תפסתי את אשתי בוגדת בי!

אתם מכירים את זה שכל הזמן יש לכם בראש את המשפט " לי זה לא יקרה", 

לפני כמה חודשים הייתה לי תחושה שמשהו מסריח , פתאום אשתי התחילה להתלבש יותר יפה , להתאפר יותר חשבתי שסתם יש לה מצב רוח טוב בגלל הקידום שקיבלה בעבודה...

יום אחד חזרתי מההעבודה מוקדם מהרגיל הגעתי לבית ואני רואה שם את אשתי יושבת במרפסת עם סיגריה וקפה לא הבנתי מה העניין , הרי לפני חצי שעה דיברנו בנייד ואמרה שהיא במשרד ויש לה מלא עבודה.

כשכנסתי הפרצוף שלה נהיה לבן! לא הבינה מה אני עושה בבית בשעה כזאת.

כמובן ששאלתי מיד מה היא עושה בבית והתשובה שלה הייתה "לא הרגשתי טוב הייתי חייבת לצאת לבית לנוח".(פה כבר ממש לא הייתי רגוע ). 

החלטתי להתקין מצלמה נסתרת ופשוט חשכו עיניי!!!!!!!!! מסתבר שהאשה המדהימה שלי מנהלת רומן סוער עם הבוס שלה! ובבית שלנוו!!!!! 

מיד התחלתי להרכיב את כל הפאזל עם הקידום וכל שאר הדברים. אני חייב לומר שהלב שלי נשבר! זאת תמונה שלעולם לא תצא לי מהראש..היום אנחנו בתהליך גירושים.

-רק הנחתי את זה כאן-

אני מקווה שיש לך עו"ד טוב, בבית המשפט לעינייני משפחה אין שום משמעות לבגידות. 

מנהל הפורום
1000+

לא נעים בכלל....ואני באמת מצטערת בשבילך, אם זה מנחם - זו כנראה הפרשה הראשונה שלה, כי אחד מכללי ה - א' ב' בסויית הבגידות - שלא מכניסים את הפרטנר שאיתו בוגדים אל בין ארבעת קירות הבית הפרטי.

מקווה שתצליח להרים את הראש ולהאושש מהר והעיקר לעשות את זה באופן הכי נקי והכי מהיר כדי לא להזיק לילדים.

הזמן עושה את שלו, תנסה לא להיכנס למרה שחורה.

נשמע בהחלט קשה ולא ברור לי למה אישה מתנהגת בכזה חוסר אחריות

אבל קשה לי להאמין שרק בגלל בגידה מפרקים את כל החבילה.

בכל אופן שיהיה בהצלחה

אתה תתגבר, הזמן יעשה את שלו

לפני כמה חודשים הייתה לי תחושה שמשהו מסריח , פתאום אשתי התחילה להתלבש יותר יפה , להתאפר יותר חשבתי שסתם יש לה מצב רוח טוב בגלל הקידום שקיבלה בעבודה...

יום אחד חזרתי מההעבודה מוקדם מהרגיל הגעתי לבית ואני רואה שם את אשתי יושבת במרפסת עם סיגריה וקפה לא הבנתי מה העניין , הרי לפני חצי שעה דיברנו בנייד ואמרה שהיא במשרד ויש לה מלא עבודה.

כמובן ששאלתי מיד מה היא עושה בבית והתשובה שלה הייתה "לא הרגשתי טוב הייתי חייבת לצאת לבית לנוח".(פה כבר ממש לא הייתי רגוע ). 

החלטתי להתקין מצלמה נסתרת ופשוט חשכו עיניי!!!!!!!!! מסתבר שהאשה המדהימה שלי מנהלת רומן סוער עם הבוס שלה! ובבית שלנוו!!!!! 

מיד התחלתי להרכיב את כל הפאזל עם הקידום וכל שאר הדברים. אני חייב לומר שהלב שלי נשבר! זאת תמונה שלעולם לא תצא לי מהראש..היום אנחנו בתהליך גירושים.

-רק הנחתי את זה כאן-

נראה לי שאתה מנסה לומר לנו משהו.

הנקודה היא שכאן נמצאים אלו שבוגדים ולא אלו שנבגדים... [אני מקוה]

מאחל לך הצלחה גדולה בתהליך שלך, שתדעו לנווט אותו כך שאף אחד לא יפגע יותר מדי.

אני מקווה שהכל יהיה בסדר ...בעזרת השם emo_43.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

-רק הנחתי את זה כאן-

נראה לי שאתה מנסה לומר לנו משהו.

הנקודה היא שכאן נמצאים אלו שבוגדים ולא אלו שנבגדים... [אני מקוה]

מאחל לך הצלחה גדולה בתהליך שלך, שתדעו לנווט אותו כך שאף אחד לא יפגע יותר מדי.

כאן יש גם וגם.

לך תדע.

נשמע בהחלט קשה ולא ברור לי למה אישה מתנהגת בכזה חוסר אחריות

אבל קשה לי להאמין שרק בגלל בגידה מפרקים את כל החבילה.

בכל אופן שיהיה בהצלחה

אתה תתגבר, הזמן יעשה את שלו

את מדברת מהצד השני, תנסי להיכנס לראש שלו.

מה שהוא ניסה להגיד לנו פה זה איפה לקנות מצלמה נסתרת ... זה סיפור לא אמין במיוחד כדי לשכנע אנשים לקנות מצלמה נסתרת ולהתקין בבית. 

פוסט שיווקי, אני מחקתי את הלינק.

מנהל הפורום
1000+

מה שהוא ניסה להגיד לנו פה זה איפה לקנות מצלמה נסתרת ... זה סיפור לא אמין במיוחד כדי לשכנע אנשים לקנות מצלמה נסתרת ולהתקין בבית. 

פוסט שיווקי, אני מחקתי את הלינק.

ראשית: איחולי לפעולת המניעה, אבל אם הפוסט הינו שיווקי וסביר שהסיפור כולו מפוברק -מדוע לא למחוק את הפוסט כולו?

תומר, 

ליבי אליך ... זה כל כך כואב ולא נותן מנוח. 

אמרו לי שהזמן יעשה את שלו ... זה לא מדויק ... זה כמו תיבת פנדורה שיכולה להתפוצץ שוב ושוב. 

"אללה מאק"

שאלוהים יעזור לך ויתן לך מרגוע ... מחכה לך תקופה לא פשוטה.  

אני מקווה שיש לך עו"ד טוב, בבית המשפט לעינייני משפחה אין שום משמעות לבגידות. 

ואני מקווה שהוא יכול לסגור את העינינים איתה בלי עורך דין.

כל הסיפור הזה של זיונים מהצד רחוק ממני וככל הידוע לי - גם מזוגתי.

יחד עם זאת - במילחמה יש רק מפסידים !!!

עדיף שתסגרו את העינינים ביניכם בלי העלוקות המרושעות הקרויות עורכי דין .

ואתה יודע מה - אולי תופתע - אבל אני מאחל לכם שתשארו ידידים , על אחת כמה וכמה אם יש לכם ילדים משותפים .

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר