הרהורים לא נעימים

אני מסתכלת עליו בלילה ושואלת את עצמי מה מצאתי בו לפני 17 שנה ואיך אני הולכת לעבור עוד יום נוסף איתו יש לי כל מיני הרהורים לא נעימים בקשר לזה הלוואי והיתה דרך שהוא יהיה כל מה שאני מחפשת בחיים כנראה שאין עצוב

כמוני כמוך

גם אצלי זה המצב, אבל מה עושים כשיש 3 ילדים, ו- 15 שנות נישואין שעברו סך הכל על מי מנוחות ?

היי אדוה..

גם אני נמצאת במצב הזה.. והשאלה שלי היא: אז למה בעצם לא להתגרש...??

כמוני כמוך

גם אצלי זה המצב, אבל מה עושים כשיש 3 ילדים, ו- 15 שנות נישואין שעברו סך הכל על מי מנוחות ?

המצב אצלי הפוך אחרי 25 שנה......

אני מודה לקדוש ברוך הוא שהפגיש אותי עם אישתי..מודה לו בכל הזדמנות..מודה מודה מודה

מקנאת באשתך

היי אדוה

רציתי לשאול אם ניסת לדבר איתו,לשתף,לשאול,מ היש לו בראש. האם ניסת באמת בלי לפחד מעצמך לשנות דברים . לפעמים הפחד שלנו מעצמינו משתק ואז מרימים ידיים . אולי גם לו מפריע הריק הזה שיש בינכם אולי השחיקה של הזמן מציקה גם לו יכול להיות שהוא יפתיע אותך וביחד תוכלו לעשות שינו ענק שיכול להפתיע גם אותך ולגרום לך להתאהב בבן אדם מחדש. בהצלחה מחזקת אותך מעומק ליבי (אני גם 7 שנים עם בעלי וגם לי עברו מחשבות כאלה ותחושות עמוקות של תסכול וכשדיברתי עם בעלי - ודיברתי המון-אפילו הכרחתי אותו לבוא איתי לטיפול פסיכולוגי זה הוציא הרבה משנינו והשינוי שהגיע הפתיע אותי בעוצמתו

המצב אצלי הפוך אחרי 25 שנה......

אני מודה לקדוש ברוך הוא שהפגיש אותי עם אישתי..מודה לו בכל הזדמנות..מודה מודה מודה

כנ"ל גם אני יש לי פרטנר מדהים

אנחנו אוטוטו נשואים 20 שנה ומאוהבים כאילו אתמול הכרנו. אושר אמיתי מאחלת לכל הזוגות

הרהורים לא נעימים

אני מסתכלת עליו בלילה ושואלת את עצמי מה מצאתי בו לפני 17 שנה ואיך אני הולכת לעבור עוד יום נוסף איתו יש לי כל מיני הרהורים לא נעימים בקשר לזה הלוואי והיתה דרך שהוא יהיה כל מה שאני מחפשת בחיים כנראה שאין עצוב

היזדהות

אדווה אני ממש מיזדהה איתך למרות שלא קראתי את הרקע, אך גם לי קורא לאחרונה שאני מסתכלת לצידי ורואה את האויב... מהסרט לישון עם האויב

כנ"ל גם אני יש לי פרטנר מדהים

אנחנו אוטוטו נשואים 20 שנה ומאוהבים כאילו אתמול הכרנו. אושר אמיתי מאחלת לכל הזוגות

מה באמת סוד הזוגיות-דרושה עזרה!1!

שלום אני נשואה חודשיים התחתנתי לא צעירה 37 ועדיין מה שקורה עכשיו ביננו פשוט מפחיד אותי וגם מתסכל אנחנו מאוד מאוד אוהבים אבל אני מרגישה מאוד לא בטוחה אולי בגלל כמות המטורפת של גירושים בנוסף אנחנו מתווכחים לפחות פעם ביום על משהו שנינו מאוד משתדלים ולא תמיד מוצאים את הדרך המוייבויות הכלכליות כל כך מעייפות שלפעמים בא לי לקחת תיק ולטייל איתו כמובן אני לא מבינה איך עושים את זה שיהיה באמת כיף שיהיה רומנטי שנמשיך להמשך אחד לשני האם זה אפשרי האם זה אמיתי בכלל הגעתי מבית מאוד בעייתי שדוגמא לא הייתה שם ובעצם עכשיו קשה ובמקום להתמודד אני מתחילה לשחק עם הרעיון של לברח בכלל אני חושבת למה התחתנו למה לא רק גרנו ביחד והאנו ילדים [ בגלל כל עיניין היהדות..]אשמח לקבל עזרה ועצות מגברים ונשים ואולי אוכל להבין קצת יותר מה עובר עלינו אומרים ששנה ראשונה היא הכי קשה האם זה נכון?

כן!!!

השנה הראשונה היא הקשה ביותר, והבאות אחריה גם לא קלות במיוחד, ובסך הכל זו הרבה עבודה קשה ומתמשכת. הסוד? אין סוד גדול. פשרה, ויתורים קטנים, פעם שלו פעם שלך, פינוקים קטנים, פעם ממנו ופעם ממך, מרחב מחיה ומרווח נשימה, לא לשכוח לעצור מידי פעם ולבחון האם עדיין את זוכרת למה התחתנתם, הפוגות מידי פעם ממירוץ החיים המטורף והשוחק, מה שקרוי בריחה מהשיגרה, והרבה מאד הומור. ואולי זה הסוד האמיתי. הומור, הומור ועוד הומור. ובהצלחה שיהיה לך.

הרהורים לא נעימים

לאדוה

אולי גם הוא מסתכל עלייך וחושב מה הוא מצה בך לפני 17 שנה? את מדברת כמו אחת שחיי מדף הנישואין שלה נגמרו. לכי לחפש בשדות זרים.

מה באמת סוד הזוגיות-דרושה עזרה!1!

שלום אני נשואה חודשיים התחתנתי לא צעירה 37 ועדיין מה שקורה עכשיו ביננו פשוט מפחיד אותי וגם מתסכל אנחנו מאוד מאוד אוהבים אבל אני מרגישה מאוד לא בטוחה אולי בגלל כמות המטורפת של גירושים בנוסף אנחנו מתווכחים לפחות פעם ביום על משהו שנינו מאוד משתדלים ולא תמיד מוצאים את הדרך המוייבויות הכלכליות כל כך מעייפות שלפעמים בא לי לקחת תיק ולטייל איתו כמובן אני לא מבינה איך עושים את זה שיהיה באמת כיף שיהיה רומנטי שנמשיך להמשך אחד לשני האם זה אפשרי האם זה אמיתי בכלל הגעתי מבית מאוד בעייתי שדוגמא לא הייתה שם ובעצם עכשיו קשה ובמקום להתמודד אני מתחילה לשחק עם הרעיון של לברח בכלל אני חושבת למה התחתנו למה לא רק גרנו ביחד והאנו ילדים [ בגלל כל עיניין היהדות..]אשמח לקבל עזרה ועצות מגברים ונשים ואולי אוכל להבין קצת יותר מה עובר עלינו אומרים ששנה ראשונה היא הכי קשה האם זה נכון?

לכולן

לא שנה ראשונה קשה לפי דעתי הרבה יותר. שבע שנים לפחות, עד שלומדים את הפרטנר היטב מכל הכיוונים והעונות.

הרהורים לא נעימים

עניין של בחירה

הרגשתך היא בחירתך. מה שיש לך זה מה שאת רוצה: להיות עצובה, ולהרהר הרהורים לא נעימים. חושבת על מה היה לפני 17 שנה, מתרפקת אל עצב ומסכנות. כך את בוחרת. ואת יכולה לבחור אחרת. לראות מה יש לך היום. עכשיו. בהווה. ולברך על אלה. ולשמוח באלה. ולבחור בו היום. ולבחור בך היום. עכשיו. כרגע. כאן. בנדיבותו, מאפשר לך את מה שאת רוצה - למשל - הרהורים לא נעימים.

לכולן

לא שנה ראשונה קשה לפי דעתי הרבה יותר. שבע שנים לפחות, עד שלומדים את הפרטנר היטב מכל הכיוונים והעונות.

זה לא נגמר גם אחר שבע שנים

גם אחרי עשרים ושלושים וחמישים שנה. וטוב שכך. בפועל, הלמידה היא למידת 'העצמי' דרך הזוגיות. למידת 'העצמי' אינה נפסקת עד המוות, ויש הטוענים שאף מעבר לכך. ומכאן, שהזוגיות היא מסע שלעולם יניב הפתעות, לעתים המסע קשה, המשא קשה. אבל, בפועל, הרוב טוב. אם בוחרים לראות את הטוב ולהוציא מהטוב את היותר טוב. ונקודת המבט, הגישה הבסיסית, היא הניתנת לשינוי, היא המשתנה בתהליך ההבשלה והצמיחה, היא היא "הרשות נתונה".

עניין של בחירה

הרגשתך היא בחירתך. מה שיש לך זה מה שאת רוצה: להיות עצובה, ולהרהר הרהורים לא נעימים. חושבת על מה היה לפני 17 שנה, מתרפקת אל עצב ומסכנות. כך את בוחרת. ואת יכולה לבחור אחרת. לראות מה יש לך היום. עכשיו. בהווה. ולברך על אלה. ולשמוח באלה. ולבחור בו היום. ולבחור בך היום. עכשיו. כרגע. כאן. בנדיבותו, מאפשר לך את מה שאת רוצה - למשל - הרהורים לא נעימים.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר