בעיה

בעיה

אז ככה 

חברה סיפרה לי ואני מראש לא הסכמתי אבל לגמרי פעלו פה בניגוד להסכמתי!!! חברה קרובה סיפרה לי שהיא חושקת בגבר נשוי אך יש לו כבר מאהבת והוא מיצידו לא אכפת לו לנהל במקביל מערכת יחסים נוספת מתריע מראש שיש לו מעכת יחסים נוספת. אני כשבפרה לי את הסיפור הזה סרבתי מכול וכול שתיכנס אליה. היא לא שמעה בקולי ונהלה עם הגבר מערכת יחסים במקביל.... זה עבר תקופה מסויימת.....עד שהעניינים התחילו להתלהט מבחינתה ואז דרשה בלעדיות !!!!! והוא הודיע מפורשות שתשכח מזה והיא באה לבכות אצלי ..... נו ..... אז אני כחבר לא רציתי לומר ״אמרתי לך״..,.., מה אתם אומרים ????

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

היי שי emo_54.png

תנסה לדבר איתה ...תגיד לה למה עשית את זה למה ???

רציתי להגיד לך אמרתי לך ולא אמרתי ...תגיד לה את זה

תאמת אני לא כל כך יודעת מה לכתוב פה שתגיד לה

בהצלחהemo_39.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אני הייתי אומרת לה: Take it or leave it!

להזכיר לה בעדינות שהיה תיאום ציפיות לחוסר בלעדיות, ולמרות הקשר והחיבור שלעיתים משתנה עם הזמן- זה המצב, והיא השלישית במדרג הנשים שבחייו.

אהה ובסוף למלמל ״אמרתי לך!״ (#רקבצחוק)

אז ככה 

חברה סיפרה לי ואני מראש לא הסכמתי אבל לגמרי פעלו פה בניגוד להסכמתי!!! חברה קרובה סיפרה לי שהיא חושקת בגבר נשוי אך יש לו כבר מאהבת והוא מיצידו לא אכפת לו לנהל במקביל מערכת יחסים נוספת מתריע מראש שיש לו מעכת יחסים נוספת. אני כשבפרה לי את הסיפור הזה סרבתי מכול וכול שתיכנס אליה. היא לא שמעה בקולי ונהלה עם הגבר מערכת יחסים במקביל.... זה עבר תקופה מסויימת.....עד שהעניינים התחילו להתלהט מבחינתה ואז דרשה בלעדיות !!!!! והוא הודיע מפורשות שתשכח מזה והיא באה לבכות אצלי ..... נו ..... אז אני כחבר לא רציתי לומר ״אמרתי לך״..,.., מה אתם אומרים ????

אין הרבה מה לעשות. אתה בתור חבר נתת לה את העצה הטובה ביותר והיא בחרה להתעלם כי היה לה נוח באותו הרגע להיות בסיטואציה. יש אנשים שלא מוכנים להקשיב וצריכים להפגע כדי להבין...

יום טוב לכולםemo_01.png

אני הייתי אומרת לה: Take it or leave it!

להזכיר לה בעדינות שהיה תיאום ציפיות לחוסר בלעדיות, ולמרות הקשר והחיבור שלעיתים משתנה עם הזמן- זה המצב, והיא השלישית במדרג הנשים שבחייו.

אהה ובסוף למלמל ״אמרתי לך!״ (#רקבצחוק)

בדיוק, והעיקר לשמור על מצב הרוח 

מנהל הפורום
1000+

זה מצחיק אותי כל פעם מחדש...

לבקש בלעדיות על גבר נשוי....???

קורעת...

אבל, אין טעם באמירות ה"אמרתי לך"

כתף רחבה וחבילת טישו - יותר יעיל :)

אם מישהו חשב שהחיים הם פיקניק - שיעביר את האוהל למקום אחרemo_05.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום