ליקוקון על שפת הירקון

בסוף זה קרה - נפגשנו. הגעת ברכבת באחר צהריים שמשי לתחנת תל אביב אוניברסיטה, משם המשכנו לדייט ראשון על שפת הירקון, בתקווה לזרימה. בדומה לנחל הירקון, מניעי לא היה טהורים. וגם לא שלך.
בנסיעה הקצרה סיפרת לי מעט חוויות מהיום שעבר עליך, דוקטורנטית חובבת טבע מצפון הארץ, בו תרגלת קבוצה של סטודנטים זבי חוטם בתחילת דרכם האקדמאית. הקשבתי ברוב קשב, כאשר בזווית עיני בחנתי את שמלתך הקיצית והפרחונית, מעט קצרה מהרגיל.
זכרונות משיעור ספרות צצו בראשי כאשר נזכרתי ב"אקדח שמוצג במערכה הראשונה ודאי יופיע גם באחרונה". כן, הלשון שלי תפלס דרכה במעלי רגליך היום, גמרתי בדעתי.

חנינו בצדו הדרומי של הירקון, תחילת הקיץ מראה את אותותיו באוויר החמים-קריר שנשב על גופנו בעודנו פוסעים לעבר שפת הנחל. כפי שסכמנו אונליין, דאגתי להביא עמי מחצלת ובקבוק יין לבן. את המחצלת פרסתי בשיפוע של שפת הנחל, כך שרק מי ששט על הירקון יכול לראותנו.
נשכבנו על המחצלת ראש מול רגליים, ודיברנו על החיים. הופתעתי לגלות שהכימיה שעבדה מצויין ברשת לא אכזבה גם במציאות - היית מתוקה ומקסימה כמו שרק יכולתי לקוות.

ליטפתי את רגליך ואת מצידך התמסרת למגע שלי. נשכבת על צד גופך, רגליים פסוקות, כאשר התחתונים האדומים שלך גלויים. האצבעות שלי טיילו על רגלייך, בעוד את מניחה את היד שלך על ירכי, גבוהה בצורה חשודה.
כעת האצבעות שלי כבר היו בין רגלייך, נוגעות-לא-נוגעות בתחתונים שנהיו מעט בוהקים במספר הדקות שחלפו. לא רציתי לגעת בך שם עם האצבעות שלי. רציתי שהמגע האירוטי הראשון שתרגישי יהיה הלשון הרטובה שלי. וכך היה.
התקרבתי אליך בנחישות, עם יד שמאל הסטתי את התחתונים מעט הצידה ורפרפתי על שפתיך התחתונות עם הלשון שלי. השפתיים שלך נראו נפוחות מתשוקה, תשוקה אותה טפחתי עם ליקוקים עדינים וארוכים. אצבעות יש שמאל פתחו את שפתיך לרווחה, וחדרתי אליך עם לשוני עמוק עמוק.
מבלי משים, שרטת את הגב שלי ושחררת אנקת הנאה. בתחילה חשנו שנינו מבוכה, אך אז נזכרנו שאנחנו מבודדים ואין איש בסביבה, לעת עתה.
החדירות שלי נהיו קצובות ומהירות יותר ויותר, ולאחר זמן לא רב לחשת לי "תשאר בפנים" וחווית אורגזמה נפלאה של דקה שלמה. יכולתי לחוש בנרתיק הרטוב והלוהט שלך נלחץ על הלשון שלי.
התרחקתי אחורה והמשכנו בשיחתנו כרגיל. את המשך הפגישה אשמור לפעם הבאה...

מנהל הפורום
1000+

מספרים על הגבר הישראלי שהוא גומר מהר כדי שיוכל לרוץ לספר לחברה....

בימים אלו שהמציאות הולכת ומאבדת גבולות עם הוירטואלי אנחנו ערים לישראלי החדש-הוא חולם מהר ורץ לספר לחברה...emo_02.png

אחח היתושים חגגו לכם על התוסיק emo_07.png

אני רואה שאתה אוהב לעקוץ (תרתי משמע...)

יום טוב לכולםemo_01.png

האמת שזה סיפור אמיתי, וביננו לא מדובר במשהו יוצא דופן. סתם היה לי כיף להיזכר ולשתף. בהמשך יהיה סקס יותר חייתי, הסירו דאגה מלבכם ;)

לא תאמין, אבל יש עליך כתבה...

http://news.walla.co.il/item/2677579

emo_05.png

חחח ענק, דומה לי כמו שתי טיפות מים :)

כמעט כמו של ג'ירפה....emo_02.png

אחח היתושים חגגו לכם על התוסיק emo_07.png

אני רואה שאתה אוהב לעקוץ (תרתי משמע...)

כן, עקצני זה שמי האמצעי ... מבליח מהאפלה ... טרח!!  ... עקיצה ... ונעלם כלעומת שבא ... תזהרי אני מאחוריך ... emo_01.png

לא תאמין, אבל יש עליך כתבה...

http://news.walla.co.il/item/2677579

emo_05.png

אח .. עם נכס כזה הייתי ממשיך ישר ל סקסיווד  עושה שם סרטי ליקוק ופרסומות לארטיק 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר