צריכה עזרה, חשוב מאוד!!

שלום לכם!

אני בת20 מתגוררת בדרום הארץ לפני מספר חודשיים הכרתי מישהו בשנות ה30 לחייו, נשוי +4, מאוד נקשרנו והוא נהיה מעין התמכרות בשבילי, לאחרונה בגלל שהתגייסתי( כן מאוחר) בקושי יוצא לנו לדבר ובטח שלא להיפגש ויצא לי לחשוב על כמה אני בן אדם רע שאני ככה נותנת לו מענה לבגידה. חשוב לציין שהוא חי בנישואים בריאים לחלוטין.

אני לא יודעת מה לעשות, זקוקה לעצות

אל תצאי הביתה בשבתות, תשארי בצבא ... יותר בריא לך וגם לו 

מנהל הפורום
1000+

עזבי אותו, ככל שתתרחקי ממנו יהיה טוב לו, ובעיקר לךemo_43.png

אל תדאגי לו, הוא מסתדר..... 

אני חושב שההתלבטות שלך בעייתית מאוד מהבחינה הזו שזו בחירה קשה ביותר והייתי בסרט הזה של ההתלבטות עם מישהיא נשואה גם כן. סיימנו את מערכת היחסים וממש נקשרתי אליה היה לי ממש ממש קשה...אני לגמרי מבין מה את עוברת. הייתי מאוהב בה ממש וממש עמדתי לצידה בניגוד לבעלה בזמנים שהיא הייתה צריכה ולכן זה גם היה ממש קשה....

לא ממש יודע מה להגיד לך חוץ מתני לזמן לעשות את שלו לדעתי זו הרופא הטוב ביותר הידוע כיום וזה גם מה שכולם אומרים אז...לא יודע לא נשאר לנו אלא לסמוך עליו.

בכל אופן, אם תרצי לדבר או משהו בקטע של להקשיב וכאלה אז בכייף...

תהיי חזקה...

שלום לכם!

אני בת20 מתגוררת בדרום הארץ לפני מספר חודשיים הכרתי מישהו בשנות ה30 לחייו, נשוי +4, מאוד נקשרנו והוא נהיה מעין התמכרות בשבילי, לאחרונה בגלל שהתגייסתי( כן מאוחר) בקושי יוצא לנו לדבר ובטח שלא להיפגש ויצא לי לחשוב על כמה אני בן אדם רע שאני ככה נותנת לו מענה לבגידה. חשוב לציין שהוא חי בנישואים בריאים לחלוטין.

אני לא יודעת מה לעשות, זקוקה לעצות

אם הנישואים שלו בריאים אז למה הוא בוגד?

אל תצאי הביתה בשבתות, תשארי בצבא ... יותר בריא לך וגם לו 

אני גם מנסה את השיטה הזאת שלא לחשוב עליו עובדת 12 שעות ביום וזה לא עוזר.

אני חושב שההתלבטות שלך בעייתית מאוד מהבחינה הזו שזו בחירה קשה ביותר והייתי בסרט הזה של ההתלבטות עם מישהיא נשואה גם כן. סיימנו את מערכת היחסים וממש נקשרתי אליה היה לי ממש ממש קשה...אני לגמרי מבין מה את עוברת. הייתי מאוהב בה ממש וממש עמדתי לצידה בניגוד לבעלה בזמנים שהיא הייתה צריכה ולכן זה גם היה ממש קשה....

לא ממש יודע מה להגיד לך חוץ מתני לזמן לעשות את שלו לדעתי זו הרופא הטוב ביותר הידוע כיום וזה גם מה שכולם אומרים אז...לא יודע לא נשאר לנו אלא לסמוך עליו.

בכל אופן, אם תרצי לדבר או משהו בקטע של להקשיב וכאלה אז בכייף...

תהיי חזקה...

אני לא מבינה איך אפשר להחליט לסיים מערכת יחסים כששניכם מאוהבים ורוצים להיות ביחד 

יש מקרים בהם מערכות יחסים מסוג זה מצליחות אך לפי איך שהתמונה מצטיירת לא זה המקרה ולכן ייעצתי לה שלדעתי, עדיף לה לנתק קשר מאחר והקשר הזה אינו בריא לה וברור כי אין התאמצות כלל של הצד השני כלפיה מה שאומר שהוא כלל לא מעוניין עד כמה שזה מצער... בשביל אהבה צריך 2 (בדיוק כמו המשפט הידוע על הטנגו) ולכן היות וזה לא זה...עדיף לבניח ולאחוז במישהו שכן יהיה איתך.

תחשבי על עצמך נשואה למישהו עוד כמה שנים, ועכשיו תחשבי עליו בוגד בך עם מישהי צעירה ממכם בעשור, כואב נכון? אני ממליצה לך עם כל הקושי לנתק איתו את הקשר ולשכוח ממנו כמה שיותר מהר! זוגות נשואים הם מחוץ לתחום! תחשבי על הילדים שלו, על אישתו.. אני יודעת שנקשרת אליו וזה לא קל אבל תחשבי על זה כעל משהו שאת חייבת לסיים! עצה ממני זה שאת בצבא יכול לעזור לך לשכוח ממנו, זה שיצאת איתו זה כנראה בגלל שניסית למלא לעצמך איזה חוסר כלשהו..תמלאי את החור הזה בחברה שבצבא, תנסי לחפש לך מישהו חדש שיעזור לך לשכוח ממנו..בהצלחה!!

אם יש שוער שעומד בשער זה לא אומר שאסור לך לנסות להבקיע! :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר