אבודה בתוך עצמי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חיי נטרפו פתע במערבולת רגשית,אני נשואה ,מאוד נאה וסקסית גברים מאז שאני זוכרתאת עצמי כרוכים אחריי,אף פעם בחיי לא בגדתי גם כשהייתי רווקה עם בן זוג! באופן בלתי צפוי אבל לא מפתיע נכנס גבר לחיי,אני נסחפת במערבולת רגשית שמטריפה אותי,אין לי יום ואין לי לילה ממש מכורה לו. בעלי לא חושד בכלום.השכל אומר תחתכי,כי אני עלולה לאבד הכל אם בעלי ידע ןמצד שני אני חיה כמו שלא חייתי הרבה זמן.כדי להיות איתו אני לוקחת סיכונים מטורפים . אנא הצילו אותי מעצמי,או אשמח לקבל תגובות מאלה שהיו במצבי בבקשה!!!!!! בגבר השבי נשוי ונמצא במצב די דומה לשלי.

תחליט/י את הוא או היא, הוא משהו לא מוכר כמו שדן חלוץ אמר ..

בכל מקרה לא יפה ולא מוכבד אתה כבר הייתה בן 20 - 43 גבר אישה נשוי ללא מין ואם מין בקיצור הכל .. בהצלחה

אבודה,

אין אחת שלא חוותה מערבולת רגשית, השאלה היא כמה את מרפה. אף אחד לא יכול להציל אותךף מעצמך מלבדך. את נותנת לעצמך להיסחף עם הגבר הזה, ולשקוע עוד ועוד, והשאלה היא מה את באמת רוצה? הגיונית, אם הוא נשוי אתבודאי מבינה שאין למערכת הזו עתיד. אבל אם את חושבת באופן רגשי שום הגיון לא יוכל לעזור לך. את צריכה או ניעור רציני או שהכל יתפוצץ בפרצופך כדי שתתעוררי. מה משניהם את באמת רוצה? גבר זר לא נכנס בחלל ריק לחיים של אף אחת. תחשבי על זה. הכנסת אותו לחייך מסיבה. שיעמום ורצון לשבור שיגרה אינן סיבות. בעיות בחיי נישואים יכולות להוות סיבה מצויינת. מכאן או שמנסים לפתור או שבורחים. האם את בורחת?

אלה ,תודה.

את צודקת מאוד יש לי בעיות רציניות בחיי הנישואין,הדחקתי והדחקתי וזה התפוצץ לי בפנים!!! אין מה לפתור עם בעלי, והגבר השני פשוט הזכיר לי מה זה להיות אישה בכל המובנים לא רק סקס שלא נדבר.....,לגבי עתיד,נכון שאין איתו עתיד אבל זה פתח לי את תיבת פנדורה וכעת אחפש אחד עם עתיד.למרות שלעולם אין לדעת! ברגע שהעניים נפתחו -זהו זה! מזה פחדתי אני לא יכולה לאמר יותר : לא ראיתי. דיברתי עם הגבר השני ונראה לי שעם כל הכאב הכרוך בדבר אצטרך להפרד ממנו.כעת אני המצב הרבה יותר גרוע מלפני. כי אסיר בצינוק רגיל לתא שלו, אבל איך הוא יכול לחזור לשיגרה לאחר שהוא יצא לחופשה מרתקת מחוץ לצינוק????

תחליט/י את הוא או היא, הוא משהו לא מוכר כמו שדן חלוץ אמר ..

בכל מקרה לא יפה ולא מוכבד אתה כבר הייתה בן 20 - 43 גבר אישה נשוי ללא מין ואם מין בקיצור הכל .. בהצלחה

לא הבנתי אף מלה...

חיי נטרפו פתע במערבולת רגשית,אני נשואה ,מאוד נאה וסקסית גברים מאז שאני זוכרתאת עצמי כרוכים אחריי,אף פעם בחיי לא בגדתי גם כשהייתי רווקה עם בן זוג! באופן בלתי צפוי אבל לא מפתיע נכנס גבר לחיי,אני נסחפת במערבולת רגשית שמטריפה אותי,אין לי יום ואין לי לילה ממש מכורה לו. בעלי לא חושד בכלום.השכל אומר תחתכי,כי אני עלולה לאבד הכל אם בעלי ידע ןמצד שני אני חיה כמו שלא חייתי הרבה זמן.כדי להיות איתו אני לוקחת סיכונים מטורפים . אנא הצילו אותי מעצמי,או אשמח לקבל תגובות מאלה שהיו במצבי בבקשה!!!!!! בגבר השבי נשוי ונמצא במצב די דומה לשלי.

תצילי את עצמך

אי אפשר להינצל ע"י כותבים אחרים בפורום,אפילו לא בפורום הזה. תבררי עם עצמך,איך הגעת לזה,מה בחיי הנישואין גרם לך לערוג למישהו אחר,ותחליטי אם את רוצה לתקן את נישואייך או לוותר עליהם.

אלה ,תודה.

את צודקת מאוד יש לי בעיות רציניות בחיי הנישואין,הדחקתי והדחקתי וזה התפוצץ לי בפנים!!! אין מה לפתור עם בעלי, והגבר השני פשוט הזכיר לי מה זה להיות אישה בכל המובנים לא רק סקס שלא נדבר.....,לגבי עתיד,נכון שאין איתו עתיד אבל זה פתח לי את תיבת פנדורה וכעת אחפש אחד עם עתיד.למרות שלעולם אין לדעת! ברגע שהעניים נפתחו -זהו זה! מזה פחדתי אני לא יכולה לאמר יותר : לא ראיתי. דיברתי עם הגבר השני ונראה לי שעם כל הכאב הכרוך בדבר אצטרך להפרד ממנו.כעת אני המצב הרבה יותר גרוע מלפני. כי אסיר בצינוק רגיל לתא שלו, אבל איך הוא יכול לחזור לשיגרה לאחר שהוא יצא לחופשה מרתקת מחוץ לצינוק????

תראי,

אני חייבת להיות קצת "רעה" ולומר לך שאת מציגה את הדברים באופן מאד מלודרמטי. הרי שום דבר לא חדש. הדחקה משמעותה בין היתר חוסר רצון/פחד להתמודד עם המציאות. עכשיו, אסירה? רק בתחושה שלך. ולכן בידייך לשנות את התחושה. אני מאמינה גדולה מאד בכוח האישי ולכן אני טוענת שאת מחליטה איך לראות את עצמך במערכת הזוגית. למרות שזה נשמע אולי תלוש הכוח הוא בידייך, שכן ההחלטה היא בידייך, ובניגוד לאסיר שאסור בניגוד מוחלט לרצונו, פה יש משקל לרצונך שלך. את במצב יותר גרוע מקודם כי עכשיו הרשית לתחושות שלך לצאת לאור, ואיווררת את מה שהסתרת עד כה. ולכן עלייך לקבל כמה החלטות מהן יכולת לאפשר לעצמך לברוח קודם. אבל גם זה ענין של השקפה, כי אולי דוקא בגלל זה את במצב טוב יותר שכן עכשיו את במצב של עשיה פעילה ולא סבילה

לא הבנתי אף מלה...

תבדוק הודעות קודמות ותבין

מזובר על "האבודה בתוך עצמה !!!" מצטער החליקה היד ...

ולכן זה לא נמצא במקום הנכון, (אקבל דקה הפינה) בכל מקרה - זה המיתחזה/ מתחזה(נקבה)

אלה ,תודה.

כמה שאלות

האם את מאמינה שאת יכולה להגיע לאותו מקום של סיפוק עם האיש שלך? האם את מאמינה שהסבה להתרחקות בינך ובין אבי ילדייך אצלך? אצלו? האם את מאמינה שתוכלו לעבור את הגשר הזה, בו חווית את קיומך בגוף ובנפש, ולמנף את הדרמה הזו לזוגיות בה סיפוק אישי, מכל הבחינות, בעבורך ובעבורו - יסופק הדדית? כי כל זה בהחלט אפשרי. מחייב עבודה, ובעיקר התעקשות לחיות את חייך כמו ש א ת ר ו צ ה.

אותו סיפור בדיוק

גם אני ...נמצאת כרגע במערבולת שכזו ..רק שאצלי..הוא רווק ויש לי גם שני ילדים..מה עושים הלאה..? אני חושבת כמו שאמרו לפניי שכנראה זה מעיד על-כך שמערכת הזוגית שבה אנו נמצאות לא משהו..אני כרגע שוקלת ללכת לייעוץ לנסות לראות איפה התקלה..(למרות שבתוך-תוכי אני כבר יודעת ) וזהו..אחרי הייעוץ ..כנראה שייפלו החלטות..

אני רוצה לומר לך משהו קטן

ואולי לא נשמע כל כך קשור, אבל חברה שלי שהיתה במצב הזה לפני הרבה שנים, אישה חכמה עם ראש פתוח, אמרה על מצבה דאז שהראש מתפקד כמו חלל ששואף להתמלא. בן הזוג שהיה לה וענה על צרכים מסויימים שהיא חשבה שבן זוגה החוקי לא יכול לענות עליהם היה משול אצלה לבלון ורוד ענק שממלא אל כל חלל הראש ולא נותן לשום מחשבה אחרת להיכנס, וברגע שהבלון הזה הצטמק תפש את מקומו בלון אחר. ולמה אני נדרשת לזה? כי בדיעבד הסתבר שבן זוגה היה האחד שאליו היא חזרה, למרות כל המגרעות, למרות כל הקשיים, כי כשבונים משהו ביחד, ומשקיעים בו כל כך הרבה, הפירוק והויתור הגם שהם מסתמנים כקלים אינם כך כלל ועיקר. ושווה ונכון ללכת לייעוץ כי אין אשם אחד במערכת זוגית. דרושים שניים לטנגו. וכשרוצים לפרק צריכים להיות משוכנעים כי הפירוק בא מהמקום הנכון ולא בגלל מישהו אחר שנדמה שהוא טוב יותר. זו אינה סיבה טובה לפירוק מערכת זוגית. כי אם לא פותרים בעיות שגרמו לקלקול פעם אחת ולא מבינים מה הביא לקלקול נדונים לחזור על הטעויות גם בפעם השניה. ואני לא אומרת שצריך להשאר יחד בכל מחיר. נהפוך הוא. אבל אני חושבת שכמו שלא משקיעים כסף בכל עיסקה שמזדמנת על הדרך, כך גם כאן. מושקע בנישואין כל כך הרבה ששיקול הדעת בהליכה לפירוק צריך להיות לפחות כמו בסיכון כל הכסף שיש על עיסקה שתוצאותיה אינן ידועות ועלולות להשאיר את המשקיע חסר כל.

מישהו עובד עלינו

היא מציגה עצמה באישה בעוד הציגה עצמה כגבר עבר,ראו התכתבויות שלה שלו בעבר

אף אחד לא עובד עלייך יקירתי!!!!!

חשבת שאוליי מישהו משתמש באותו שם משתמש בלי לשים לב??? במקום לעזור ןלהתמקד בעיקר שזה אנשים במצוקה, זה מה שמעניין אותך? ממך בנתיים לא שמעתי שום תגובה בונה, ואוליי עדיף כך..........
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר