האם יש סוד לזוגיות ואבהבה זקוקה לעזרה

היי אני נשואה חודשיים ואין לי מושג איך להתייחס למה שקורה איתנו אני בת 38 בעלי קטן ממני ב8 שנים לאחרונה כל דבר קטן מקפיץ אותנו ולפחות פעם ביום אנחנו מתווכחים לפעמים אני מנסה להקשיב ללב ונראה לי שאין בי רגש בכלל למרות הידיעה שאנחנו אוהבים גם בסקס ביננו אני יחסית רחוקה וכבר לא פתוחה והרפתקנית כמו לפני חודשיים תמיד אמרו לי שהשנה הראשונה בנישואין היא הקשה מכולן האם זה נכון בכלל מה מחזיק אנשים כמוכם הרבה שנים ואיך עושים את זה לפעמים כשאני חושבת על זוגות אחרים כולם נראים לי שהם חיים בשקר ורק מבדידיות או ילדים הם ביחד אני עובדת קשה ואין לי כח לכלום אני באה הבייתה וצריכה לא חייבת לנקות ולבשל חודשיים אחרי החתונה אני מוצאת את עצמי בחיים שבעיקר העיניין הוא הרבה פרטים שמורכבים מאיך נעבור את החודש בשלום מישהו יכול לעזור? אשמח לקבל כל תגובה העיקר שתהיה באמת אמיתית וכנה

STATION THE

את שואלת את שאלת השאלות של זוג נשוי. איך לשרוד יחד להשאר מאוהבים לא לעבד את הניצוץ וההתרגשות וכו. וואל דרלינג, אין נוסחה מדעית לעיניין אבל יש כח ורצון עז להצליח הזוגיות . מאחר ונקודת הפתיחה היא שאתם מאוהבים ולכן גם התחתנתם ויש לכם רצון להקים מישפחה בעתיד ,אז יש בסיס. כל מה שאומר לך יהיה שווה מעט לעומת הרצון שלכם להיות י ח ד . הסביבה לא חשובה. רק שניכם.

בהמשך לדבריך

אני נשואה 4 שנים + ילד בן 3, חמודה -החיים הם שיגרה אחת ענקית, מסיימים לעבוד חוזרים הביתה בשעה 17:00 ואז מתחילים את המשרה השניה של החיים-הבית - לבשל,לשטוף כלים,כביסה,בית,מקלחת,יחס לילד, יחס לבעל,העניין מאוד מתיש ומשעמם אבל למדתי להבין שהחיים הם באמת שיגרה אחת גדולה ומעייפת, אבל תנסי להכניס דברים חדשים לחייך למשל חדר כושר,בילוי פעם בשבוע עם חברות וכל מה שמעניין אותך. שיהיו לך חיים טובים ומאושרים, אל ייאוש הכל עובר !!!!

דרושים עובדים לעבודה מהבית בכתיבה קלה, לפרטים נוספים שלחו לנו הודעה בוואצפ למספר 052-6540924 צוות אפטיל וורקס

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר