תעזור לי בבקשה....

אני בת 21 והתחתנתי לפני חודשים... אנחנו לא מפסיקים לריב!!!! ושבוע לפני החתונה כמעט נפרדנו ופוצצנו הכול, בסוף התחתנו ואנחנו חיים אצל ההורים שלי וכל הזמן רק רבים אפילו סתם על שטויות אנחנו לא מצליחים להירגע ולא לריב אני כבר אובדת עצות... נשברתי... אני לא יודעת כבר איך לקום ולהמשיך הלאה בבקשה תעזור לי איך, מה עלי לעשות?!? תודה רבה רבה...

למה אף אחד לא עונה!?!??!?!?!?!?!?!

נישואים

דבר ראשון ואת בטח שומעת זאת הרבה, היא שהשנה הראשונה לנישואים היא הקשה ביותר,אתם לומדים להכיר זה את זו (למרות שיש זוגות שגרים ביחד לפני וזה מאוד מומלץ),מנסיון צריך לדעת להתפשר על דברים למען הקשר והזוגיות,בעלי למשל מאוד סבלני ורגוע ואני ההפך הגמור,בהתחלה זה מאוד הפריע לי (אני מספיקה לתלות כביסה לשטוף כלים ולבשל והוא עדיין מקצץ סלט),תביני שאתם שתי עולמות,כל אחד בא ממקום אחר וצריכים להשתלב לזוגיות אחת,דבר נוסף,בשביל השקט הנפשי לא מומלץ לגור ליד ההורים,למרות שאלה ההורים שלך אבל עדיף את השקט והשלווה.בקיצור אלה הם החיים וצריך לדעת להתמודד איתם בצורה יפה,צריך לדבר ולהעביר את המסר ואם האהבה כ"כ חשובה הוא ישתנה וגם את כמובן. בהצלחה !!!!

לנשואה..

תודה!

למה אף אחד לא עונה!?!??!?!?!?!?!?!

חמודה, תקשיבי

בחרת להתחתן זה לא צחוק גם אני נשוי לא מזמן אבל כדאי מאוד שתדברו על זה ותהיו מודעים שייש אופציה להתגרש אז אם אתם רוצים לחיות יחד תחליטו יחד שאתם מתחילים מחדש ולדעתי, אל תגורו עם ההורים תיבנו לכם זוגיות לבד. דברו על זה.

תעזור לי בבקשה....

אני בת 21 והתחתנתי לפני חודשים... אנחנו לא מפסיקים לריב!!!! ושבוע לפני החתונה כמעט נפרדנו ופוצצנו הכול, בסוף התחתנו ואנחנו חיים אצל ההורים שלי וכל הזמן רק רבים אפילו סתם על שטויות אנחנו לא מצליחים להירגע ולא לריב אני כבר אובדת עצות... נשברתי... אני לא יודעת כבר איך לקום ולהמשיך הלאה בבקשה תעזור לי איך, מה עלי לעשות?!? תודה רבה רבה...

ייעוץ זוגי ואו הליך גירושין

להנות היום מה שתפסידו למחר

עזרה לנשואה הטרייה עם הריבים

גרתי עם חברה שלי כשנה וחצי לפני שנישאנו (לפני 4 שנים). לפני החתונה, ובעיקר אחריה היו לנו ריבים רבים, אולי בדומה למה שאצלך. הלכנו לטיפול זוגי מוך רצון להיות יחד באהבה. זה עזר באופן שלא יכולתי להאמין, אבל ממש רגע לפני הפיצוץ. היום אנחנו מאושרים יחד, ואילו בדרך להרחבת המשפחה באושר. שווה ללכת לייעוץ יחד - לפרק את החבילה הרי תמיד אפשר. בהצלחה!

תשובה למאיה , 2 דברים מאוד חשובים..

1. לעזוב את בית הוריך וללכת לגור לבד ולצאת מתחת לסינור של אמך 2. למצוא ומהר עבודה את כל הזמן שורצת בבית ואז יש לך זמן לחשוב על מה לריב !!!

מי אמר שאני לא עובדת?!?!?

עזרה לנשואה הטרייה עם הריבים

גרתי עם חברה שלי כשנה וחצי לפני שנישאנו (לפני 4 שנים). לפני החתונה, ובעיקר אחריה היו לנו ריבים רבים, אולי בדומה למה שאצלך. הלכנו לטיפול זוגי מוך רצון להיות יחד באהבה. זה עזר באופן שלא יכולתי להאמין, אבל ממש רגע לפני הפיצוץ. היום אנחנו מאושרים יחד, ואילו בדרך להרחבת המשפחה באושר. שווה ללכת לייעוץ יחד - לפרק את החבילה הרי תמיד אפשר. בהצלחה!

ל-א.ג

תודה... ובהצלחה בהרחבת המשפחה

חמודה, תקשיבי

בחרת להתחתן זה לא צחוק גם אני נשוי לא מזמן אבל כדאי מאוד שתדברו על זה ותהיו מודעים שייש אופציה להתגרש אז אם אתם רוצים לחיות יחד תחליטו יחד שאתם מתחילים מחדש ולדעתי, אל תגורו עם ההורים תיבנו לכם זוגיות לבד. דברו על זה.

איכות הזוגיות לא נקבעת לפי כמות הריבים

יש אנשים שרבים כל דקה ואוהבים יחד עם הריבים, כי כאלה הם - אימפולסיביים.יש כאלה שלא רבים, אבל אין פתיחות, וזה יותר גרוע.אל תהי כל כך לחוצה מהריבים, זה יעבור לכם לאט לאט כשתתרגלו איך לפנות אחד לשני ובמה אתם שונים, איך למצוא גישה אחד לשני. בטוח שאין להתגרש בגלל ריבים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר