היא והוא

הוא פשוט נכה, נכה ריגשית. אני לא מקנא באישתו וכמובן לא בך.. אנשים קרים חובה עליהם לעבור קורס מזורז בהבעת חיבה, רגשות, חום וכו... התנהלות כזו מבחינתי היא הכי פוגענית.. 

אני יכול רק להבטיח לך פולנית שאם היית הבת זוג שלו, מהר מאוד היית מוצאת את עצמך, כמה אירוני, כאן בפורום.

אז שחררי באמת מכל הלב

בהצלחה!!

את בת 24, מתוקה, ובוסרית, לא פלא שכמעט כל גברברי הפורום יצאו מריבצם והציעו לך ״פרח״.

אבל אני חושבת שאת מספיק בוגרת כדי להבין שיש אהבה בעולם למרות מלחמות, גירושין ונכויות רגשיות.

אנשים מתאהבים, מתחתנים ומקימים משפחה מתוך אהבה וקשר שנוצר בדרך הבריאה.

לא הבנתי למה דווקא לאהבה אסורה את נכנסת כשיש לך את כל החמצן ליצור אהבה נפלאה, קשר אמיתי ולא חשאי. 

לא חבל לצמצם את כל היכולות הרגשיות האלה לתוך כד קטן אחד, ניסים לא יתרחשו שם!

את מקסימה ואפשר לומר גם ממש ממש מתוקה!!

אני מאוד אוהבת ומתחברת לסגנון שלך!

פשוט תענוג לקרוא את דברייך ואני מרשה לעצמי לכנות אותך "שומרת נפשי" (זוכרת אותך לטובה מהפוסט הקודם שלי).

תודה על הדאגה והעידוד אבל -

יום הולדת 24 חגגתי לפני 18 שנים!

בחרתי להיכנס לקשר אסור, מאחר ומותר כבר יש לי והוא לא נותן לי את מה שאני זקוקה לו.

לא מוכנה ולא רוצה לפרק משפחה, לפחות לא בשלב הזה של חיי.

עכשיו שאת יותר מעט יותר עליי, אני כן מחפשת כד קטן ולא חבית, כי זה מה שאני יכולה להרשות לעצמי, ולא יודעת, אני מאוד רוצה להאמין בניסים (או אבי, או אורן, או גולן, או....) :)

כתבתי כבר שאת מקסימה??

הוא פשוט נכה, נכה ריגשית. אני לא מקנא באישתו וכמובן לא בך.. אנשים קרים חובה עליהם לעבור קורס מזורז בהבעת חיבה, רגשות, חום וכו... התנהלות כזו מבחינתי היא הכי פוגענית.. 

אני יכול רק להבטיח לך פולנית שאם היית הבת זוג שלו, מהר מאוד היית מוצאת את עצמך, כמה אירוני, כאן בפורום.

אז שחררי באמת מכל הלב

בהצלחה!!

כולם כאן כל כך מקסימים ומצחיקים, עוזרים מכל הלב, ויודעים בדיוק כיצד לעודד. ואתה? אתה נתת את ה"גונג".

יפה, נכון ומדוייק כתבת!

את ה"נכה רגשית" כתבתי כבר בבוקר....+ עוד מחמאות...

את ה"נכה רגשית" כתבתי כבר בבוקר....+ עוד מחמאות...

נכון מאוד!

את בהחלט נתת את ה"גונג" הפותח!! הראשונה שהרגיעה אותי וגרמה לי להבין שלא טעיתי בתחושותיי!

תודה emo_39.png

את בת 24, מתוקה, ובוסרית, לא פלא שכמעט כל גברברי הפורום יצאו מריבצם והציעו לך ״פרח״.

אבל אני חושבת שאת מספיק בוגרת כדי להבין שיש אהבה בעולם למרות מלחמות, גירושין ונכויות רגשיות.

לא הבנתי למה דווקא לאהבה אסורה את נכנסת כשיש לך את כל החמצן ליצור אהבה נפלאה, קשר אמיתי ולא חשאי. 

פשוט תענוג לקרוא את דברייך ואני מרשה לעצמי לכנות אותך "שומרת נפשי" (זוכרת אותך לטובה מהפוסט הקודם שלי).

בחרתי להיכנס לקשר אסור, מאחר ומותר כבר יש לי והוא לא נותן לי את מה שאני זקוקה לו.

עכשיו שאת יותר מעט יותר עליי, אני כן מחפשת כד קטן ולא חבית, כי זה מה שאני יכולה להרשות לעצמי, ולא יודעת, אני מאוד רוצה להאמין בניסים (או אבי, או אורן, או גולן, או....) :)

כתבתי כבר שאת מקסימה??

אחותי...

ריסקת לי את הלסת, את בעצם ילדה די גדולה.

מה שמבלבל אותי עוד יותר. מרגיש לי איזה דיסוננס בין התום שבך לבין היותך בוגרת ובמערכת יחסים ״מותרת״, אני משערת שידעת אי פעם לדבר בשפת החיזור והכרת קודים תקשורתיים בין זכר ונקבה. יקירתי, חוסר התרגול לא פותר אותך מההבנה הבסיסית מהיכן מתחילה ונגמרת הנתינה/ההתחשבות וההשקעה, והיכן מתחילה התלות והחולשה.  

הנה אני ״שומרת נפשך״ ב-נו נו נו קטן, מה שכנראה בעינייך ימחק לאלתר את הרושם שיש בי מתיקות, אבל מעדיפה אמת אחת שתעמוד זקופה ;-) 

בכל אופן, מפרגנת כעת בחספוס מה, אבל מלב חם ומחייך לשלום ותודה על המילים החמדמדות שהרעפת עלי.

אני אישית חולקת על כל מושגי הנכות הרגשית, מושג נוח ל״נכים״ עצמם, סוג של עצלות וחסכון במאמץ/חרדת נטישה ועוד אי אילו סיבות הגורמות להתנהלות בנתיב בטוח, ועל הדרך שואבי אנרגיות מהסובלניים/המבינים, וכו׳.

במשחק נכון הם נרפאים - האמיני לי.

חו״מ, רק טוב והמשך יום נהדר :-)

מיס היקרה..תתפלאי אבל יש הרבה מאוד אנשים הנכים ריגשית ומהרבה סיבות. העיקרית אולי היא שהם לא ראו הרגישו חום וביטויי אהבה בבית הגידול שלהם..גם אם הייתה אהבה באוויר..(הצרה בזוגיות שבאוויר זה לא מספיק!)

את אולי צודקת שבמשחק נכון הם נרפאים. אומר לך רק ויעידו עשרות המשתתפים כאן בפורום שזהו משחק לחיים שלמים, משחק מתיש שהרבה פעמים נשוא המשחק לא מבין מה לא בסדר!!!.. ובהימור פרוע שלי, זו הסיבה העיקרית שרובנו כאן :-(

כתבתי כבר שאת מקסימה??

אחותי...

ריסקת לי את הלסת, את בעצם ילדה די גדולה.

מה שמבלבל אותי עוד יותר. מרגיש לי איזה דיסוננס בין התום שבך לבין היותך בוגרת ובמערכת יחסים ״מותרת״, אני משערת שידעת אי פעם לדבר בשפת החיזור והכרת קודים תקשורתיים בין זכר ונקבה. יקירתי, חוסר התרגול לא פותר אותך מההבנה הבסיסית מהיכן מתחילה ונגמרת הנתינה/ההתחשבות וההשקעה, והיכן מתחילה התלות והחולשה.  

הנה אני ״שומרת נפשך״ ב-נו נו נו קטן, מה שכנראה בעינייך ימחק לאלתר את הרושם שיש בי מתיקות, אבל מעדיפה אמת אחת שתעמוד זקופה ;-) 

בכל אופן, מפרגנת כעת בחספוס מה, אבל מלב חם ומחייך לשלום ותודה על המילים החמדמדות שהרעפת עלי.

אני אישית חולקת על כל מושגי הנכות הרגשית, מושג נוח ל״נכים״ עצמם, סוג של עצלות וחסכון במאמץ/חרדת נטישה ועוד אי אילו סיבות הגורמות להתנהלות בנתיב בטוח, ועל הדרך שואבי אנרגיות מהסובלניים/המבינים, וכו׳.

במשחק נכון הם נרפאים - האמיני לי.

חו״מ, רק טוב והמשך יום נהדר :-)

נכון שאני ילדה גדולה, אבל גם ילדים גדולים חווים חוויות ראשוניות בשלב מוקדם או מאוחר בחייהם וגם הגיבורים והחכמים שבינינו נופלים כשהם נתקלים במהמורה.

חוסר הנסיון שלי בעולם האסור הוא בולט. יש קודים אחרים כנראה, שלא ידעתי שקיימים. כעת אני יודעת. רק הנסיון מלמד ובכל גיל, את לומדת עוד דבר או שניים!

כתבת על אלו הנכים רגשית. האמיני לי יקירה, יש תכונה כזו. ולא- לא ניתן לשנות אותה גם אם תשחקי נכון.

ניסיתי את שיטת המקל והגזר, את הגזר הוא אכל ולא השאיר לי כלום ובמקל הוא הכה בי חזק מאוד.

אני לא יודעת ממה הוא סבל בילדותו מה או מה גרם לו להיאטם בצורה כזו, אבל הבאתי איתי כל כך הרבה חום ורגישות, שדי הופתעתי כשלא הצלחתי להמיס אותו. ואולי הוא באמת אדם רציונלי, ללא כל אינטיליגנציה רגשית, כך שאין כאן איזשהו טריגר למה הוא כזה.

ואם יש עוד משהו שלמדתי, זה שקרח ואש לעולם לא יוכלו לישון יחד במיטה אחת והקרח ברוב המקרים אם לא כולם, מנצח את האש.

ניסיתי להמיס את הקרח שבו עם האש שבי, הקרח כיבה בענק את האש.

נו שוין, מזל שיש גם אחרים..

אני עדיין חושבת שאת מקסימה.

לדעתי קצת נסחפתם עם ה״נכויות הרגשיות״ וכל מיני הצהרות מכלילות כאלה וכאלה (נרפאים? זאת מחלה?). 
אני מאמין ש״נכות רגשית״ היא בעצם ״אטימות רגשית״ והיא תלוית סיטואציה. במקרה הזה, משהו הביא את הבחור לזה שהוא לא מוכן להפתח רגשית (אולי נפגע בעבר? אולי הוא יודע שהיא לא מתאימה לו ולא רוצה לפגוע בה? אולי מנסה במודע להשאיר את הרגשות בבית?). מפה ועד להצהיר שהוא נכה רגשית חשוך מרפא.. המרחק הוא רב. יכול להיות שבסיטואציות אחרות או עם מישהי שהוא חושב שמתאימה לו הוא בדיוק להיפך וכולו חתלתול מגרגר, אי אפשר לדעת.
פולנית - מבין לגמרי את הכאב שממנו את כותבת וליבי איתך, באמת. אבל לפי מה שכתבת, הבחור אומר לך מפורשות שוב ושוב שהוא לא מעוניין להיות מעורב רגשית. לא הלך להמיס אותו, וזה מבאס. אז כמו שאמרת, מסתכלים קדימה, מפה אפשר רק להשתפר :)

If you can't do the time, don't do the crime

emo_43.png דברו איתי ב״אהבה סודית״

ואולי, מיסי יקרה, הוא ממש לא נכה רגשית, אולי פשוט לא בא לו עליי!! מה זה אולי? בטוח!!

הייתי סקס טוב עבורו ולא יותר, לכן כל המילים שהיו אמורות לצאת מפיו לאוויר העולם, פשוט לא יצאו כי הוא לא הרגיש כמוני!!!!

עכשיו הכל בסדר, באמת. 

כמו שאמרה גווינביר, אין התאמה רגשית ואולי זו ההגדרה הנכונה לגבי הקשר הזה.

אני רציתי חום ואהבה בקשר והוא לא. לכן הוא לא הביא איתו דבר וחצי דבר, חוץ מאזור החלציים.

לא משנה, נכות או לא, כל עוד אין התאמה רגשית, מבחינתי אין התאמה כלל!

עכשיו אנחנו תמימות דעים??

לדעתי קצת נסחפתם עם ה״נכויות הרגשיות״ וכל מיני הצהרות מכלילות כאלה וכאלה (נרפאים? זאת מחלה?). 
אני מאמין ש״נכות רגשית״ היא בעצם ״אטימות רגשית״ והיא תלוית סיטואציה. במקרה הזה, משהו הביא את הבחור לזה שהוא לא מוכן להפתח רגשית (אולי נפגע בעבר? אולי הוא יודע שהיא לא מתאימה לו ולא רוצה לפגוע בה? אולי מנסה במודע להשאיר את הרגשות בבית?). מפה ועד להצהיר שהוא נכה רגשית חשוך מרפא.. המרחק הוא רב. יכול להיות שבסיטואציות אחרות או עם מישהי שהוא חושב שמתאימה לו הוא בדיוק להיפך וכולו חתלתול מגרגר, אי אפשר לדעת.
פולנית - מבין לגמרי את הכאב שממנו את כותבת וליבי איתך, באמת. אבל לפי מה שכתבת, הבחור אומר לך מפורשות שוב ושוב שהוא לא מעוניין להיות מעורב רגשית. לא הלך להמיס אותו, וזה מבאס. אז כמו שאמרת, מסתכלים קדימה, מפה אפשר רק להשתפר :)

כתבנו יחד, בו זמנית, לכן לא ראיתי את ההודעה שלך, שמזכירה ממש את האחרונה שלי...

הבנו יחד שהוא פשוט לא בקטע שלי!! איזה קטע!! emo_02.png

אני חושב שהבנת נכון, לפעמים עדיף מאוחר מאשר בכלל לא, וכמו שאת מתארת ההפסד כולו שלו

כתבנו יחד, בו זמנית, לכן לא ראיתי את ההודעה שלך, שמזכירה ממש את האחרונה שלי...

הבנו יחד שהוא פשוט לא בקטע שלי!! איזה קטע!! emo_02.png

כתבתי את זה עוד אתמול ;)
שמח שנפל האסימון!

If you can't do the time, don't do the crime

emo_43.png דברו איתי ב״אהבה סודית״

לדעתי, אתם כולכם נהדרים.

נהניתי לקרוא את כל התגובות האינטליגנטיות.

אוהבת אתכם 

emo_43.png

אני חושב שהבנת נכון, לפעמים עדיף מאוחר מאשר בכלל לא, וכמו שאת מתארת ההפסד כולו שלו

תודה!

רק שמי שבעצם לא רוצה, לא ממש חושב שהוא מפסיד..

שטויות. העיקר שהבנתי בסוף וזה מה שחשוב.

על כל 1 שלא רוצה אותי, יש 20 שכן רוצים (את זה כתבתי עבור הבטחון העצמי שלי, שלא יעז לשכב על הרצפה עכשיו..)

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר