תמיד יש מי שרוצה יותר?

קשור ולא קשור לפוסט הקודם שלי,

תמיד יהיה מי שירצה וידרוש יותר במערכת האסורה?

תמיד יהיה מי שיאהב יותר, ירצה לתת או לקבל יותר?

יש כאן זוגות אסורים שזורמים  בדיוק באותו כיוון ובדיוק באותה עוצמה לאורך זמן? ואם כן, לכמה זמן?

אני ממש רוצה לדעת אם יש כאן זוגות שהקשר ביניהם הוא הדדי מכל הבחינות!!!!! וכמה זמן זה נמשך?

אני קילקלתי לעצמי בכך שהרגשות שלי פרצו את הסכר.

עכשיו אני לא יכולה להמשיך איתו עוד, כי זה הפך לקשר לא הדדי. אני רוצה יותר, מה זה יותר? אני רוצה הכל או כלום!!!

זה קל לומר בדיעבד אבל כדאי וצריך להחליט מה רוצים ממערכת כזאת,

רומנים שטופי אהבה נגמרים בדרך כלל עם פגיעות נפשיות לא פשוטות,

לעומת זאת אם בקשר הסקס הוא הדומיננטי, ועניני הנפש קצת זזים הצידה, נראה לי פשוט יותר,

שוב, מהצד קל לתת עצות אבל מאחר ורובנו כבר היינו במצב הזה בשלב זה אחר, רכשנו איזה נסיון חיים.

קומי לכי לך ממנו כי אתם מקבילים, לעולם לא תפגשו בנקודה אחת.

מי יודע, אולי בפעם הבאה תבואי עם תובנות חדשות ונסיון.

זה קל לומר בדיעבד אבל כדאי וצריך להחליט מה רוצים ממערכת כזאת,

רומנים שטופי אהבה נגמרים בדרך כלל עם פגיעות נפשיות לא פשוטות,

לעומת זאת אם בקשר הסקס הוא הדומיננטי, ועניני הנפש קצת זזים הצידה, נראה לי פשוט יותר,

שוב, מהצד קל לתת עצות אבל מאחר ורובנו כבר היינו במצב הזה בשלב זה אחר, רכשנו איזה נסיון חיים.

קומי לכי לך ממנו כי אתם מקבילים, לעולם לא תפגשו בנקודה אחת.

מי יודע, אולי בפעם הבאה תבואי עם תובנות חדשות ונסיון.

הלו הלו מ.א.

:-)

להגיע עם תובנות חדשות ונסיון?
גוף נוגע בגוף, מתערסלים, מריחים, גוף חודר בגוף. הכי אינטימיות...

לקחת את זה קליל זה לעשות הפרדה לא טבעית של נפש וגוף. הדבר הנורא והקשה בכל הנושא האסור שהנסיון מביא לשחיקה ברגש, לשוק בשר ללא יופי ועומק, סתם פימפום.

אני יכולה רק לשמוח שאני חסרת נסיון. 

אהבתי את מה שכתבת!! אני לא מסוגלת ולא אהיה מסוגלת לעשות הפרדה בין גוף ונפש! לעולם לא אוכל!

אז כנראה שאיני מתאימה לעולם האסור, או שפשוט לא פגשתי את הגבר הנכון שיחשוב ויזרום כמוני, עם כל מה שיש! אפשרות נוספת היא שלא קיים הגבר הזה!

בכל מקרה, אוותר בלב כבד מאוד על אהבתי הנוכחית, כי כמו שהמאלף כתב, כנראה שלעולם לא ניפגש באותה נקודה. 

את אוהבת אותו/אתה אוהב אותה

הגעת למצב שאת/ה רוצה אותו/ה כבן זוג חוקי ולא סודי.

את/ה רוצה להחליף אותו/ה בבן/ת הזוג שלך שאת/ה כבר לא אוהב/ת.

הוא/היא לא רוצה. הוא/היא לא מוכן/ה לעזוב את הבית.

זהו הרגע ללכת? זה הזמן לעזוב? זה הזמן לוותר?

כבר עניתי את דעתי בפוסט הקודם שלך .

קשר לא הדדי לא קיים אצלי

ואני מצטערת לומר שוב שהתנהלות כמו שלך לא הייתי רוצה בגבר ולא הייתי נשארת שניה איתו.

אם את רוצה לבנות קשר תלמדי להרפות ולא לתת את כולך כי זה מפחיד ומלחיץ ואין מקום לזה בקשר כזה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר