל צפוי - קנאה, אובסיסיביות, אשמה, הלקאה עצמית - כמו גם עונג גופני, חוויה, הוויה. והרשות נתונה - לבחור כך או כך. החלטה שלכם.

אין אפשרות

אוולין עזבת אותנו בפורום חד הוריות? הא?

אל תהרסו את הכל

זה לעולם לא יהיה נפלא כמו הפנטזיה, והתוצאות המזעזעות של הדברים האלה ידועות. בין שני אנשים אוהבים יש אינטימיות, כשהרגל שלו היא שייכת לה והישבן רלה הוא רק שלו...כשלא מתביישים, כשהסקס הוא כמו חלום ולא כמו סתם אירובי בעירום. אתם תרמסו את הדבר המדהים והיפה הזה על ידי כניסת אדם זר, חיצוני לתוך הממלכה הקסומה שלכם. מכאן לא תהיה דרך חזרה - קנאה, בלבול, ירידת בטחון עצמי, ריחוק. האם זה שווה בשביל פאקינג פנטזיה???

אם אתם רציניים , תשאלו אותי קודם יש לי עיצה אחת או שתיים - רציני מאוד!

אין לכם מה לעשות בחיים...

אים הכל מדחים ביניכם למה לחפש שטויות עצה כנה ..

בחן את עצמך: האם אתה מוכן לשלישיה?

הי, תקרא את מה שכתוב פה ואז תדע אם אתה באמת מוכן לזה: מוכן לשלישיה?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר