התאהבתי

אני נשואה באושר הרבה שנים. התאהבתי באביו של חברו הטוב של בני. גם הוא נשוי. אני מבולבלת מאד ולא יודעת מה לעשות. נראה לי שגם הוא מאותת לי סימנים אך יכול להיות שאני מדמיינת ומפרשת לא נכון.קשה לי מאד ואני זקוקה לעזרה.

להיות מאושרת.....

כשמשהו מעריץ אותך, מחמיא ומפרגן לך, והמשהו הוא לא בן זוגך, כשהשהו הזה גורם ללבך להלום בפראות ולפרפרים לעוף אצליך בפנים, אם המשהו הזה גם מאוהב בך, זה עלול להיות משהו שלא יחזור על עצמו שוב, זה עלול להיות ה-Drive שלך, שיניע אותך קדימה, שיגרום לך להתאהב בעצמך, לחייך כך סתם, להרגיש בת 17, והכי שווה בעולם, הרבה כח, הרבה סיפוק, אבל גם נקיפות מצפון, כאבי בטן, חששות.... ואם תקחי את זה רק את תחליטי..., בכל אופן זה ישנה לך את החיים לטוב או לרע. קחי בחשבון שאם תלכי על זה, אין דרך חזרה,בעניי עצמך תמיד תהיי בוגדת, אבל בוגדת מאושרת.... בהצלחה יקירתי. יכול להיות שאת בדרך לפרוח, או לקמול(?) אישה.

שירי, אל תכנסי לזה

גם אני נשואה, הייתי במצב שלך, בסוף רק תפגעי מזה, את בסך הכל לא רוצה לפגוע במשפחה שלך, בבן שלך ובבעלך ובטח לא לפגוע בעצמך. חבל להתחיל משהו שמלכתחילה לא יצא ממנו משהו טוב.

תקראי את "אף מלה על אהבה"/ חנה גולדברג!

רומן סוחף, מצחיק, מצחיק, מצחיק, סקסי ונהדר על אישה נשואה שטסה לבד לתאילנד ומתאהבת התאהבות מטורפת בגבר מסתורי שיושב לידה בטיסה. ספר על השחיקה בחיי הנישואין ועל אובדן התשוקה...

לעינת

תראי , קראתי את התגובה שלך ובגדול אני מסכים. אני מודע לזה שתקפתי את הבחורה ישר , וזאת בכדי שלא יהיה לה טיפה של ספק בעניין , או מחשבה לכיוון של בגידה. זה מתחיל בקטן.... ולך תדע לאן זה יגיע. היא כרגע לא אובייקטיבית ולכן צריך לתת לה מסגרת שלא משתמעת לשתי פנים. נ.ב. את חייבת לי תגובה (אפשר לקבל את המייל שלך?

זה יגיע לאן שהיא תרצה... לליאור ולשירי-

נכון, א"א לדעת לאן זה יתפתח, אבל עם מה שלא יהיה היא תתמודד. אם הפורום הזה באמת נועד לשפוך את הלב, אנחנו לא צריכים לשפוט, אלא לתת עצה טובה, להרגיע, להבין. סה"כ כולנו בני-אדם, כולנו מתאהבים, לכולנו נשבר הלב... היא התאהבה וזה טבעי ומרגש. אני לא חושבת שזו ההתאהבות האידיאלית, אבל צריך לנסות לראות איך מתמודדים איתה בדרך ראויה ולא יותר מידי פוגעת. אף אחד לא מת מפלרטוט, חוץ מבסרט "הבוגדת"... שירי, תקשיבי לי טוב- ת ר ג ע י ! שום דבר לא קרה. לא עשית שום דבר רע. הדברים ייזרמו לכיוון טוב. אל תיבהלי יותר מידי. מקסימום יעלה לך קצת הביטחון, תהני יותר ללכת להוציא את הילד, אולי תביני גם מה חסר לך בזוגיות שלך. נכון, את נשואה, אבל קודם כל את בנאדם. אל תכנסי לפאניקה.

התאהבתי

אני נשואה באושר הרבה שנים. התאהבתי באביו של חברו הטוב של בני. גם הוא נשוי. אני מבולבלת מאד ולא יודעת מה לעשות. נראה לי שגם הוא מאותת לי סימנים אך יכול להיות שאני מדמיינת ומפרשת לא נכון.קשה לי מאד ואני זקוקה לעזרה.

מה לעשות ?לעשות

תלכי עם התחושות שלך עצות כאן יש למכביר רק את יודעת וחשה מה קורה עם הרגשות שלך

תקראי את "אף מלה על אהבה"/ חנה גולדברג!

רומן סוחף, מצחיק, מצחיק, מצחיק, סקסי ונהדר על אישה נשואה שטסה לבד לתאילנד ומתאהבת התאהבות מטורפת בגבר מסתורי שיושב לידה בטיסה. ספר על השחיקה בחיי הנישואין ועל אובדן התשוקה...

באמת ספר טוב

התאהבתי

לשירי

גם לי זה קרה, אבל אני חיפשתי את זה.. את האהבה ואת ההתרגשות, את תשומת הלב.. בתהליך הזה למדתי שמה שיש לי חוסר גדול בבית.. יותר ממה שהבנתי אי פעם, יותלר ממה שהייתי צריכה לשאת... יש הרבה סיבות להתאהבות לפעמים היא פשוט קוראת והיא אמיתית וגדולה ולפעמים (וזה יותר שכיח) היא מעידה על מחסור רגשי שאננו מודעים לו. היי זהירה, איני אומרת לך לא ליצור קשר, אבל אם נישואייך חשובים לך, עצרי וחשבי, קחי עצמך למטפל טוב שיעזור לך להבין מה חסר, דברי עם בעלך.. אשתף אותך במה שעבר עלי: הייתי בטיפול אישי, היינו בטיפול זוגי, ולבסוף הבנתי כי כנראה לא אוכל לבסס קשר זוגי טוב עם בעלי וקמתי וועשיתי מעשה - יצאתי מהבית תוך תקווה לבנית חיים אחרים לעצמי... עצתי היא ללכת עכשיו לטפל ולא אחרי שמסתבכים באהבה גדולה, שברונות לב, משברים עם בן הזוג, בעיות אמון וכו' דבר נוסף חשוב: מגיע לך להיות מאושרת, להרגיש יפה ונאהבת. אל תוותרי על כך. חפשי את הדרך הנכונה לך היא זאת שתפגע הכי פחות בך ובמשפחתך בהצלחה והרבה אהבה

אשמח לקבל המלצה על מטפל זוגי טוב

כמה קל לדבר, אלוהים....

סחתיין על העצות, אבל ממש לא פתרת לה את הדילמה... אומנם זה לא מצב אידיאלי, אבל זה קורה. ונראה לי שלהציע לה לראות את הסרט "הבוגדת" זה ממש לא לעניין, כי יש מאות סרטים על בגידה ועל זוגיות. זה ששם זה קיצוני כ"כ, זה בגלל שזה... סרט! ואומנם החיים עולים על כל דמיון, אבל לפי איך שהיא מתארת את העניין, אין לה פה כוונה להתגרש או להפוך עולמות. היא מבקשת לדעת מה עושים כשהלב מקפץ לו. אני חושבת שצריך לפעול בשיקול דעת, לווסט את הרגש, אבל לא להתגרש ולא להתרגש. זה מצב טבעי שאישה תדלק" על מישהו אחרי לא מעט שנות נישואין. אני לא חושבת שצריך להיסחף עם העניין ולזרום איתו, אבל צריך לקחת דברים בפרופורציה. וממי, גם בעלה מין הסתם עובר דברים דומים, אבל הוא לא יכתוב על זה בפורום, כי לגברים יש נטייה להחליק עיניינים כאלה. אנחנו לוקחות הכל ללב, ומנסות להיות "בסדר"... בגלל זה קשה לנו יותר. בד"כ... תרגיע עם הפאניקה. כולה נדלקה על מישהו. גם אישה נשואה היא אישה. הזמן יעבור, דברים יתבהרו, הוא תקבל ממשנו קצת תשומת לב, ועוד כמה זמן העניין יירגע קצת. היא תתמודד עם שאלות מאד סבוכות ומהותיות, בלי להרגיש בכלל שהיא במצב של התמודדות. למה? כי כל החיים אנחנו מתמודדים עם בעיות פתלתלות ומתגבריפ עליהן. היא צריכה לעבור את זה וללמוד את החסרונות והיתרונות לבד. היא תעשה את המאזן. חוויה קשה, מרגשת, סבוכה אך כנראה מחויבת המציאות.

אני איתך עינת

התאהבתי

היי שירי

כמה דברים לי אלייך, וכולם טובים (ונכון, הכל בעיני המתבונן...) קודם כל - זה לא סוף העולם להתאהב כשאת עדיין בקשר, החכמה היא איך להתנהל עם הרגשות,תחושות ובעיקר מעשים...! רק לידיעה כללית - התאהבות היא לא משהו שאפשר לשלוט בו...זו פעולה כימית במוח (וטבעית ביותר) שיכולה להגרם מכל מיני סיבות- חיוך, מחמאה, מבט...- וזה לא אומר שאת לא בסדר! וזה לא אומר שעשית משהו רע!! הרגשת...התרגשת...זה אנושי וטבעי !!! זה גם נכון שנשים לא בהכרח זקוקות למגע פיזי בשביל לחוש את אשר את חשה-נהפוך הוא... השאלה היא לאן את לוקחת את זה מכאן.כרגע זה רק בינך לבינך - זה בסדר - אבל את צריכה וחייבת לדעת שברגע שתוציאי את זה מרשותך, כבר לא תהיה לך שליטה על מה שיקרה בעתיד. אני כן חושבת שאת צריכה לשבת עם עצמך( עלה בדעתי שאולי את חוששת ללכת לטיפול מבלי שתוכלי לשתף את בעלך...) ולהכין טבלה של " רווח והפסד "(השלכות על בן הזוג, ילדים וכו'), ומי כמוך יודעת את התשובות... אני מעריכה אותך על הכנות והפתיחות ואשמח אם תעברי את האפיזודה הזו בלי פגע...!!! חיבוק גדול שלי.

כמה קל לדבר, אלוהים....

סחתיין על העצות, אבל ממש לא פתרת לה את הדילמה... אומנם זה לא מצב אידיאלי, אבל זה קורה. ונראה לי שלהציע לה לראות את הסרט "הבוגדת" זה ממש לא לעניין, כי יש מאות סרטים על בגידה ועל זוגיות. זה ששם זה קיצוני כ"כ, זה בגלל שזה... סרט! ואומנם החיים עולים על כל דמיון, אבל לפי איך שהיא מתארת את העניין, אין לה פה כוונה להתגרש או להפוך עולמות. היא מבקשת לדעת מה עושים כשהלב מקפץ לו. אני חושבת שצריך לפעול בשיקול דעת, לווסט את הרגש, אבל לא להתגרש ולא להתרגש. זה מצב טבעי שאישה תדלק" על מישהו אחרי לא מעט שנות נישואין. אני לא חושבת שצריך להיסחף עם העניין ולזרום איתו, אבל צריך לקחת דברים בפרופורציה. וממי, גם בעלה מין הסתם עובר דברים דומים, אבל הוא לא יכתוב על זה בפורום, כי לגברים יש נטייה להחליק עיניינים כאלה. אנחנו לוקחות הכל ללב, ומנסות להיות "בסדר"... בגלל זה קשה לנו יותר. בד"כ... תרגיע עם הפאניקה. כולה נדלקה על מישהו. גם אישה נשואה היא אישה. הזמן יעבור, דברים יתבהרו, הוא תקבל ממשנו קצת תשומת לב, ועוד כמה זמן העניין יירגע קצת. היא תתמודד עם שאלות מאד סבוכות ומהותיות, בלי להרגיש בכלל שהיא במצב של התמודדות. למה? כי כל החיים אנחנו מתמודדים עם בעיות פתלתלות ומתגבריפ עליהן. היא צריכה לעבור את זה וללמוד את החסרונות והיתרונות לבד. היא תעשה את המאזן. חוויה קשה, מרגשת, סבוכה אך כנראה מחויבת המציאות.

אביו של חבר של הבן שלי?

ערב טוב לא הבנתי מה התואר הזה משפיע או משנה לגבי החלטתך???? האם זה מוסיף או גורע? אם התאהבת אז התאהבת בגבר שגרם לך להתרגש ולהרגיש האם זה משנה אבא של מי הוא???

התאהבתי

למאוהבת

הלוואי עלי ! להתאהב זה תמיד כיף !

היי שירי

כמה דברים לי אלייך, וכולם טובים (ונכון, הכל בעיני המתבונן...) קודם כל - זה לא סוף העולם להתאהב כשאת עדיין בקשר, החכמה היא איך להתנהל עם הרגשות,תחושות ובעיקר מעשים...! רק לידיעה כללית - התאהבות היא לא משהו שאפשר לשלוט בו...זו פעולה כימית במוח (וטבעית ביותר) שיכולה להגרם מכל מיני סיבות- חיוך, מחמאה, מבט...- וזה לא אומר שאת לא בסדר! וזה לא אומר שעשית משהו רע!! הרגשת...התרגשת...זה אנושי וטבעי !!! זה גם נכון שנשים לא בהכרח זקוקות למגע פיזי בשביל לחוש את אשר את חשה-נהפוך הוא... השאלה היא לאן את לוקחת את זה מכאן.כרגע זה רק בינך לבינך - זה בסדר - אבל את צריכה וחייבת לדעת שברגע שתוציאי את זה מרשותך, כבר לא תהיה לך שליטה על מה שיקרה בעתיד. אני כן חושבת שאת צריכה לשבת עם עצמך( עלה בדעתי שאולי את חוששת ללכת לטיפול מבלי שתוכלי לשתף את בעלך...) ולהכין טבלה של " רווח והפסד "(השלכות על בן הזוג, ילדים וכו'), ומי כמוך יודעת את התשובות... אני מעריכה אותך על הכנות והפתיחות ואשמח אם תעברי את האפיזודה הזו בלי פגע...!!! חיבוק גדול שלי.

אהבתי את התגובה שלך. אולי תעזרי לי...

תגובה מרגיעה ומעודדת. אפשר לדעתך לאהוב שני אנשים בו זמנית? אפשר לאהוב אחד ולהיות מאוהב בשני? מה לעשות כשמרגישים שאי-אפשר לוותר על ההתאהבות, אבל הולכים לאבד בגללה משהו אחר (שכבר לא בטוחים בכלל מהו)? אם מתנתקים הלב נשבר. אם ממשיכים זה מסובך, מסוכן אבל מרגישים חיות! מרגישים שהלב והגוף מתעוררים. אז אולי לא לחשוב? אולי הזמן יעשה את שלו? יכול להיות שבסוף יהיה בסדר? זה כאילו אוכלים את העוגה ומשאירים אותה שלמה. אנחנו אנשים רעים? אין לנו מצפון? או שזה באמת טבעי... הלוואי שלא הכל היה מסובך כ"כ. אי-אפשר פשוט לחיות ולהנות ולעשות ולאהוב... מה יהיה?

כמה קל לדבר, אלוהים....

התאהבתי

יקירה, העניין הוא שבימינו הכל הפך להיות שטחי עם צורך לסיפוק מיידי. לכן קל מאד להגיד לך לכי על מה שעושה לך טוב, אך זו בדיוק הסיבה שהחברה שלנו מתפוררת ויחסים לא מחזיקים לאורך זמן. לדעתי עלייך לאמוד את החיובי שיש לך בידייך, קרי - הזוגיות, המשפחה, ולא להשליך מהר מידי למען הריגוש. בדקי מה קורה בבית ומה חסר והילחמי על כך. רק אם את חושבת שעשית הכל רק אז הפני מבטך החוצה. ושיהיה לך בהצלחה.

התאהבתי

לשירי והאהבה

לדעתי זה דבר נחמד את מתאהבת במישהו ,מה שאת צריכה לעשות הוא לחכות ולא לנקוט ביוזמה מצידך.....וחוץ מזה נראה לי שבגיל 16 לא היו חברים אז עושים זאת כעת..........קחי הכל בקלות.אשמח אם תעני למייל ואוכל להרחיב את התשובה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר