זהו? הפולניה באה על סיפוקה

וכולם צללו חזרה, כל אחד אל מתחת לבלטה שלו\ה?

חחחח הרגת אותי מצחוק!

זה המקום להודות לכל המגיבים, כולל אותך! שעזרו לי להחליט. והחלטתי שמגיע לי להיות שמחה, רגועה ונינוחה. ואני לא רגועה בקשר הזה ואין לי שלווה. 

חוסר שקט וחוסר ביטחון, ולא משנה מה הסיבה, הוא סימן שאתה נמצא במקום לא מתאים לך. ואני לא מחפשת אשמים. 

כל עוד קשר מתנהל יפה ועל מי מנוחות, זה מעולה , אך כשמתחילים לנבור, להתלבט, לשאול שאלות, ולאבד ביטחון בקשר, זה הסימן  שכנראה הגיע הסוף.

חחחח הרגת אותי מצחוק!

זה המקום להודות לכל המגיבים, כולל אותך! שעזרו לי להחליט. והחלטתי שמגיע לי להיות שמחה, רגועה ונינוחה. ואני לא רגועה בקשר הזה ואין לי שלווה. 

חוסר שקט וחוסר ביטחון, ולא משנה מה הסיבה, הוא סימן שאתה נמצא במקום לא מתאים לך. ואני לא מחפשת אשמים. 

כל עוד קשר מתנהל יפה ועל מי מנוחות, זה מעולה , אך כשמתחילים לנבור, להתלבט, לשאול שאלות, ולאבד ביטחון בקשר, זה הסימן  שכנראה הגיע הסוף.

jחשבתי שהלכת להמשיך עם הפנלים......

הרסת לי את המיתוס על פולניות, לא ידעתי שגם הן אמורות להנות מסקס, אבל מה אני מבין.

אני כן מבין שאת הולכת להשאר איתנו קצת וזה לכשעצמו כבר טוב.

ותזכרי:

כשאנשים קטנים עושים צל גדול, סימן שהשמש שוקעת.

כן. פולניות נהנות מסקס. אוהבות לאהוב, להעניק, אבל לא מוותרות על יחס שווה!! מה שתיתן, בסופו של דבר תקבל בחזרה, ולהיפך כמובן!!

מישהו פעם אמר, אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת!

מישהו פעם אמר, אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת!

זה ישן ולא נכון,

את עדין צעירה ויקח לך קצת זמן ללמוד ולהבין שבחיים העיקר זה פשרות וויתורים.

אבל צריך גם לאהוב וסקס טוב.

וכאן תוכלי ללמוד על המורשת המולפאה של בנות עמך....

http://www.anikama.co.il/

והכי חשוב, קחי את החיים בחיוך, אחרת הם יהיו עצובים.

פשרות וויתורים עד גבול מסויים. כשאני מרגישה שאני מתפשרת מדי או מוותרת וזה פוגע בי או לא נעים לי, אני לא שם!

ואני חושבת שהמשפט הזה נכון מאוד, רק צריך להבין אותו, ולא פשוטו כמשמעו!

הכוונה במשפט הזה, זה איך שהגבר בעצם מתנהג! אם הוא יתנהג כראוי, יאמר את המילים הנכונות, יעשה את הדברים הנכונים, אזי האישה תרצה בקרבתו! יש המון גברים שלצערי, לא יודעים לנהוג בהתאם! 

לא מכלילה כאן, אבל אישה תתמסר למי שיחדור לליבה בצורה הולמת! חדירה מסוג אחר תגיע בהמשך...

את בטוחה שאת פולניה?

או רק מתהדרת בתואר?

ואתה? באמת מאלף שבלולים?

בטח שכן!

תבואי בסתיו כשהם יוצאים ותראי.

נשמע מגניב!

אז אם אתה מאלף שבלולים, אני פולניה!

וזו הבדיחה שרצה סביב שולחן האוכל בערב שבת:

שתי פולניות נפגשות אחרי זמן מה שלא נפגשו.

"שמעתי שז'אדק שלך נפטר"

"לא. הוא מת. אני נפטרתי"...

ואז אוכלים כולנו בתיאבון..;-) 

ניפגש בסתיו הקרוב...

ועל זה נאמר.

get a room guys

ועל זה נאמר.

get a room guys

נו באמת,  כל פעם שאני מחליף כמה פוסטים עם מישהי אתם שולחים אותי לחדר שליemo_10.png

ועל זה נאמר.

get a room guys

נו באמת,  כל פעם שאני מחליף כמה פוסטים עם מישהי אתם שולחים אותי לחדר שליemo_10.png

זה כי אתה לא לוקח ריטלין .

הלו הלו, פיספסתי משהו? 

אותכם לתולי.... 

פשרות וויתורים עד גבול מסויים. כשאני מרגישה שאני מתפשרת מדי או מוותרת וזה פוגע בי או לא נעים לי, אני לא שם!

ואני חושבת שהמשפט הזה נכון מאוד, רק צריך להבין אותו, ולא פשוטו כמשמעו!

הכוונה במשפט הזה, זה איך שהגבר בעצם מתנהג! אם הוא יתנהג כראוי, יאמר את המילים הנכונות, יעשה את הדברים הנכונים, אזי האישה תרצה בקרבתו! יש המון גברים שלצערי, לא יודעים לנהוג בהתאם! 

לא מכלילה כאן, אבל אישה תתמסר למי שיחדור לליבה בצורה הולמת! חדירה מסוג אחר תגיע בהמשך...

כולם נחמדים אליך עד מתיקות יתר emo_32.png אז אני אשחק את הילד הרע 

(וכן ... קחו לכם חדר לפני שאקנא נורא !)

אמרה הפולי - ניה:

"הכוונה במשפט הזה, זה איך שהגבר בעצם מתנהג! אם הוא יתנהג כראוי, יאמר את המילים הנכונות, יעשה את הדברים הנכונים, אזי האישה תרצה בקרבתו! יש המון גברים שלצערי, לא יודעים לנהוג בהתאם!"

האם אנו עדין בעידן החיזור המסורתי ... האם לאחר נפילת התאומים ופריצת המלניום הנוכחי ... יש מקום לשנות את משחקי החיזור 

ולתת גם לנשים אפשרות לחזר. עיפתי מזה שהנשים שוכבות להן פרקדן ומחכות למילות החנופה של הגבר השרמנטי .... אם שחרור האישה .. אז גם כאן ... וגם בארנק emo_27.png 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר