מאוהבת

מאוהבת

אני חדשה פה ,יש לי מאהב נשוי ואני נשואה ,כבר הרבה שנים ביחד כמעט 6 שנים ,חווינו עליות וירידות , והתאהבנו אחד בשני בצורה אמיתית וחזקה, עמדתי לצידו בכל ירידה ,בכל קושי שעבר עליו ,תמיכה נפשית ועידוד ,בחודשים האחרונים אנחנו לא נפגשים הרבה,אולי פעם בחודש וחצי,בגלל מצב עבודה מאוד אכזרי ,נכון שזה מקשה עליי מאוד ,בכל יום יש בינינו שיחה או שתיים ,וכמה הודעות במשך היום ובלילה מוקדם ,והבעיה אצלי שאני מקנאת ,תמיד חושבת שאשתו לידו וכל הנושא הזה,חושבת למה שלא נפגשים יותר ,והכל בגלל העבודה שיוצא מוקדם ב 5 לפנות בוקר חוזר מאוחר בערב ,במשך השבוע ואין זמן ,חוזר הביתה מותש עייף,מנסה לשוחח איתי כמה שיחות בהודעות ,ויושן ... הוא עובד 6 ימים בשבוע ,וביום שהוא נח אני עובדת ,והוא לא יכול לצאת מהבית כי אשתו יודעת שביום הזה אין עבודה ,כלמר מצב קשה . הוא אוהב אותי מאוד ואני גם ,אשתו עלתה פעמיים על הודעות בגלל זה הוא זהיר מאוד שלא נאבד אחד השני .. והבעיה אצלי אני רוצה להיות לידו להיפגש איתו ,מה עליי לעשות לחכות.. להבין להתחשב ,זה מכניס אותי לפעמים למצב נפשי גרוע ...

בהצלחהemo_02.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

ציינת שעברתם עליות וירידות,אז גם זה תקופה שכזו...יש את הרצון לא לסיים ואת הקושי במצב הקיים...אם טוב תחזיקו מעמד ואל תשברו..הבדידות בנישואין קשה ומה שעושה טוב צריך לשמר...

אני הייתי מוכן לחוות קשיים בקשר אסור  כי יש בזה משהו לנפש ולגוף שממלא אותך להיות עם אהבה נפשית ומינית  מאשר הכלום הקיים...

את מתארת קשר ארוך עם אהבה ותמיכה הדדית. 

נשמע משהו קסום וכייפי. לפי דעתי תתאזרי בסבלנות עם כל הקושי. נשמע בדבריך שהוא אוהב אותך ומנסה 

ויש ביניכם הודעות יומיומיות ושיחת טלפון יומית. 

נשמע חלום. סבלנות ובהצלחה

מסכים עם התחלות חדשות 

קשר יפה וארוך בשנים יש לכם וזה יפה 

לא לוותר תאזרי בסבלנות 

אולי זה רק משהו זמני 

אתם מדברים בטלפון ומסמסים כל יום וזה נפלא ומראה על קשר טוב 

יהיה בסדר 

בהצלחה

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

כן יש קשר אהבה מיוחדת במינה ,כל יום משוחחים שומעים אחד השני ,מתכתבים כמה פעמים ביום ,להביע געגוע ודאגה ואכפתיות ,אני אתאזר בסבלנות ,ואבין העייפות שלו כי הוא באמת מתעייף וזה מתיש ,ואני עובדת ויודעת שלפעמים רוצים הביתה לנוח ,אני מבינה ומתחשבת ,מקווה לטוב

וואו זה משמע ממש משהו חלומי.

צר לי לאכזב אבל לא תמצאי אחר שיתקשר ויהיה אכפתי, אוהב ומעניק תשומת לב. הם רק רוצים לזיין. 

תשמחי ברומן המקסים המעורר חשק 

תהני מהקיים

צר לי לאכזב אבל לא תמצאי אחר שיתקשר ויהיה אכפתי, אוהב ומעניק תשומת לב. הם רק רוצים לזיין. 

תהני מהקיים

רק לזיין? לא נסחפת קצת?

לצערי לא נסחפתי. או שהכרתי את האנשים הלא נכונים. 

אבל זה הרושם שהשאירו. צר לי

אומרים שכל מין נמשך למינו...

התחלות חדשות - אני לגמרי חושב שפשוט לא הכרת את הבחור הנכון פשוט..

ברור שאנחנו (מדבר כרגע בשם מרבית הגברים) מאוד אוהבים מין .. (-: 

נותנים לזה מקום של כבוד בהחלטות שלנו ...

אבל יחד עם זאת יש גם כאלה שמחפשים מישהי לשוחח איתה, להכיר, שיהיה משהו שהוא קצת מעבר למין ..

לצערי לא נסחפתי. או שהכרתי את האנשים הלא נכונים. 

אבל זה הרושם שהשאירו. צר לי

זיונים? איכס. לא בשבילי. אני דוגל רק ביחסים אפלטוניים של כבוד הדדי, אהבה וחיבה. בשביל להזדיין יש את החוקית לא? 

היי מרל (מקווה שכתבתי את שמך נכון)

אם להיות רומנטיקן, ובהנחה שאת מחפשת להמשיך את הקשר העמוק שנרקם בינכם אזי שווה להמתין, לקוות, לצפות ולהתאוות למפגש המיוחל לכשיקרה.

אם להיות פרקטי ואולי את מחפשת קשר קצת יותר פעיל, הייתי ממליץ לך למצוא מישהו נוסף שגם יעשה לך את זה (אולי לא ברמה של המאהב אבל שיעשה לך משהו) ואז כן תוכלי לממש ולבטא אהבה ומעשה אהבה..

נ.ב
הייתי גם בקשר כזה (הצד הפרקטי שלו) וכמובן שהיה מעולה לשנינו..

תהני מהקיים

"הם רק רוצים לזיין" = הן רק רוצות להזדיין

אמירה שמעמידה אותך באותה הפוזיציה של רק רוצה ל....

אוהבת סקס בטלפון

אני חמה ורטובה שאוהבת לעשות סקס בטלפון עם בנים

זה מה שמדליק אותי כל פעם מחדש.

1901728808 או 0722735164

מחכה לכם חמודים שלי

או כנסו לאתר שלי 

שיחות סקס

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה