לא יכולה לחשוב

כבר שנים ביחד ,ובתקופה האחורנה תדירות המפגשים ירדה ,כל חודש חודש וחצי פעם אחת ,כי העבודה שלו השתנתה ,כבר יותר לחץ עומס ,ויותר שעות עבודה ,אנחנו באמת מאוהבים ,והוא תמיד מפרגן ,אוהב ,מתקשר ,דואג ...אבל אני לפעמים  מנדנדת שהתגעגעתי,ורוצה  שניפגש ,התשובה שלו סבלנות ...הבעיה שהעוזר שלו בן דוד של אשתו ,כלומר הולך איתו וחוזר איתו ,והוא עובד בחברה מסודרת 6 ימים בשבוע,לפעמים ונדיר מאוד שהוא חוזר קצת מוקדם הביתה למשל בשעה 4 אחרי הצהריים, ואני שואלת אותו למה לא עשית מאמץ להיפגש ,התשובה : אני חוזר מאוחר תמיד ,יוצא מאוד מוקדם בבוקר ,אני אעשה מאמץ תהיי רגועה... בסדר אני מבינה ומתחשבת כי אני אוהבת ואוהבת אותו מאוד ...ומצד אחר אני יודעת שהוא נמצא במצב שאשתו יכולה לשאול בן דוד שלה מתי סיימתם עבודה ,מתי חופש מתי לא ,ובימי שבת לא יכול לצאת מהבית כי הוא יודעת שחופש .ולהגיד האמת הוא אוהב אותי מאוד ,תייעצו לי מה לעשות ,האם להגיד לו שאני מרגישה שהוא מסתיר ממני דברים וכך אאבד אותו ,האם לעזו בהעניין ואפסיק לבקש פגישה עד שהיוזמה תהיה ממנו , אנחנו באמת מאוהבים ... האם יצא לכם שלא נפגשתם עם האסור הרבה זמן ...מה ההרגשה ..צריכה באמת עזרה

היי מרל

את מאוהבת זה ברור. אם לא יוצא להיפגש תקופה כ"כ ארוכה זה אומר דרשני..אני רק יכול להגיד לך שאם מאוד רוצים אפשר תמיד לארגן איזה סידור חובה באמתלה ליציאה מהבית...צר לי לאכזב אותך אבל תסיקי מסקנות..

אומר לך את זה מניסיון..כשהעוקץ וההתלהבות אבדו התחילו מצידי התירוצים..כשהתלהבתי, נסעתי עד הצפון פעם בשבוע!

אוהבת סקס בטלפון

אני חמה ורטובה שאוהבת לעשות סקס בטלפון עם בנים

זה מה שמדליק אותי כל פעם מחדש.

1901728808 או 0722735164

מחכה לכם חמודים שלי

או כנסו לאתר שלי 

שיחות סקס

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה