אפשר פוסט ללא שיפוטיות? חדשה פה..

צהריים טובים.. היה לי מאוד קשה לכתוב את הפוסט הזה בהתחלה מאחר ובאף מקום אחר אני לא יכולה. אני עלולה להתפרש כאדם מאוד לא מוסרי אבל אני כבר בשלב שזה לא מעניין אותי.אני בחורה צעירה בשנות ה 20 לחיי וכבר מס' שנים מתחרפנת לגמרי מגבר שמבוגר ממני בהרבה.. חושבת עליו בלי סוף פשוט מפנטזת עליו ללא הפסקה..אותו אני רואה פעמים רבות מאחר והילדים שלנו יחד באותו הגן!על מצבי בזוגיות לא אפרט כי אין לזה חשיבות, אני כלואה בקשר מזעזע..אבל הוא נשוי.. מכירה גם אישתו.. אין בינינו יותר מדי אינטראקציה מלבד שלום שלום.. אבל הוא מוציא אותי מאיזון לגמרי.. באינטואיציה שלי זה הדדי , המבטים רומזים על זה אבל בתכלס מי יודע?? יכול מאוד להיות שהכל אצלי בראש. מדובר בבנאדם בכיר ביותר בתפקידו ומוכר ואני מאמינה שגם אם מרגיש דברים דומים למה שאני מרגישה הפחד לא מאפשר לו לעשות כלום. אז .. השאלה שלי היא איך בעצם אפשר לוודא את זה? איך אפשר לברר אם יכול להיות שם משהו? אם אדע שאין מצב אני מאמינה שפסיכולוגית ארד מזה לגמרי. איך אפשר לברר את זה מבלי לעשות לעצמי פאדיחה רצינית? מבלי להרגיש דחייה מטורפת? רעיונות? ותודה רבה לכם.. מקווה שלא תהיה שיפוטיות.. הגעתי לכאן רק בגלל שתיארתי לעצמי שכאן לא תהיה..

אני חישב שמעבר לשאלה שלך את צריכה לראות פסיכולוג בבהילות.

אני מניח שאותו פסיכולוג יפנה אותך לפסיכיאטר.

וואלה? למה אתה חושב ככה? הייתי בעבר אצל פסיכולוג בשביל דברים אחרים והוא לא הפנה אותי לשום פסיכיאטר. מה לא תקין במשיכה לאדם אחר?

צהריים טובים.. היה לי מאוד קשה לכתוב את הפוסט הזה בהתחלה מאחר ובאף מקום אחר אני לא יכולה. אני עלולה להתפרש כאדם מאוד לא מוסרי אבל אני כבר בשלב שזה לא מעניין אותי.אני בחורה צעירה בשנות ה 20 לחיי וכבר מס' שנים מתחרפנת לגמרי מגבר שמבוגר ממני בהרבה.. חושבת עליו בלי סוף פשוט מפנטזת עליו ללא הפסקה..אותו אני רואה פעמים רבות מאחר והילדים שלנו יחד באותו הגן!על מצבי בזוגיות לא אפרט כי אין לזה חשיבות, אני כלואה בקשר מזעזע..אבל הוא נשוי.. מכירה גם אישתו.. אין בינינו יותר מדי אינטראקציה מלבד שלום שלום.. אבל הוא מוציא אותי מאיזון לגמרי.. באינטואיציה שלי זה הדדי , המבטים רומזים על זה אבל בתכלס מי יודע?? יכול מאוד להיות שהכל אצלי בראש. מדובר בבנאדם בכיר ביותר בתפקידו ומוכר ואני מאמינה שגם אם מרגיש דברים דומים למה שאני מרגישה הפחד לא מאפשר לו לעשות כלום. אז .. השאלה שלי היא איך בעצם אפשר לוודא את זה? איך אפשר לברר אם יכול להיות שם משהו? אם אדע שאין מצב אני מאמינה שפסיכולוגית ארד מזה לגמרי. איך אפשר לברר את זה מבלי לעשות לעצמי פאדיחה רצינית? מבלי להרגיש דחייה מטורפת? רעיונות? ותודה רבה לכם.. מקווה שלא תהיה שיפוטיות.. הגעתי לכאן רק בגלל שתיארתי לעצמי שכאן לא תהיה..

אשתדל להמנע משיפוטיות.

ולמרות שאני לא גברת חסודה, היה לי קשה לקרוא את הפוסט.
בחיי זוגיות ישנם גם מן הסתם הרבה מורדות,רגעים שהראש מתפתה והנגישות ממש כבר בהישג יד ובכל זאת הכל כבה לפני שהלהבות מכלות.

את כותבת שהזוגיות שלך מזעזעת ואני דווקא מתמקדת באובייקט - האיש המבוגר והבכיר ששומר אולי בעור שיניו על זוגיות, מודע בחשיבות ״השם הטוב והנקי מרבב״ בקהילה. מה גורם לו הטיזינג המנומס, הצעיר והחרמני שלך, היכן בדיוק הוא ממקם את העיניים הרעבות שלך בחייו ובמצפונו.
אין ספק שהוא קולט את אישונייך המתרחבים לבואו אך הוא לא ניגש, שומר מרחק ואולי לא בכדי.

אני לא מהמרת שאם תביטי עמוק יותר בעיניו בהתשהות (עם ה ו-א) הוא לא יפול לתוך מפשעתך, אבל אני כן בטוחה שאת זו שתצאי בכאב לב ופדיחה לא קטנה כי הרי הילדים הקטנים שמשחקים יחד בגן יגדלו מעט ויבינו אי אילו דברים. 

אנחנו אף פעם לא בוחרים במי להתאהב...

וכשאנחנו מאוהבים קצת קשה לחשוב בהיגיון.

אני מתארת לעצמי שאת מרגישה כלואה בין אותן תשוקות ובין הפחד מכל בחירה

שאת עשויה לעשות...

נסי רגע לקחת צעד אחורה ולהסתכל על המצב מלמעלה..

מיסי כאן העלתה נקודה למחשבה...מה לגביו? האם הוא מנסה

בכל כוחו להשאר נאמן?

נסי לחשוב קצת על ההשלכות שעשויות להיות לכל צעד שתעשי...

אנחנו לא יכולים לנחש מה הוא מרגיש, או איך הסיפור שלך יסתיים.

קחי נשימה עמוקה ונסי להבהיר לעצמך מה את רוצה, מה את מוכנה לעשות כדי 

לקבל את זה ומה תעשי אם התכנית שלך תיכשל.....(כי גם זו אפשרות)

בלי להיות שיפוטי פשוט מנסיון

מאוד לא רצוי לנהל רומן בתוך מעגלי החיים הקרובים אלייך

עבודה ...משפחה...מעגלי ילדים ...הורים...חברים קרובים ...אני יודע שאת לא בחרת את זה אבל..... כשזה מתפוצץ זה הרסני .... בפרוש לא כדאיי ולא רצוי

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

תודה לכם. בהחלט לא בחרתי.. ולשאלתכם .. אני לא יודעת אם הוא מנבה בכל כוחו להיות נאמן כי מעולם לא התחלתי איתו ישירות. אין לי אומץ וגם לא אעמיד את עצמי במצב הזה. משתדלת לא להראות כלום.. אבל מה לעשות? אני כן מרגישה.. הלוואי ויכלתי להפסיק. לא מצליחה.. ועקב תגובותיכם מרגישה כרגע אפילו רע יותר.. בחיים לא נכנסתי באמצע , בחיים לא בגדתי ובחיים לא גרמתי למישהו לבגוד באדם אחר. האדם הספציפי הזה .. משהו שונה .. משהו בדינמיקה בינינו.. אפילו שאין יותר מדי דיבור.. קשה לי להסביר..
תודה לכם. בהחלט לא בחרתי.. ולשאלתכם .. אני לא יודעת אם הוא מנסה בכל כוחו להיות נאמן כי מעולם לא התחלתי איתו ישירות. אין לי אומץ וגם לא אעמיד את עצמי במצב הזה. משתדלת לא להראות כלום.. אבל מה לעשות? אני כן מרגישה.. הלוואי ויכלתי להפסיק. לא מצליחה.. ועקב תגובותיכם מרגישה כרגע אפילו רע יותר.. בחיים לא נכנסתי באמצע , בחיים לא בגדתי ובחיים לא גרמתי למישהו לבגוד באדם אחר. האדם הספציפי הזה .. משהו שונה .. משהו בדינמיקה בינינו.. אפילו שאין יותר מדי דיבור.. קשה לי להסביר..

תראי.
בתור אחד שגם מוטרף מקולגה בעבודה והיא ממש מטריפה אותי אז אני מבין אותך לגמרי.

כרגע, עם כל הכבוד אשתו היא לא הקטע הרלוונטי מכיוון שאת לא יכולה לפגוע בה אלא רק הוא יכול (במידה ויהיה בינכם משהו)

אני חושב שהחיים ממילא קצרים, ואם הוא מטריף אותך או שתנסי לגשש ולראות איך הוא מביט עלייך או איך הוא מגיב לרמיזות או שפשוט תעשו יותר ביד, או שתמצאי לך פרטנר אחר כדי להדוף מעט את החרמנות שנוטפת ממך (בקטע טוב יקירתי)

ולא את יכולה להכנס באמצע אלא הוא זה שיכניס. כי גם אם לא תעשי עם זה כלום, את לא יודעת את מי הוא מכניס לזוגיות שלו  ושל אשתו כשהוא מפנטז על נשים אחרות.

תראי.
בתור אחד שגם מוטרף מקולגה בעבודה והיא ממש מטריפה אותי אז אני מבין אותך לגמרי.

כרגע, עם כל הכבוד אשתו היא לא הקטע הרלוונטי מכיוון שאת לא יכולה לפגוע בה אלא רק הוא יכול (במידה ויהיה בינכם משהו)

אני חושב שהחיים ממילא קצרים, ואם הוא מטריף אותך או שתנסי לגשש ולראות איך הוא מביט עלייך או איך הוא מגיב לרמיזות או שפשוט תעשו יותר ביד, או שתמצאי לך פרטנר אחר כדי להדוף מעט את החרמנות שנוטפת ממך (בקטע טוב יקירתי)

ולא את יכולה להכנס באמצע אלא הוא זה שיכניס. כי גם אם לא תעשי עם זה כלום, את לא יודעת את מי הוא מכניס לזוגיות שלו  ושל אשתו כשהוא מפנטז על נשים אחרות.

אני חישב שמעבר לשאלה שלך את צריכה לראות פסיכולוג בבהילות.

אני מניח שאותו פסיכולוג יפנה אותך לפסיכיאטר.

הפוסל - במומו פוסל 

אני תמיד מזהיר מקשרים שעלולים לחבר בין העולם המותר לאסור.

אני מבין את הפנטזיות שלך, אבל קשר כזה עלול לסבך לא רק אותך אלה גם את הילדים.  

לדעתי זה קו אדום, פתח לצרות ודאיות .... 

לדעתי יש פנטזיות שעדיף שישארו פנטזיות

מנהל הפורום
1000+

אני כלואה בקשר מזעזע.

זה לעניות דעתי משפט המפתח בפוסט שלך

לחיות עם כזו הרגשה זוהי בהחלט מעמסה נפשית כבדה מאוד , את נאחזת בזיק של תקוה שאותו גבר נותן לך , הוא האור בקצה המנהרה שלך , השאלה היא אם האור הזה הוא אור אמיתי או תקוות שוא...... את התשובה רק את יודעת באמת.

לא יהיה יותר פשוט ( הכל יחסי ) לצאת מהקשר המזעזע הזה? לשים לזה סוף? את כבר עכשיו משלמת במזומן מחיר כבד על המצב שלך 

פסיכולוג נשמע כמו רעיון מצוין

יום טוב לכולםemo_01.png

פסיכולוג נשמע כמו רעיון מצוין

סוכריה שכמוך !

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר