שינויים במעגלי חברים

עם השנים אנו משתנים, מתבגרים, מתעצבים בדעותינו, השקפותינו, מגדילים את מגעל החברים שלנו.

יש לי קבוצת חברים דיי גדולה של חברי ילדות, כאלו שאיתי מאז גן חובה. "שרדנו" את הפיצול בתיכון, צבא, קריירה, לימודים, משפחה שכל אחד הקים לעצמו, ועדיין שומרים על קשר למרות הכל.

לאחרונה, בשל היותי כל כך "שקועה" בעולם המקביל הזה, אני מוצאת את עצמי מתרחקת מהם, לא נהנית מידי במפגשים איתם, פחות שומרת על קשר, והם מרגישים בכך. זה נטו מההבנה שאני לא באמת "אני" איתם, שהם לא מכירים את מי שאני היום.

מצד שני, דאגנו לשמור על הקשר הזה שלושים שנה... ואין להפחית בערך העצום הזה לחיי. 

האם גם לכם זה קרה / קורה?

מה אתם הייתם עושים או מייעצים? 

אני לא מוצא קשר, העולם המקביל לא קשור לחברים.

קשור למשפחתיות , למי שאתה עם עצמך.

החברים נשארים חברים.

חברים נשארים חברים זה נכון .... אבל יש פה גם עניין של הרחבת תודעה .... אתה משייט בן עולמות שונים ... יש לך במשך הזמן גם חברים ב"עולמות אחרים" ... זה שונה ... צריך לדעת להכיל את זה ...אתה רואה דברים אחרת ...

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

לעיתים אני פוגשת אנשים שיש להם יכולת מופלאה לעשות הפרדה ולהנות מדברים מסויימים בכל מצב חברתי גם כשבראש הכל הפוך.

אני אישית מקנאה ביכולת הזו.
לדעתי חבל לאבד חברים באמצע הדרך.

אני לא ממש מבינה את הקשר

אולי את השתנית וכבר לא מוצאת עניין וחשק להיות איתם אבל אני לא רואה את הקשר לעולם הזה

יש את החיים בבית ויש את החיים פה והחברים שייכים לחיים בבית

יש חברים מהעולם המותר ויש חברים מהעולם האסור. כל אחד מכיר רק מה שהוא צריך להכיר.

את לא רק צד אחד, אלה כל החבילה יחד.

הקשר בין העולמות הוא רק את, לא בחברים ולא בשום דבר אחר.  

מנהל הפורום
1000+

עם השנים אנו משתנים, מתבגרים, מתעצבים בדעותינו, השקפותינו, מגדילים את מגעל החברים שלנו.

יש לי קבוצת חברים דיי גדולה של חברי ילדות, כאלו שאיתי מאז גן חובה. "שרדנו" את הפיצול בתיכון, צבא, קריירה, לימודים, משפחה שכל אחד הקים לעצמו, ועדיין שומרים על קשר למרות הכל.

לאחרונה, בשל היותי כל כך "שקועה" בעולם המקביל הזה, אני מוצאת את עצמי מתרחקת מהם, לא נהנית מידי במפגשים איתם, פחות שומרת על קשר, והם מרגישים בכך. זה נטו מההבנה שאני לא באמת "אני" איתם, שהם לא מכירים את מי שאני היום.

את בבעיה קשה

יום טוב לכולםemo_01.png

יש חברים מהעולם המותר ויש חברים מהעולם האסור. כל אחד מכיר רק מה שהוא צריך להכיר.

את לא רק צד אחד, אלה כל החבילה יחד.

הקשר בין העולמות הוא רק את, לא בחברים ולא בשום דבר אחר.  

emo_45.png

יום טוב לכולםemo_01.png

אלינור, אני עדיין לא הבנתי מה את ממליצה לתולי. 

מנהל הפורום
1000+

תקרא את ההודעה הראשונה שלה בפורום. נראה לי שהתשובה שם.

יום טוב לכולםemo_01.png

לי אין תשובות לכל דבר ... לפעמים זה תחושות בטן 

עניתי על סמך נסיוני אבל אולי זה לא מתאים לכל אחד. 

מנהל הפורום
1000+

כשאת זוכרת , את זוכרת.

כשאת זוכרת , את זוכרת.

חחח...אני זוכרת הכל

יום טוב לכולםemo_01.png

כן.קרו גם קרו שינויים כאלה כפועל יוצא מהעולם המקביל.

עם חברות ממעטת להיפגש כי כמעט אין זמן לזה.

יש חברה שמרוב שפחדתי שתרגיש ותבין כמעט התנתקתי לגמרי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר