אף אחד לא עובד עלייך יקירתי!!!!!

חשבת שאוליי מישהו משתמש באותו שם משתמש בלי לשים לב??? במקום לעזור ןלהתמקד בעיקר שזה אנשים במצוקה, זה מה שמעניין אותך? ממך בנתיים לא שמעתי שום תגובה בונה, ואוליי עדיף כך..........

אותו סיפור בדיוק

גם אני ...נמצאת כרגע במערבולת שכזו ..רק שאצלי..הוא רווק ויש לי גם שני ילדים..מה עושים הלאה..? אני חושבת כמו שאמרו לפניי שכנראה זה מעיד על-כך שמערכת הזוגית שבה אנו נמצאות לא משהו..אני כרגע שוקלת ללכת לייעוץ לנסות לראות איפה התקלה..(למרות שבתוך-תוכי אני כבר יודעת ) וזהו..אחרי הייעוץ ..כנראה שייפלו החלטות..

נועה יקרה....

אני רק רוצה לייעץ לך שתזהרי מאוד!!!!!!זה משחק רולטה. את עלולה לאבד את הילדים. אצלי המצב שונה. אבל אם בא לך שנחווה ונייעץ אחת לשניה אשמח, בת כמה את???

חשבת שאוליי מישהו משתמש באותו שם משתמש בלי לשים לב??? במקום לעזור ןלהתמקד בעיקר שזה אנשים במצוקה, זה מה שמעניין אותך? ממך בנתיים לא שמעתי שום תגובה בונה, ואוליי עדיף כך..........

מסתבר שלא רק אני חושבת כך

כנראה שהערניים בנינו קלטו שזה גם גבר וגם אישה.

אבודה בתוך עצמי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חיי נטרפו פתע במערבולת רגשית,אני נשואה ,מאוד נאה וסקסית גברים מאז שאני זוכרתאת עצמי כרוכים אחריי,אף פעם בחיי לא בגדתי גם כשהייתי רווקה עם בן זוג! באופן בלתי צפוי אבל לא מפתיע נכנס גבר לחיי,אני נסחפת במערבולת רגשית שמטריפה אותי,אין לי יום ואין לי לילה ממש מכורה לו. בעלי לא חושד בכלום.השכל אומר תחתכי,כי אני עלולה לאבד הכל אם בעלי ידע ןמצד שני אני חיה כמו שלא חייתי הרבה זמן.כדי להיות איתו אני לוקחת סיכונים מטורפים . אנא הצילו אותי מעצמי,או אשמח לקבל תגובות מאלה שהיו במצבי בבקשה!!!!!! בגבר השבי נשוי ונמצא במצב די דומה לשלי.

נישואין לתמיד בכל מחיר?

אני אנסה לעזור לך לסדר את המחשבות שלך. את אישה נשואה האם את אוהבת את בעלך? האם יש לכם ילדים? האם האהבה הזאת שנפלה עלייך עכשיו שווה הפסד חיי נישואין ומשפחה? לפעמים יש רק את המשיכה המינית המטורפת שכמובן(מן הסתם) אין לך כבר עם בעלך (אני נשואה למעלה מ-25 שנה)אם זו רק משיכה מינית וכתבת שהוא גם נשוי חבל על חיי הנישואין שלך וגם על הילדים (במידה ויש) תנסי בצורה איטית להפסיק את הקשר הזה (אני יודעת שזה קשה מאוד) ותחזרי לחיים הרגילים שלך עם הרבה זכרונות נפלאים.

תודה, את עוזרת........

אני כבר לא אוהבת , אין משיכה יש הרגל ומחוייבות, יש לי ילדה מקשר קודם, היא לא שלו אבל הוא מגדל אותה מגיל קטן מאוד,הילדה היום בת 8. לא תהייה לי ברירה אלא באמת להשאר רק עם הזכרונות..... אין לי אפשרות לשרוד לבד , בעלי מאוד מאוד אמיד וזה המצב. הדילמה היא או לחיות בכלוב או לקחת את הסיכון לגסוס בחופש. זהו, הגעתי לנקודה שאני לא יכולה יותר והגבר האחר רק העצים לי את הפצע הוא- רק זרז . טובה לך ושנה טובה

אדון/ה "****" באם תמציא אפשרות של 2 על -1 תהה ביל גייט , עזבו הוא רמאי

רד מזה בבקשה

בין אם מתחזה ובין אם לאו, הסוגיה שהועלתה אמיתית,ואם קשה לך להתייחס למי שלטענתך מרמה,אל תתייחס. בוא לא נהפוך את הפורום לזירת בילוש,חקירות ומריבות.

חיי נטרפו פתע במערבולת רגשית,אני נשואה ,מאוד נאה וסקסית גברים מאז שאני זוכרתאת עצמי כרוכים אחריי,אף פעם בחיי לא בגדתי גם כשהייתי רווקה עם בן זוג! באופן בלתי צפוי אבל לא מפתיע נכנס גבר לחיי,אני נסחפת במערבולת רגשית שמטריפה אותי,אין לי יום ואין לי לילה ממש מכורה לו. בעלי לא חושד בכלום.השכל אומר תחתכי,כי אני עלולה לאבד הכל אם בעלי ידע ןמצד שני אני חיה כמו שלא חייתי הרבה זמן.כדי להיות איתו אני לוקחת סיכונים מטורפים . אנא הצילו אותי מעצמי,או אשמח לקבל תגובות מאלה שהיו במצבי בבקשה!!!!!! בגבר השבי נשוי ונמצא במצב די דומה לשלי.

כמה שאני מבינה אותך

את מתארת בדיוק את חיי, רק בשונה ממך, התחלתי קשר בתוך הנישואין שנמשך 5 שנים. חמש שנים של שכרון חושים, אהבה מטורפת ותשוקה עזה. ופתאום אחרי 5 שנים זה נגמר. נגמר לו. כנראה שנגמר לו כבר קודם ולא שמתי לב..לפני כשלושה חודשים הקשר נגמר ומאז אני לא מוצאת מנוחה. מכאן אני יכולה לומר שזה לא שווה את זה. נכון שחייתי ב"היי" מטורף, אבל זה גרם לי לשנוא את עצמי. היום אני מנסה לרפא את הפצעים שעדיין מדממים, אבל מישהי בפורום הזה הציעה לי לחיות את היום. ואכן, אני חיה רק את היום. תחשבי טוב טוב..... שנה טובה. שנה של שקט נפשי ורוגע

תודה שכתבת לי את זה

אני מנסה להגמל ממנו ולא יכולה!!!!כמה שזה קשה!!!! אני נוסעת בקרוב עם בעחי לחו"ל וגם הוא עם אישתן. אני מקווה שזה יעזור לי להתנתק. כשהוא בסביבה אני כמו נרקומנית שבורחת לסם שלה. אבל 5 שנים !!!!! איך עשית את זה? אני מאחלת לעצמי שזה ייגמר לנו, ובנוסף לכל הצרות הוא עומד להתגרש(בלע שןם קשר אליי כך הכרתי אותו)

הגמילה מאוד קשה

ויותר מזה היא כואבת. מאוד. לדעת שחלק ממך, הלך ולא ישוב. לראות אותו מדי יום ולהתנהג כאילו כלום בעוד בלב מתחוללת סערה. הלוואי ותצליחי להתנתק. נכון שהוא ממלא את החיים ואני כמהה אליו בטירוף, אבל במאזן החיים, היחסים האלה לא שווים את זה, אלא אם כן מחליטים לעזוב את הבעל. אם בא לך, תכתבי לי למייל. אני אשמש לך ככתף בשמחה. dana294@walla.com בהצלחה...........

מבינה לליבך ..........

אני נשואה גם שש שנים ואני אבודה בשביל לא להיות עם בן זוגי אני מצאתי דרך לברוח מימנו נירשמתי למכון כושר . לאומתך אין לי את האומץ ליבגוד והוא לא מעוניין להתגרש אבל יש לי הצעה קטנה בשבילך תשאלי את עצמך עם מי את מאושרת ? הכי חשוב שתגיע למסקנה אם את הכי מאושרת כי אם את מאושרת החיים מחייכים אלייך וכשאת קמה בבוקר בלי ריגשות אשמה חוץ מרגשות של אושר .
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר