אשה נשואה

מנהלת מערכת יחסים סבוכה ! כבר ארבע שנים מנהלת רומן שאותי לגבהים שלא ידעתי שהם קיימים לקח ואפילו את הקשר רצינו למסד , שכל אחד על המסגרת שלו יוותר ושנינו ביחד נהיה לעד איך שהוא זה לא יצא לפועל קודם ביגללי ואחר כך בגללו לא יודעת איפה ואיך זה קרה הוא בעצמו הסתגר והמפגשים בנינו הפעו יותר ויותר למיניים גרידא ! ואני אוהבת אותו כל כך ורוצה לחזור לימים של אושר ושמחה שיחות גנובות לתוך הלילה וחוויות של עילוי נשמה ! לקחתי אותו לשיחה והוא בתמורה אמר שאם ממשיכים אז זה הכל או כלום ואני עליו כעסתי וניתקתי עכשיו אני עצובה רוצה לא רוצה בחזרה !! מתקשה לקבל החלטה לי יש ילדים אצלו הם לא יכולים לי יש בעל שבסך הכל מפרגן ותומך, אין לי מושג מדוע , לו יש אישה מרירה . מה אני עושה ???

זו רק אני או שאהכתב ברור אבל לא ברור....?

לא ממש הבנתי

את יכולה להבהיר את עצמך?!

אשה נשואה

מנהלת מערכת יחסים סבוכה ! כבר ארבע שנים מנהלת רומן שאותי לגבהים שלא ידעתי שהם קיימים לקח ואפילו את הקשר רצינו למסד , שכל אחד על המסגרת שלו יוותר ושנינו ביחד נהיה לעד איך שהוא זה לא יצא לפועל קודם ביגללי ואחר כך בגללו לא יודעת איפה ואיך זה קרה הוא בעצמו הסתגר והמפגשים בנינו הפעו יותר ויותר למיניים גרידא ! ואני אוהבת אותו כל כך ורוצה לחזור לימים של אושר ושמחה שיחות גנובות לתוך הלילה וחוויות של עילוי נשמה ! לקחתי אותו לשיחה והוא בתמורה אמר שאם ממשיכים אז זה הכל או כלום ואני עליו כעסתי וניתקתי עכשיו אני עצובה רוצה לא רוצה בחזרה !! מתקשה לקבל החלטה לי יש ילדים אצלו הם לא יכולים לי יש בעל שבסך הכל מפרגן ותומך, אין לי מושג מדוע , לו יש אישה מרירה . מה אני עושה ???

סליחה מה הבעיה??

את רוצה לאכול את העוגה וגם להשאיר אותה שלמה לא ממש ניתן להבין מה בדיוק את רוצה להיות איתו להיות עם בעלך ?? ואם לא יבוא לך על שניהם אני פה!!

תתחילי בפיסוק נכון, ואז נבין מה את כותבת בדיוק

לא ממש הבנתי

את יכולה להבהיר את עצמך?!

לא מבינים כלום מההודעה שלך. קצת פיסוק לא יזיק...

אשה נשואה

את מכירה את הפתגם "מים גנובים ימתקו?"

אבל מהר מאוד מתרגלים גם למים האלה ואז נשארים לתת את הדין על "הגניבה". צאי מזה. ,

תתחילי בפיסוק נכון, ואז נבין מה את כותבת בדיוק

המתחיל בפישוק אומרים לו:גמור....חחחחח

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר