יש לי ביה קשה עם החוקית

הי לכולם

אני נשוי 15 שנה עם אישה מהממת,חתיכה ויפה.

עד לפני כשנתים לא חשבתי שאבגוד בה.

מאוד אוהב אותה ומעיך אותה.

בשנים האחרונות יחסי המין התחילו לשעמם אותי והיא מבחינתה לא צריכה כל כך את יחסי המין כמו את הדיבור והקרבה.

בהתחלה זה לא הפריע לי אולם במשך השנים התחלתי לפתח סוג של כעס מסוים שאני לבד במערכה.

לפני כחצי שנה בקבוצה סתמית בווצאפ הכרתי בחורה נשואה בערך בגילי מדרום הארץ שלאט לאט התחברנו לקשר אמיץ.

מאחר ויש מרחק פיזי התחלנו יותר קשר ווירטואלי אלם נפגשים פעם בשבועים שלשה.

מצד שנינו אנחנו לא מעוניינים לפרק את המשפחות ומעוניינים להמשיך את המצב הקיים.

אני פשוט מטורף עליה. ...

הבעיה שמתחילה להיות מציקה שאין לי משיכה לחוקית בכלל.. לא עומד לי ממנה למרות שאני עדין אוהב אותה ומעריך אותה פשוט אני זקוק לעוד.

כרגע אני מתרץ לחוקית שהחלפתי כדורים ללחץ דם וזה מה שזה גורם, אולם אני מרגיש שזה לא יחזיק הרבה זמן מעמד.

ועם המאהבת , רק מהדיבור איתה מרחוק אני נמס .

אשמח לשמוע את דעתכם והאם אני צריך ללכת ליעוץ מקצועי

יש לי בעיה.

נכתב בטעות ביה...

היי

זו אכן בעיה 

אם הייתי יכולה לנחש אז ייעוץ מקצועי ימליץ לך לעזוב את המאהבת ולהיכנס לייעוץ זוגי עם רעייתך.

המלצתי הלא מקצועית זה לנסות להבין שרמת התשוקה עם המאהבת היא שונה ממה שיכולה להיות עם רעייתך

ולכן לעשות הפרדה מלאה בראש 

להנות בכיף ובהנאה עם המאהבת ומצד שני 

בבית עליך להשקיע ואף לבקש מאישתך לנסות גיוון ומשהו חדש שיגרום לך לרצות אותה.

כי סקס חייב להיות גם שם. ובסופו של דבר הרוב בא מהראש.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה 

היי

זו אכן בעיה 

אם הייתי יכולה לנחש אז ייעוץ מקצועי ימליץ לך לעזוב את המאהבת ולהיכנס לייעוץ זוגי עם רעייתך.

המלצתי הלא מקצועית זה לנסות להבין שרמת התשוקה עם המאהבת היא שונה ממה שיכולה להיות עם רעייתך

ולכן לעשות הפרדה מלאה בראש 

להנות בכיף ובהנאה עם המאהבת ומצד שני 

בבית עליך להשקיע ואף לבקש מאישתך לנסות גיוון ומשהו חדש שיגרום לך לרצות אותה.

כי סקס חייב להיות גם שם. ובסופו של דבר הרוב בא מהראש.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה 

הלו קיטי.

המלצה לא מקצועית אבל רגישה.

מונוגמיה מביאה למונוטוניה !

תרגום: להיות עם אשה אחת יכול לגרום לשעמום.

יש תאוריה מבודחת ישנה שאומרת ש.  נשים משנות תסרוקות צבעים ובגדים כדי לתת לגבר שלהן תחושה של אשה אחרת בכל פעם, על מנת לספק את היצר הגברי הבסיסי ל"הרביע" נקבות רבות ככל האפשר.-אולי יש בזה גרעין של אמת, מה שבטוח שתעשיית האופנה מתפרנסת היטב מהיבט זה.

אתה נשוי לאשה נהדרת אבל לא קיים גורם הפתעה בחיים שלכם, החיים נדושים ומשעממים. אז אפשר לגוון ולהזניח את החוקית. אפשר לגוון ולגלות מחדש את החוקית-קורה הרבה, תתפלא. אפשר גם לתפוס את האשה לשיחה רצינית ולהגיד לה: יקירתי, אני זקוק לגיוון בהקדם מאחר ואני מרגיש שאני מאבד אותך! אולי ננסה את .......

לפעמים זה אפילו עובד.

תקשורת, תקשורת, תקשורת.

כשהיא איננה כבר לא קיים דבר.

לך ליעוץ או לרבנות [מחק את המיותר]

תשמע.....מכיר את הנושא. 

הבעיה היא כשמתאהבים המאהבת.....זו הטעות וזה קרה גם לי. פתאום החוקית לא מעניינת יותר. לא מינית ולא רגשית. 

ברגע שתנתק את הרגש מהמאהבת שלך אז תוכל לשכב עם שתיהן בכיף. 

אסור לך להתאהב באישה אחרת אלא אם אתה בעניין לפרק את המסגרת שלך. 

אם אתה רוצה מהצד - אז ללא רגש !!!!

אני יודע שקשה. גם לי היה קשה להפנים את זה ולא להתאהב בבחורה חדשה ומקסימה שמנערת את החיים השגרתיים שלי. 

אבל תהיה חזק ותנסה להפריד ולשמור את הרגש לבת הזוג החוקית.....

שאלה בנושא כבד משקל בנושא הזה : אתם נשואים 15 שנים , ילדים יש?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר