חדש כאן...

חדש כאן...

שלום לכל חברי הפורום

אני משוטט כאן כבר כמה ימים ומחפש את הדרך להשתלב.

אני נשוי+2 וקשה לי לומר שאני מאושר בחיי הנישואין שלי.

לפני כשנה וחצי סיימתי קשר "אסור" לאחר שנתיים וחצי סוערות במיוחד.

שנינו עדיין בקשר, אבל אפלטוני ולא רומנטי.

הקשר שניהלנו היה אינטנסיבי במיוחד ויצאתי ממנו פגוע מאוד (הוא נגמר ביוזמתה).

לאחר שנה וחצי קשות של ייסורי גמילה ומשברים קשים הצלחתי "להרים את עצמי על הרגליים".

למרות כל הכאב, לא הייתי משנה דבר במה שעשיתי.

זכיתי לאהוב ולהיות נאהב בצורה שמעולם לא חוויתי.

אני לא יכול להעיד על עצמי שאני מחפש קשר חדש, אני פשוט "זורם" עם החיים ומקווה להיקלע לסיטואציות המתאימות כדי להחזיר את הריגוש לחיי (וזה לאחר אין ספור ניסיונות לשקם ולתקן את הנישואין עם אישתי).

קשה לי לעזוב את הבית, אני נחרד מהעובדה שאני אפרק לילדים שלי את התא המשפחתי.

מצד שני, אני עדיין צעיר, נראה טוב ואני רוצה לחזור להיות מאושר.

אני מקווה למצוא פה מקום שבוא אוכל לשתף את מה שעובר עלי מאז הפרידה (אנחנו עדיין בקשר) ולתרום מניסיוני לאחרים.

מקווה שתקבלו אותי בברכה

כבר זמן רב שאינני כאן .

אני מבינה ללבך רצית אהבה וחום ומצאת מישהי שנתנה לך זאת.ומצד אחר הכאב של הבגידה {אם זה יתגלה}עצום לך לאשתך ולילדים.

כגרושה ראיתי כמה קשה לגרושים להיכנס למערכות יחסים חדשות .

אתה פוסח על שני הסעיפים -מצב לא פשוט הן בבית והן עם המאהבת לא מאהבת .מצב זה שוחק וקשה עליך להחליט מה הלאה ולהרגיש יציבות .

בהצלחה רבה.

המון בהצלחה !

ברוכים הבאים לפורוםemo_43.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אני מחזק את דבריה של חדווה ... אתה נשמע לי קצת מבולבל ולדעתי אני לא בטוח שאתה יודע מה אתה רוצה. 

לפעמים מעריכים מה שיש רק אחרי שמפסידים אותו ... 

מנהל הפורום
1000+

שמע לאחת שייש לה נסיון במצב בדיוק!!! כמו שלך.

גם לי היה סיפור של שנה וחצי עם אהבה מאוד מאוד גדולה וכל הנלווה לזה, זה נגמר בגלל סיבות שלא אכנס אליהם, אבל נשארנו בקשר במשך יותר משנה, זה לא עשה לי טוב ולקח לי זמן להבין שזה לא עושה לי טוב. 

לא תצליח להתקדם בחיים אם תשמור איתה על קשר, אני יודעת שייש לך תקווה שאולי תחזרו בעתיד, חייבת להגיד לך....עזוב, זה לא יקרה, 

ממליצה לך לקחת איזה פסק זמן מן העולם המקביל ולהתנקות קצת, זה מאוד עוזר לחזור אחר כך עם כוחות מחודשים - ריגשית ומנטלית. 

ממליצה לך לנתק את החבל הזה שקושר אותך אליה כדי שתוכל להמשיך עם חייך ולמצוא מישהי חדשה ואהבה חדשה.

מסכים ב 100%.

קל להגיד, קשה לבצע. אבל אין דרך אחרת.

הרי נכנסת לזה בהכרה שזה זמני. וזמני, בסוף נגמר. לפי מה שאתה מתאר, זה הסוף.

קשה, אבל קח את עצמך בידיים, סגור את הפרק הזה, ופתח אחד חדש. בבית, או אסורה חדשה. כזה שיתן לך את האושר שאתה מחפש.

בהצלחה.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר