איזה מעולה היה אם..

היה שלט גלוי רק לבוגדים.

שהיינו הולכים ברחוב ומי שחלק מהעולם האסור היה נושא עליו איזה שלטון קטן עם גיל, סטטוס, ומה הוא מחפש..

סיימתי לא מזמן קשר אסור מדהים, ואני נראית ממש טוב ועם זאת שאני ממש מתגעגעת להרגשה ולתחושה ההתמלאות, אין לי כח לחפש מחדש מי שיבין אותי, יכיר אותי, ידע מה אני אוהבת, איך לחבק לנשק ולעטוף שצריך..

בא לי את המאהב הכי חכם, חתיך, גבוה,  חטוב, מבין,מפנק, וסקסי שיש..את אותה הרגשה שהייתה לי בשנה האחרונה.

ונראה לי שרק המחשבה לחפש מייאשת אותי. 

#בבקשה יקירים שלי אל תפנו אליי בפרטי אלא אם כן נדמה לכם שאתם באמת מי שאני מוכנה למצוא :)

כן אני חצופה אבל אין לי כח להתרברב..

כולנו רוצים את אותה ההרגשה שממלאת אותנו ע״י האביר על הסוס ההלבן 

אבל את חיה באיזשהו חלום אם את חושבת שעל סמך מה שכתבת יפנה אליך הגבר המתאים לך

אפילו כשמוכרים ארון מבקשים יותר פרטים, באים לראות אומרים תודה וממשיכים לחפש ואם הוא האחד חוזרים אליו

היי :) אני לא חושבת או מקווה שמישהו יפנה אליי בפרטי, אני רק מעירה את תשומת לב בחברים כאן שאני לא פתוחה למיליון הצעות, וכן שיש לי דרישות.

מלבד זה אני כאן כדיי להיות חלק ולא כדיי למצוא .. אם אמצא משהו יהיה נחמד .. אבל לא זאת מטרתי :)

וכן אני מספיק בטוחה בעצמי אם אני כותבת את זה.. 

שההיצע הוא קטן לעומת ביקוש.. חייב לעשות ככה.. 

יש כאלה שמחפשות רק את האביר על הסוס הלבן ...

בדרך כלל מגיע רק הסוס, והוא אפילו לא לבן :) 

מנהל הפורום
1000+

ויש כאלה שמחפשות את האביר על הסוס הלבן 

ואז הוא מגיע אביר הורס על סוס פוני לבן.. עם חיוך מושלם

חיוך הכל טוב :)

המממממ OK יש גם ניסים בחיים, מסכים איתך. 

מכירה את הבדיחה? 

אישה צריכה לנשק הרבה צפרדעים עד שמוצאת את הנסיך שלה? emo_01.png

מנהל הפורום
1000+

כמה שמבינה אותך :-)

איזה מעולה זה היה אם היית הולכת ברחוב עם שלט מאיר עיניים "פתוחה להצעות"  היית מקבלת המון אני מבטיח-ובעצם אם את כל כך יפה מושכת נחמדה אשת שיחה מושלמת-טבחית במטבח, ליידי בחברה, וזנזונת במיטה-אז בשביל מה את צריכה את השלט?

בואי ואחדש לך, אשה שמעונינת ש"יתחילו איתה" לא צריכה שלטים, יש לכן אלף גינונים קטנים שמשדרים ואשה שמתבייתת על גבר מסוים טובה יותר ממערכת ההנחיה של הטומהוק הכי מתוחכם.

ואולי: הגדרת הטבחית, ליידי, זנזונת קצת התבלבלה אצלך?

היי :) אני לא חושבת או מקווה שמישהו יפנה אליי בפרטי, אני רק מעירה את תשומת לב בחברים כאן שאני לא פתוחה למיליון הצעות, וכן שיש לי דרישות.

מלבד זה אני כאן כדיי להיות חלק ולא כדיי למצוא .. אם אמצא משהו יהיה נחמד .. אבל לא זאת מטרתי :)

וכן אני מספיק בטוחה בעצמי אם אני כותבת את זה.. 

שההיצע הוא קטן לעומת ביקוש.. חייב לעשות ככה.. 

אם התכוונת להיות חלק, התפספס לך בפתיחה.

קצת ילדותי לבוא ולרצות להיות חלק בסוג התרברבות כזו.

ואני מאחל לך אביר על למבורגיני.

היה שלט גלוי רק לבוגדים.

שהיינו הולכים ברחוב ומי שחלק מהעולם האסור היה נושא עליו איזה שלטון קטן עם גיל, סטטוס, ומה הוא מחפש..

סיימתי לא מזמן קשר אסור מדהים, ואני נראית ממש טוב ועם זאת שאני ממש מתגעגעת להרגשה ולתחושה ההתמלאות, אין לי כח לחפש מחדש מי שיבין אותי, יכיר אותי, ידע מה אני אוהבת, איך לחבק לנשק ולעטוף שצריך..

בא לי את המאהב הכי חכם, חתיך, גבוה,  חטוב, מבין,מפנק, וסקסי שיש..את אותה הרגשה שהייתה לי בשנה האחרונה.

ונראה לי שרק המחשבה לחפש מייאשת אותי. 

#בבקשה יקירים שלי אל תפנו אליי בפרטי אלא אם כן נדמה לכם שאתם באמת מי שאני מוכנה למצוא :)

כן אני חצופה אבל אין לי כח להתרברב..

ואם זה היה כזה מושלם, למה רק שנה?

נשמע כמו משהו לנצח.

כולנו רוצים את אותה ההרגשה שממלאת אותנו ע״י האביר על הסוס ההלבן 

אבל את חיה באיזשהו חלום אם את חושבת שעל סמך מה שכתבת יפנה אליך הגבר המתאים לך

אפילו כשמוכרים ארון מבקשים יותר פרטים, באים לראות אומרים תודה וממשיכים לחפש ואם הוא האחד חוזרים אליו

הקטע עם הארון, גדווול.emo_39.png

אני מזמן אמרתי שצריך להוסיף סטאטוס בפייסבוק בסגנון של: 

In relationship but open for affair

וכמובן מקום ללהשאיר את הג'מייל ב' 

emo_25.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר