שלום לכולם,

זקוקה לעצתם... אני נשואה אוהבת את בעלי ולא מתכוונת להתגרש אך בתקופה האחרונה הדבר היחיד שאני חושבת עליו זה מגע של גבר אחר התחושה של זיון רק בשביל הזיון עם מישהו אחר... מה לעשות..?

"תני לאצבעות ללכת במקומך..." - זה לא רק פירסומת לדפי זהב ! emo_02.png

אמוץ יקירי, כבר מזמן עברנו את שלב האצבעות.......emo_02.png

היה לי פעם קטע עם מישהי שבאיזשהו ריב רציני היא צעקה לי שמפעם לפעם היא צריכה לאונן (כאילו שלא ידעתי emo_27.png).

לקח לי בדיוק חצי דקה לענות לה , שאני מקווה שהיא לא מפנטזת עלי בעת האוננות, כי אותי כבר יש לה - וזו ההזדמנות שלה להידפק עם האריסון פורד.... emo_01.png

עם היד על הלב - עם האריסון פורד -  היית מתנגדת.... ? emo_02.png

emo_06.png בכלל לא

לא הית רוצה לספר לנכדים (ובעיקר לנכדות ...) בבוא היום, שבצעירותך היה  לך קטע עם האריסון פורד ? emo_01.png

התכוונתי ש......בכלל לא....הייתי מתנגדת...emo_04.png

emo_45.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

קצת ממה שקרה לי..

אשתי נפלה למלכודת הזאת לפני 14 שנים ועשתה זאת שוב לפני כשנה. לא התגרשנו אז ולא כיום.

אבל הנה הזווית הפרטית-אישית שלי מהאירועים ומה קרה לנו (אינני אומר שזה צריך לקרות לך אבל זאת בהחלט אפשרות שלא כדאי להתעלם ממנה):

גיליתי לפני 14 שנים את הבגידה וגיליתי גם לפני שנה (אשתי לא ידעה לשמור על הדיסקרטיות, כך שהכל התגלה).

זה החריב את חיי הנישואין שלנו ופורר אותם לחלקיקים, לאטומים ולאפר ועפר. נשארנו יחד מסיבות שונות (כלכליות וילדים...), אבל שנינו סובלים. אנחנו באותו בית ובאותה מיטה אבל השנאה שלי כלפיה מטורפת, התיעוב, הגועל והמחשבות מענות אותי ללא הפסקה. היא סובלת לא פחות, משום שהבינה שההתנהגות שלה החריבה את הנישואין (וגם גרמה להרס הזוגיות אצל זוג נוסף!). הבגידה האחרונה הביאה לפיצוץ עצום שהביא לגילוי הבגידה גם לילדים שלנו, שנחשפו לזוהמה ולמציאות הנוראית.

מה יצא לאשתי הבוגדנית?

חיי סבל ואווירת נכאים קשה בבית כמעט כל הזמן,

האדם היחידי שאהב אותה(אני) אהבה אמיתית ולא ראה בה אובייקט מיני, הפך לשונא הגדול ביותר שלה. מעת לעת אנחנו מקיימים יחסי מין אבל אני עושה זאת משום צרכים ביולוגים בסיסיים, ללא אהבה ורק לשם ניצולהּ. היא לא יותר מ"אסלה לזרע" בעיני, ממש כפי שהגברים אתם שכבה בוודאי  הרגישו כלפיה בעת שנצלו אותה....

היא בודדה עוד יותר מאשר היתה אחרי הבגידה הראשונה (נותקה גם ממשפחתה)

בזויה בעיניי ובעיניי הילדים

זה היה שווה את ההתרגשות, האופוריה של הבגידה טרם גילויה? היה שווה את ההרס וחיי הסבל הנוראיים של כולנו?

בקיצור.... מציע לשקול היטב בגידה. המחיר עלול להיות טראומטי.

רון

עצוב, ולאחר שחשפת את הכאב בו אתם חיים מתוך הסכמה תוכל לשתף גם מדוע לדעתך בגדה גם בפעם השניה?

ברור שזה מתוך חוסר מסויים.

תקראי קצת את ההיסטוריה שלו אז תביני שבעצם אי אפשר להבין כלום, 

נראה לי טרול אמיתי.

מאלף יקר,

העובדה שלך יש כנראה חסך אקוטי בהבנת הנקרא ומה שקרה, איננה הופכת אחרים ל'טרולים". האנונמיות הקלה עלי לפרוק פה הכל בגילוי לב,  ואם היית קורא בשקידה את שטרחתי לכתוב מדם ליבי, היית רואה בקלות את הקוהרנטיות והעקביות. אותנטי לגמרי.

לא ראוי להיות יותר אמפטי ועוד בפורום כזה?

רון

קצת ממה שקרה לי..

אשתי נפלה למלכודת הזאת לפני 14 שנים ועשתה זאת שוב לפני כשנה. לא התגרשנו אז ולא כיום.

אבל הנה הזווית הפרטית-אישית שלי מהאירועים ומה קרה לנו (אינני אומר שזה צריך לקרות לך אבל זאת בהחלט אפשרות שלא כדאי להתעלם ממנה):

גיליתי לפני 14 שנים את הבגידה וגיליתי גם לפני שנה (אשתי לא ידעה לשמור על הדיסקרטיות, כך שהכל התגלה).

זה החריב את חיי הנישואין שלנו ופורר אותם לחלקיקים, לאטומים ולאפר ועפר. נשארנו יחד מסיבות שונות (כלכליות וילדים...), אבל שנינו סובלים. אנחנו באותו בית ובאותה מיטה אבל השנאה שלי כלפיה מטורפת, התיעוב, הגועל והמחשבות מענות אותי ללא הפסקה. היא סובלת לא פחות, משום שהבינה שההתנהגות שלה החריבה את הנישואין (וגם גרמה להרס הזוגיות אצל זוג נוסף!). הבגידה האחרונה הביאה לפיצוץ עצום שהביא לגילוי הבגידה גם לילדים שלנו, שנחשפו לזוהמה ולמציאות הנוראית.

מה יצא לאשתי הבוגדנית?

האדם היחידי שאהב אותה(אני) אהבה אמיתית ולא ראה בה אובייקט מיני, הפך לשונא הגדול ביותר שלה. מעת לעת אנחנו מקיימים יחסי מין אבל אני עושה זאת משום צרכים ביולוגים בסיסיים, ללא אהבה ורק לשם ניצולהּ. היא לא יותר מ"אסלה לזרע" בעיני, ממש כפי שהגברים אתם שכבה בוודאי  הרגישו כלפיה בעת שנצלו אותה....

זה היה שווה את ההתרגשות, האופוריה של הבגידה טרם גילויה? היה שווה את ההרס וחיי הסבל הנוראיים של כולנו?

רון

emo_45.png

קצת ממה שקרה לי..

מה יצא לאשתי הבוגדנית?

רון

עצוב, ולאחר שחשפת את הכאב בו אתם חיים מתוך הסכמה תוכל לשתף גם מדוע לדעתך בגדה גם בפעם השניה?

ברור שזה מתוך חוסר מסויים.

תקראי קצת את ההיסטוריה שלו אז תביני שבעצם אי אפשר להבין כלום, 

נראה לי טרול אמיתי.

מאלף יקר,

העובדה שלך יש כנראה חסך אקוטי בהבנת הנקרא ומה שקרה, איננה הופכת אחרים ל'טרולים". האנונמיות הקלה עלי לפרוק פה הכל בגילוי לב,  ואם היית קורא בשקידה את שטרחתי לכתוב מדם ליבי, היית רואה בקלות את הקוהרנטיות והעקביות. אותנטי לגמרי.

לא ראוי להיות יותר אמפטי ועוד בפורום כזה?

רון

ובהנחה שאינך ״טרול״, כל הסבל שהם מנת חלקה של אישתך הם גם שלך, האם צורת החיים הזו וכל האנרגיות הנוראיות אווירת נכאים שכל המשפחה נושמת, שווה את השינאה והבוז שאתה רוחש כלפיה, האם הנקמה ״המתוקה״ שלך לא עברה כבר את מידת הרציונל? 
אולי הגיע זמן פשוט לשחרר...

לחיות באיכות חיים נורמלית ולבנות משהו חדש.

מסכימה עם מיסי.שחרר אותה ותתקדמו שניכם.

כבר סבלתם מספיק.

אני בעד גירושין.  לא חבל על 14 שנות סבל ואין סוף מיילים דכאוניים? 

אין ספק שהזוג הזה שבר את כל השיאים ביחסי סאדו מאזו ממוסדים.

עכשיו נותרו שתי שאלות: האחת, מי הסאדיסט ומי המזוכיסט בין השניים?

למה אנחנו כאן בפורום צריכים לספוג את האש והתיסכול של הבעל שאינו יודע להרפות?

קצת ממה שקרה לי..

מה יצא לאשתי הבוגדנית?

רון

רון

אני קורא מה אתה כותב וזה לא מסתדר. לא אומר שזה טרול, אבל מציע לך לשקול את התגובה שלך אליה וכאן בפורום מחדש.
מבין שזה פוגע ומעליב. עם זאת – ראה זווית אחרת:

זו לא החלטה פשוטה לבגוד (אלה אם היא בוגדת סדרתית ואתה לא מודע לזה) ולא שאלת פעם את עצמך מדוע היא בגדה? ומדוע חזרה לזה? ומה לא מצאה אצלך שחיפשה במקום אחר? אני חושב שאהבת את עצמך טיפה יותר מדי.....
רון - אהבת אותה ולא ראית שהיא במצוקה, שמשהו לא רגיל? לא היה חתול שחור? אני חושב שטמנת אז את הראש בחול. לפחות בפעם השניה. הרי זו כבר לא הפתעה.
עם יד על הלב – בדוק אם היית שם 100% בשבילה, ואם נתת לה את הביטחון ואת הבית והחום שהיא היתה זקוקה לו.

ועוד דבר אחד – אתה כותב בפורום של אהבה אסורה. מה פיספסתי?.....

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

מדהים אותי לקרוא כאן שאנשים חיים במשותף רק בשביל לגרום האחד לשני סבל

עם בני זוג כאלה לא צריך אוייבים.emo_02.png

שלום לכולם,

זקוקה לעצתם... אני נשואה אוהבת את בעלי ולא מתכוונת להתגרש אך בתקופה האחרונה הדבר היחיד שאני חושבת עליו זה מגע של גבר אחר התחושה של זיון רק בשביל הזיון עם מישהו אחר... מה לעשות..?

שלום לך חדש כאן בפורום

מתחבר לכל מה שאמרת 

אחרי לא מעט שנים מרגיש כמוך

גדי

היי,

אני מרגיש בדיוק כמוך...

אוהב את אשתי, הסקס טוב מאוד...

אבל...רוצה לחוות מישהי אחרת...להריח לשמוע להיצמד...

יש לך דחפים אנושיים
למה שלא ניתן להם להתפרץ החוצה?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר