רק שאלה (או שתיים...)

מה יש בו, במשפט "עדיף לאהוב ולאבד מאשר לא לאהוב בכלל"?

אני תוהה אם יש בו משהו נכון בכלל.

אולי עדיף לתת רק חצי לב?

אולי לאלה שלא מרגישים כלום קל יותר? אלה שכל הזמן במרדף אחרי הריגוש הבא? אלה שלא מעניין אותם כלום פרט לכיבוש?

ואיך בכלל מכבים את הרגש?

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

היי אומגה!

משפט יפה { עדיף לאהוב ולאבד , מאשר לא לאהוב בכלל }

יש משהו במשפט שאת אומרת ,  אבל אם אבדתי את אהבה שלי אז סתם אחר כך אני סובלת 

אבל אם לא אהבתי משיהו מהתחלה ,  אז פה אפילו לא התחילה אהבה

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

יקירתי.

את שואלת שאלות קיומיות ואקדים ואכתוב שאיני חושב שיש תשובה מוחלטת לכל השאלות. הדבר דומה לחיפוש הנואש של פיזיקאים החל מאינשטיין אחר התאוריה המאוחדת, שתכלול את כל התאוריות ותתאים האחת לאחרת-הפיזיקאים אני מניח עוד ימצאו תשובה. המטאפילוספים יתווכחו לעד על השאלה שלך.

בימי בחרותי העליזים שמתי לי למטרה להכניס מה שיותר נשים למיטתי ולא ממש בררתי, היום אני בררן עד אימה והתנאים בהם תעמוד המועמדת התורנית אינם קלים כל עיקר.

פעם העדפתי חיצוניות והיום החיפוש הוא מנטלי בעיקר.

מה שמשותף לעבר, להווה וכפי הנראה לעתיד גם: הוא העובדה הפשוטה שקיים החיפוש, למעשה עיקר הגירוי של האהבה האסורה הוא במשחק החיזור, הריגוש שבגילוי וההפתעה הנהדרת הזו שמוצאים את הנפש התאומה. זו אשר גם ללא מילים אני מרגיש טוב ומאושר במחיצתה.

אני מניח שהיבט זה משותף לכולם נשים גברים ואם הם קימים באזור גם בני כילאיים.

לא ניתן לאדם גבר או אשה לנטוש את הרגש, למעטים שכן לשמחתנו, ניתנו כינויים לא מחמיאים: סוציופט ופסיכופט.

את לא נמניית עליהם.

אולי עדיף לתת רק חצי לב?

אולי לאלה שלא מרגישים כלום קל יותר? אלה שכל הזמן במרדף אחרי הריגוש הבא? אלה שלא מעניין אותם כלום פרט לכיבוש?

ואיך בכלל מכבים את הרגש?

לתת רק חצי לב? אם אפילו חומוס עושים מאהבה או שלא עושים בכלל , קל וחומר גם לגבי אהבה emo_01.png

לכבות את הרגש? אם מכבים את הרגש מה נשאר?

אלה שרק מעניין אותם רק הכיבוש הבא , הריגוש הבא , במוקדם או במאוחר ירגישו שזה ריק מתוכן

ווואווו אני רואה שמה שכתבתי אכן חומר למחשבה ..... אגב אין לי על זה זכות יוצרים .... לזה יש זכות לבחורה חכמה שכתבה לי את זה דיי מזמן . 

אני לושב שהכוונה היא יותר לייצר לך חומות הגנה וליכנס למערכת היחסים בזהירות ולאט וכן .... לא לתתת את כל כולך שם בפנים ... ככה אוליי תהייה מוגן יותר כזה יסתיים באותה פתאומיות אכזרית שזה קורה לפעמים .....

שי

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

אולי עדיף לתת רק חצי לב?

ואיך בכלל מכבים את הרגש?

משפט מפתח...  אין תחליף לאהבה (מי היה מאמין שאני אומר את זה...).   הכאב עובר, תאמיני לי. מנסיון.  רק ענין של זמן ושכנוע עצמי..

סמרטי, האמנם ימות המשיח? אתה ורגש?

מי היה מאמין... emo_07.png

והפוסט לא הועלה עקב פרידה חלילה, אלא כתהייה אמיתית וכנה האם לאלה שלא מערבים רגש וחיים רק ממגע קל יותר בעולם הזה.

לפי התשובות שאת מקבלת אני מבין למה דורן דורן רוצה לעשות השכבה לפורום גם הוא מעתיק את תשובותיו מאיזה ספר עתיק שאין לו שום אחיזה במציאות ואת בכלל שואלת שאלות של איז בתולה זקנה שמתייבשת ומצטמקת באיזה חדר חשוך כשאת יודעת בוודאות שכנראה אף גבר כבר לא יממש לך שום דבר 

כי את חשדנית כי את מרירה כי את קשה כי את מאוכזבת כי את לא נפתחת לא זורמת ואולי אפילו כבר לא כי את לא נראית טוב את כבר לא מאמינה שאת מסוגלת בכלל לתת למישהו לאהוב אותך ואולי גם אף אחד לא יעז כי את פשוט מקרינה את מה שאת חושבת 

אני יודע זה בלי ניקוד ובעיקר בלי "פיסוק" אבל אני בטוח שתצליחי לקרא 

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

לפי התשובות שאת מקבלת אני מבין למה דורן דורן רוצה לעשות השכבה לפורום גם הוא מעתיק את תשובותיו מאיזה ספר עתיק שאין לו שום אחיזה במציאות ואת בכלל שואלת שאלות של איז בתולה זקנה שמתייבשת ומצטמקת באיזה חדר חשוך כשאת יודעת בוודאות שכנראה אף גבר כבר לא יממש לך שום דבר 

כי את חשדנית כי את מרירה כי את קשה כי את מאוכזבת כי את לא נפתחת לא זורמת ואולי אפילו כבר לא כי את לא נראית טוב את כבר לא מאמינה שאת מסוגלת בכלל לתת למישהו לאהוב אותך ואולי גם אף אחד לא יעז כי את פשוט מקרינה את מה שאת חושבת 

אני יודע זה בלי ניקוד ובעיקר בלי "פיסוק" אבל אני בטוח שתצליחי לקרא 

וואו!!!

התדרדרת מונטה התדרדרת....

לפסול את הנערה אפילו מבלי שראית, רק בגלל שלחיזור העילג שלך היא לא הסכימה? 

באמת, אני תוהה אם הפוסט שהעליית אז "כך הוא עושה זאת" לא לקוח מבית מדרשו של מושון החרמן? נכון יותר מהזויותיו?

ואולי....? אומגה היא חתיכה משגעת עם גוף של פמלה אנדרסון ומוח של מאדם קירי.....אל תשכח איש לא יקר: הפוסל במומו פוסל!

תיכנס לויקופדיה ותזין ערכים, סביר שתצטרך פירוש לחלק מהמושגים. אני לא נותן שיעורים פרטיים.

דורן מעולם לא חיזרתי גם לא ברמז לאומגה נכון לא ראיתי אותה מעולם וכמו שנראה לי גם אתה לא אבל עזוב את זה כי באמת זה לא משנה אתה כמו שתארתי לעצמי נתפס לטפל ולא לעיקר הדברים ואני גם לא מצפה ממך להבין כי אתה טוב בתאוריה וזה בסדר אבל אני מקווה שתקרא שוב ואולי תבין .ולא רק כדי לנח את זה אתה יודע לעשות מצויין כאילו כדי להגן על המין החלש אף אחת לא צריכה את הגנתך הן מסתדרות גם בלעדך שים לב לתפילת ההשכבה שלך אתה פשוט קובר את כולם כשהם רוצים לחיות שים לב להספד שלך שמוזכרות שם לרוב רק נשים אתה לא יכול לסבול שום גבר סביבך אבל לא הבנת בלי גברים גם לנשים משעמם עד מתי הן יוכלו לקרא ציטוטים מהספרים שלך ? זה באמת משעמם תנסה להיות עצמך פעם תראה זה קל אז לא תמיד תדייק במילים ולפעמים אולי תהיה גס ואולי גם תמצא אהבה מוחשית לא תאורטית זה לא בשמיים אתה לא חייב לסנגר כל הזמן אתה מייבש את הפורום הזה דביק כזה עזוב תהיה אתה 

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

אולי עדיף לתת רק חצי לב?

ואיך בכלל מכבים את הרגש?

מה זה לאהוב ולמה לאבד ומה בכילל עדיף ?

והרי היום גרים בבית - ופעם גרנו בצריף....emo_27.png

ואהבה (אסורה או לא) היא כמו פילפל חריף,

שמלח וגם לימון לא יהוו בשבילו שום תחליף.emo_03.png

אז אומגה אחת או אומגה שלוש,

אין שום סיבה לאבד את הראש,

גם אם יש מי שמבקש כל יעד לכבוש -

כאשר הקפה שבקומקום עומד לגלוש....emo_01.png

ואיפה כאן הכייף ואיפה כאן הריגוש ?

כשטוענים ש"בשטחים"  יש מצב של כיבוש...emo_40.png

ושרים יחד עם נשיאים - אצלנו יושבים בכלבוש.emo_47.png

כאשר המחשוף הביא להיגיון עקיצה של יתוש....emo_02.png

אז בתור אחד שלא שירת בחיל ההנדסה,

שיודע שמכאן לא תצא לו פרנסה. emo_03.png

כי גם ככה המצב בבנק מביא לי חשק למות.emo_12.png

אחות יקרה - אותי אל תקחי ברצינות !!!

כי הכל כאן בצחוק וזה כאילו בדיחה -

בראש חודש אדר - שבו מרבים בשימחה ! emo_91.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

סמרטי, האמנם ימות המשיח? אתה ורגש?

מי היה מאמין... emo_07.png

והפוסט לא הועלה עקב פרידה חלילה, אלא כתהייה אמיתית וכנה האם לאלה שלא מערבים רגש וחיים רק ממגע קל יותר בעולם הזה.

מה, אני לא רגיש? emo_02.png  אני יודע מה זה להיות מאוהב ואין לזה תחליף, עם כל החסרונות....  עדיין אין שום דבר רע בלהעמיד אותה על ארבע, לקשור את הידיים לראש המיטה ו.... 

הכי טוב זה גם וגם emo_27.png

אני לא מאמין שחור ולבן, מי שמחפש שלמות נשאר בסוף בלי כלום.  היו לי תקופות כאלו ותקופות וכאלו והשתדלתי תמיד לראות את חצי הכוס המלאה (-:  זאת עצה טובה?

סמארטי...

אין דבר כזה שלמות וחייבים תמיד להתפשר בחיים.

ולא אוותר לעולם על רגש אפילו במחיר של שבירת הלב.

ואני יודעת להיות כנועה כשמתחשק לי... emo_02.png

ומונטה - וואו... איך קלטת אותי?!

יושבת במרתף טחוב, כותבת בפורום לאור נרות ומבכה את מר גורלי.

האמת שהתגובה שלך מאוד הצחיקה אותי.

ואתה צודק - אני לא צריכה שיילחמו את המלחמות שלי. 

אולי עדיף לתת רק חצי לב?

ואיך בכלל מכבים את הרגש?

מה זה לאהוב ולמה לאבד ומה בכילל עדיף ?

והרי היום גרים בבית - ופעם גרנו בצריף....emo_27.png

ואהבה (אסורה או לא) היא כמו פילפל חריף,

שמלח וגם לימון לא יהוו בשבילו שום תחליף.emo_03.png

אז אומגה אחת או אומגה שלוש,

אין שום סיבה לאבד את הראש,

גם אם יש מי שמבקש כל יעד לכבוש -

כאשר הקפה שבקומקום עומד לגלוש....emo_01.png

ואיפה כאן הכייף ואיפה כאן הריגוש ?

כשטוענים ש"בשטחים"  יש מצב של כיבוש...emo_40.png

ושרים יחד עם נשיאים - אצלנו יושבים בכלבוש.emo_47.png