את הסיפורים החולניים שלך על יחסים עם ילדות קטנות תפנה לפורום פסיכיאטריה

לא חבל לבזבז אנרגיה על כלום?

במקום זה ספרי לנו איזה משהו עסיסי שעשית לאחרונה.

ילדות קטנות ?........תתעוררי גברת חובבת זקנים מקומטים.....16 זה חוקי. 

ועוד לא התחלתי לספר כלום. תראי כמה רעש וצילצולים את עושה בגלל שורה אחת. 

אני מבין שקשה לך לשמוע בגילך המתקדם איך גברים נהנים להסתכל על נערות מוצקות ומושלמות בשיא פריחתן בגילאי 16-18 כשהעור חלק ומושלם הבטן שרירית ושטוחה והציצי עומד מוצק בניגוד למה שקורה מתחת לבגדים שלך....

זה מה יש !

תמשיכי לצאת עם זקנים בני 80 אם זה מה שגורם לך להרגיש צעירה.....

בניגוד אלייך לי לא אכפת מי מזיין אותך ואיפה גומרים עלייך.....העיקר שאת נהנית......אז בואי תלמדי מזה משהו ואל תיכנסי לי לעניינים. 

את מוזמנת להירשם לאתר מוטקה. יש שם הרבה זקנים חרמנים בשבילך. 

אני מבין שקשה לך לשמוע בגילך המתקדם איך גברים נהנים להסתכל על נערות מוצקות ומושלמות בשיא פריחתן בגילאי 16-18 כשהעור חלק ומושלם הבטן שרירית ושטוחה והציצי עומד מוצק בניגוד למה שקורה מתחת לבגדים שלך....

זה מה יש !

בניגוד אלייך לי לא אכפת מי מזיין אותך ואיפה גומרים עלייך.....העיקר שאת נהנית......אז בואי תלמדי מזה משהו ואל תיכנסי לי לעניינים. 

קצת בגרות? משהו?

הבנו, מיצינו, מספיק.

זה מה יש !

חחח...גורם לי להרגיש צעירה??? לא רק שאני צעירה בגיל בכלל, אני גם הרבה יותר צעירה ממך, לא שזה משנה.

עם כל הכבוד, זה שבחורות בגיל 20 ומעלה כנראה לא שמות עליך, זה לא תירוץ לפנטזיות שלך על ילדות קטנות וקטינות שיכולות להיות בכיף הבנות שלך...איכס

את הזבל שלך תשמור לפסיכולוג אל תשפוך בפורום הזה

יום טוב לכולםemo_01.png

זה מה יש !

חחח...גורם לי להרגיש צעירה??? לא רק שאני צעירה בגיל בכלל, אני גם הרבה יותר צעירה ממך, לא שזה משנה.

עם כל הכבוד, זה שבחורות בגיל 20 ומעלה כנראה לא שמות עליך, זה לא תירוץ לפנטזיות שלך על ילדות קטנות וקטינות שיכולות להיות בכיף הבנות שלך...איכס

את מתחילה למחזר את עצמך ולשעמם את כל קוראי הפורום....

אני אכתוב על מה שבא לי וכל מה שעושה לי טוב. 

אף אחד לא ביקש את תגובתך או עזרתך למרות שברור לפי כמות הפוסטים שלך שאין לך חיים ואת בעיקר נמצאת פה כדי לבקר אנשים אחרים........אין לך שום מושג מה שמים עלי ומה לא ונראה לי שאת זאת שאף אחד לא שם עליה אם כל החיים שלך את פה מתעסקת בחיים של אנשים אחרים.....

ואם את יותר צעירה ממני. בהרבה. כמו שאת אומרת....אז גם את לא במעמד בכלל לשפוט אותי וגם זה עוד יותר מגעיל שאת מתעסקת עם בני 70......איכס יא ממורמרת....לכי תקני דילדו......

איכככככססססס

אלינור היקרה......

הלכתי אחורה לחפש את הפוסט שלך שהזדיינת עם בן 70 ושם ראיתי שכנראה עשית את זה בגלל הכסף שלו.......אז את גם זונה בנוסף לכל ?!......

ולאחר שגמרת לנצל אותו יצאת עם מישהו שצעיר ממך בעשר שנים ......מממממ.......מעניין בן כמה הוא היה ?!....15.....?!

בקיצור - הפוסל במומו פוסל. 

צאת מוזמנת לפנות אלי בפרטי לשתף חוויות על סקס עם קטינים יא מגעילה. 

זה מה יש !

את מתחילה למחזר את עצמך ולשעמם את כל קוראי הפורום....

אני אכתוב על מה שבא לי וכל מה שעושה לי טוב. 

אף אחד לא ביקש את תגובתך או עזרתך למרות שברור לפי כמות הפוסטים שלך שאין לך חיים ואת בעיקר נמצאת פה כדי לבקר אנשים אחרים........אין לך שום מושג מה שמים עלי ומה לא ונראה לי שאת זאת שאף אחד לא שם עליה אם כל החיים שלך את פה מתעסקת בחיים של אנשים אחרים.....

ואם את יותר צעירה ממני. בהרבה. כמו שאת אומרת....אז גם את לא במעמד בכלל לשפוט אותי וגם זה עוד יותר מגעיל שאת מתעסקת עם בני 70......איכס יא ממורמרת....לכי תקני דילדו......

רונן 

זהו פורום שלכל אחד יש את הזכות להביע את דעותיו  

ובטח לא לפגוע ולהעליב אנשים

זה לא מוסיף כבוד לאדם

לאלינור צורמת המחשבה של אדם בן 40 המתרועע עם נערה בת 16 - ולא רק לה

לרוב האנשים הנורמטיבים זה יראה כחריג.

תודה קיטי.

ודבר אחרון ל"רונן"-

את התסריטים המעוותים שלך תשמור לעצמך ואל תנסה להשליך עלי את הזוהמה שיש לך בראש. הפורום הזה לא נועד לעזור ליצורים חסרי חיים וחולים לתפוס ילדות בתיכון, ובטח שאין פה עזרה מקצועית לחולי נפש שמפנטזים על קטינים.

יום טוב לכולםemo_01.png

קיטי. 

גם אם צורמת המחשבה אין לה שום זכות לקרוא לי מגעיל. 

היא פירסמה ברבים את העובדה שהיא שוכבת עם זקן בן 70 בגלל הכסף שלו ולאחר מכן יצאה עם מישהו צעיר ממנה בעשר שנים. 

לא רק שאין לה זכות לשפוט אותי אלא עם מה שהיא מפרסמת פה היא האחרונה שיש לה זכות לדבר על פערי גילים. 

כל עוד המעשים הם במסגרת החוק אף אחד פה לא יקרא לי ״מגעיל וגועל נפש״

יש דרך להתבטא, לבקר, או להביע מורת רוח. 

הדרך האלימה שאלינור בחרה גרמה לתגובה החריפה שלי נגדה. 

ואמשיך להגיב כך כלפיה עד שהיא תבין שהפורום הזה נועד לשוחח על פנטזיות ובגידות ולא על מה שאלי ור אוהבת או לא אוהבת. 

אז אלינור היקרה......

עד שלא תביני שאת לא במעמד לבקר אף אחד בפורום אני אמשיך להפיץ את הצביעות שלך שאת בוגדת בבעלך עם מישהו מבוגר ממך ב-40 שנה אבל מעיזה לדבר עלי עם הפרש גיל של פחות מ20 שנה באותו הזמן. 

תעזבי את סבאלה המסכן.....תני לו לנוח קצת בפנסיה

אז אלינור היקרה......

עד שלא תביני שאת לא במעמד לבקר אף אחד בפורום אני אמשיך להפיץ את הצביעות שלך שאת בוגדת בבעלך עם מישהו מבוגר ממך ב-40 שנה אבל מעיזה לדבר עלי עם הפרש גיל של פחות מ20 שנה באותו הזמן. 

תעזבי את סבאלה המסכן.....תני לו לנוח קצת בפנסיה

emo_04.pngemo_45.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אני לא חייב לך דין וחשבון על מה שאני עושה. 

תבדקי בעצמך ותראי שגיל 16 חוקי לגמרי !!!

הטענה שלי כלפייך שאת חושבת שאת גיבורה גדולה מאחורי המקלדת שלך לקרוא לי מגעיל.....יש איזה שמועה שאת יצאת עם איזה מישהו בן 70......

אז בואי לא נעשה תחרות מי יותר מגעיל פה בפורום......

במילים אחרות - תתעסקי בעניינים שלך. אף אחד לא ביקש את הביקורת הלא מעניינת שלך. אז לכי תתעסקי בדברים אחרים חוץ מחיי המין שלי.......

emo_07.pngemo_45.png

רונן

אני מנסה לא לשפוט אף אחד 

כל אחד יכול לנהוג כרצונו בתנאי שלא פוגע 

וזה כולל להתרועע עם אנשים עם פערי גילאים גדול

הדבר היחיד שלי מפריע זו המחשבה שנערה בת 16 היא בלי שיקול דעת כמו לאדם בוגר.

לפי דעתי !!!emo_49.png

ואני לא רוצה להתערבemo_15.png

למה התחילה כל המלחמה המטופשת הזאת???emo_29.png

הי

אני רונן. חדש פה בפורום 

אקדמאי עצמאי בן 40 ממודיעין. 

מחפש מישהי דומה שלא מעוניינת בפירוק מסגרות אלא לקשר של שיחות ידידות ומפגשים מידי פעם כשאפשר בין כל העבודה, ילדים, חוגים ושאר הדברים המשעממים שעושים בגילנו......

אם יש מישהי חמודה בעדיפות ממודיעין או ירושלים (שאלו המקומות שאני מבלה בהם את רוב השעות שלי ביממה...)

אני אשמח אם תשלחי הודעה או מייל

Ronen159ti@walla.com

מאחר שכבר עברתי על השירשור.

אכן לא שאלו מתי היית עם צעירונת.

ולמרות שהאהבות כאן אסורות , יש מצב שהן לא אסורות בחוק.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר