הייתי שמחה לקבל עצות..

אז ככה,אני נמצאת במערכת יחסים כבר 5וחצי שנים(שנינו בסביבות גיל ה-30)אם אני אהיה אמיתית אני אגיד שאף פעם יחסי המין לא היו מעולים -היו בסדר.חברי כל הזמן מתלונן שהוא לא רואה אצלי בעיניים תשוקה ושהוא מרגיש שאני כאילו שוכבת איתו כי אני חייבת,הוא מבקש ממני להיות סקסית כשאני איתו ולנסות ליזום כל מיני דברים סקסיים-אנא עזרו לי עם רעיונות כדי לעורר את המערכת הזוגית שלנו אני מאוד אוהבת אותו אבל אני דיי"יבשה "בדברים האלה..אני אשמח לקבל עצות טובות תודה

יחסי המין כגורם ראשי בחשיבותו בין בני הזוג

מנסיון של 15 שנה נשואים, המין מרפא הכל-שעמום, דכאון,הרגשה,ואם יש או במשך הזמן נוצר בן בני הזוג פער בצרכים המיניים,נוצרת בעייה די קשה ומתסכלת, עכשיו אם האהבה חזקה אז ניתן לגשר והצד הפחות זקוק ייתן את גופו לצד היותר זקוק ,או ההפך, אך אם יש סדקים באהבה והיא די מיושנת ורעועה, אזי יש מתכון בדוק להפרדות/גרושין במקרה של זוג נשוי, לכן יקירתיתבחני קודם כל את רמת החוזק באהבה בינכם, כי תיאבון מיניניתן אולי לשפר זמנית ע"י מעורבות כימית או תחושתית אך האופי וצרכייך הפנימיים הם כמעט קבועים וגנטיים,ולא תוכלי להפוך ל"אישה חמה" ככה בין לילה,וחברך יצטרך להסתפק בפחות ולהנמיך צפיותיו ודרישותיו. בהצלחה!!!

צר לי לאכזב אותך , או שיש לך או שאין , מי שאין לה ...... לדעתי לא יהיה גם

אני "מגדיל" ואומר שנולדים עם זה. ולכן הוא יצטרך להוריד ציפיות בכדי להיות איתך. תראי סרטים , תקראי חוברות והשאלה היא האם תוכלי ליישם את הדברים מישם??? את זה תשאלי את עצמך בהצלחה

אני מסכימה חלקית

חלקית - משום שאני חושבת שעם ה"אחד" לא תצטרכי להתאמץ...זה יבוא מעצמו.....וגם משום שאם את חושבת שאת אוהבת אותו מספיק - כן תשקיעי... אלא אם כן את פולניה כי אז זה אבוד...

הייתי שמחה לקבל עצות..

אז ככה,אני נמצאת במערכת יחסים כבר 5וחצי שנים(שנינו בסביבות גיל ה-30)אם אני אהיה אמיתית אני אגיד שאף פעם יחסי המין לא היו מעולים -היו בסדר.חברי כל הזמן מתלונן שהוא לא רואה אצלי בעיניים תשוקה ושהוא מרגיש שאני כאילו שוכבת איתו כי אני חייבת,הוא מבקש ממני להיות סקסית כשאני איתו ולנסות ליזום כל מיני דברים סקסיים-אנא עזרו לי עם רעיונות כדי לעורר את המערכת הזוגית שלנו אני מאוד אוהבת אותו אבל אני דיי"יבשה "בדברים האלה..אני אשמח לקבל עצות טובות תודה

יש הטוענים

שהמיניות של האשה מתעוררת ופורחת בגילאי 35-40, וכמובן קושרים את העניין עם לידות. איני יכול לחוות דעה אלא מנסיוני האישי וכיועץ, ובפועל, נראה שיש בזה משהו. עם זאת, על פני להשתפר במיטה, על פני לרקוד לפניו עם ביריות או כל גחמה אחרת, מחזירה את הכדור אליו. אין אשה לא סקסית או שאיננה מתגרה במובן המיני. ואם הוא רוצה אותך במיטה באופן מסוים, שישקיע. היפתחות למין איננה פשוטה לרבים. רבים מדי. שמחת הגוף, העונג הפיזי של הגוף איננה נמנעת מאף אחד. זו בחירה אישית. לכן, אם הוא רוצה לגלות מה קורה מעבר לחומות ביישנותך או עכבותייך, יהיה עליו ללמוד איך לאהוב אותך, איך להעניק לך את עצמו, במו עצמו, כך שהכלתו ומשחקי הגוף איתו יהיו לך לעונג ותשוקה. הבעיה לא אצלך. שילמד לנגן על הכלי הזה שהוא את עד שיערב הניגון לאוזניו. ובוודאי שלאוזנייך, שזו אחריותו. במובן הזה של פיתוי, זה יעלה כתגובה, כאשר רעבונך יגבר על זה שלו. שבימים האלה, נדמה לך שאינך רעבה כלל - בשל לחצי רעבונו. תודה.

אני מסכימה חלקית

חלקית - משום שאני חושבת שעם ה"אחד" לא תצטרכי להתאמץ...זה יבוא מעצמו.....וגם משום שאם את חושבת שאת אוהבת אותו מספיק - כן תשקיעי... אלא אם כן את פולניה כי אז זה אבוד...

אז את מסיכמה -100% באם היא פולניה , אין מה לעשות !

יש הטוענים

שהמיניות של האשה מתעוררת ופורחת בגילאי 35-40, וכמובן קושרים את העניין עם לידות. איני יכול לחוות דעה אלא מנסיוני האישי וכיועץ, ובפועל, נראה שיש בזה משהו. עם זאת, על פני להשתפר במיטה, על פני לרקוד לפניו עם ביריות או כל גחמה אחרת, מחזירה את הכדור אליו. אין אשה לא סקסית או שאיננה מתגרה במובן המיני. ואם הוא רוצה אותך במיטה באופן מסוים, שישקיע. היפתחות למין איננה פשוטה לרבים. רבים מדי. שמחת הגוף, העונג הפיזי של הגוף איננה נמנעת מאף אחד. זו בחירה אישית. לכן, אם הוא רוצה לגלות מה קורה מעבר לחומות ביישנותך או עכבותייך, יהיה עליו ללמוד איך לאהוב אותך, איך להעניק לך את עצמו, במו עצמו, כך שהכלתו ומשחקי הגוף איתו יהיו לך לעונג ותשוקה. הבעיה לא אצלך. שילמד לנגן על הכלי הזה שהוא את עד שיערב הניגון לאוזניו. ובוודאי שלאוזנייך, שזו אחריותו. במובן הזה של פיתוי, זה יעלה כתגובה, כאשר רעבונך יגבר על זה שלו. שבימים האלה, נדמה לך שאינך רעבה כלל - בשל לחצי רעבונו. תודה.

או.קי....אבל מה קורה אם הוא טוען שלאורך כל בקשר הוא

זה שיזם ופינק ועינג.ועכשיו הוא רוצה לקבל את אותו דבר ממני,ואני לא מצליחה -לטענתו לספק...אז מה עושים? אתה חושב שאם אפנה למטפל זוגי לבד זה יעזור?

טענותיו אינן רלוונטיות

חיי זוגיות אמנם נתפשים כסימטריים, כשיויוניים, אך אין הדברים כך. העניין הוא לא המין. המין הוא רק הנושא עליו מולבש המאבק. כאן, על פני ללכת ליעוץ זוגי או אישי, שזה כשלעצמו תמיד מבורך ברמת העלאת המודעות, מתבוננת על מה נאבק: על גבריותו? על זכריותו? על מקומו בהנהגת הזוגיות? על כבודו? על הקשבה, הערכה, אהבה? או על משהו אחר. במקביל מבררת עם עצמך מה את מבקשת, על מה את נלחמת כשאת מסתתרת מאחוריו, שנראה שהוא כביכול הנאבק ולא כך הוא. התבוננות באלה, במנותק מהנושא המדובר - המשל אינו חשוב אלא להשגת הנמשל - עשויה להעלות בפנייך היבטים לגבי מה הוא רוצה... ומדוע את מבקשת אחר הקטנתך, סקילתך, דרך מה שנתפש בעינייך כחולשותייך, במקרה הזה למשל, בו הדימוי העצמי שלך כאשה מינית מהוסס ומודחק. ומכאן, תוכלי לראות מה יהיה נכון מבחינתך להתמקד בו, על מנת שהמאבק הזה יעלה אבק. אז, למשל, אם מזהה שהוא מבקש הקשבה. מקשיבה מחד ומבקשת אחר הקשבתו במקביל, בלב - לא דורשת בקול אלא מעלה תפילה קטנה. כאשר מבקש אחר הערכה, נמצאת מפרגנת ומעריכה ואומרת את אלה בפניו, לשמחתך ולשמחתו. עם זאת, נושאת תפילה קטנה לקבל ממנו הערכה. --- כאשר מוצאת שאת עצמך מבקשת אחר פירגון - מפרגנת לו. כאשר מוצאת שאת עצמך מבקשת אחר הפיתוי והחיזור על מנת להתחמם ולהעלות את תשוקתך הטבעית לרמה של הנאה ושמחה בשמחת הגוף, כך נוהגת כלפיו. מפתה, מחזרת, רומזת, מטריפה עליו את חושיו ומאפשרת את המין עצמו, עד לסיומו - ב ק צ ב ש ל ך ! --- לעניין טיפול אישי למען הזוג. לא רק שזה יעיל, זה עדיף מאין טיפול בכלל. עם זאת, טיפול אישי לעולם מאפשר בירור אישי. שאין אף אחד, לא גבר ולא אשה שיכולים לייצג את שני הצדדים. לכן, אם מחליטה ללכת לטיפול אישי, טוב אם בהסכמתו ובידיעתו. ואם מוכנים שניכם לעשות עבודת בירור זוגית, במודע ומתוך כוונה ורצון משותף - הספר: "לבסוף מוצאים אהבה" מאת הארוויל הנדריקס, נמצא ככלי שניתן לעבוד איתו כזוג, וגם - כל אדם בפני עצמו. ספר זה נוגע בשורשים הפסיכולוגיים האישיים של כל אחד ואחת בבחירת בן/ת הזוג ובהחלטה לקשור את הגורלות יחדיו. הספר לא קל לקריאה, אך תובנותיו עקרוניות. --- תודה.

פקחת את עיני.תודה!!!

אז את מסיכמה -100% באם היא פולניה , אין מה לעשות !

חחח כן, מסכימה ב 100%

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר