פנטזיות... פנטזיות

כאחת שיש לה המון פנטזיות אבל אף אחת (עדיין) לא מומשה...

אצלי בדמיון הן תמיד מושלמות ומעיפות ונהדרות אבל כולנו יודעים שהמציאות... ובכן, מעט שונה.

האם קרה למישהו שהפנטזיה היתה רחוקה ממה שדימיינתם (בין אם לטובה או לרעה)?

והאם פנטזיות בהכרח נועדו להגשמה?

ונגיד (רק נגיד) שמימשת פנטזיה והפרנטר היה, איך לאמר, לא משהו.. האם שווה לנסות שוב או שכנראה הפנטזיה הספציפית לא נועדה להתממש?

ואם פנטזיות לא יצליחו להחיות את הפורום אין לי מושג מה כן emo_02.png

הפוסט הזה לא נועד להיות צהוב...

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

אם יש לך פנטזיות ונורא בא לך אז תנסי יכול להיות שתופתעי לטובה ואז לא תרצי להפסיק ,וזה בתנאי שתדעי לבחור ושתדעי לכוון למה שאת באמת רוצה ואיך ואז זה יותר פשוט אם הפרטנר שלך ירצה לזרום .

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

אכן נגעת בנקודה כואבת....פנטזיות לחוד ומציאות לחוד. 

אין שלמות זה ברור.

כגודל הפנטזיה וה"תעופה" ככה גם עוצמת ההתרסקות ....

מישהי חכמה .....אמרה לי ...."שי .....בפעם הבאה "תן חצי לב" .....ככה לא תעוף גבוה וגם לא תתרסק בעוצמה" ....

ניסיתי ....ולא התאכזבתי....

זה באמת נשמע הזוי ...אבל זה נכון ....תנמיכי ציפיות עם הלב ...אל תתני את כולו ....וככה לא תלכי לאיבוד ....

לשאלתך ?

תשובה : תמשיכי לנסות ...בסוף יימצא מישהו שמתאים בדיוק בשבילך ( אחרי "נירמול ל"חצי לב") ....emo_02.png

שי

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

אוקיי. יכול להיות שכשמוצאים את הפרנטר המתאים (מעניין כמה צפרדעים אצטרך לנשק בדרך) הפנטזיה אכן מגשימה את עצמה.

אבל... אצלי לפחות הפנטזיות משתנות ומתפתחות עם הגיל.

על מה שפינטזתי בגיל 20 לא אפנטז עכשיו ובטח שלא אנסה להגשים... (בגלל מיליון סיבות).

ושי, מהמעט שקראת עלי כאן אתה כבר צריך לדעת שאין אצלי חצי לב... 

כאחת שיש לה המון פנטזיות אבל אף אחת (עדיין) לא מומשה...

אצלי בדמיון הן תמיד מושלמות ומעיפות ונהדרות אבל כולנו יודעים שהמציאות... ובכן, מעט שונה.

האם קרה למישהו שהפנטזיה היתה רחוקה ממה שדימיינתם (בין אם לטובה או לרעה)?

והאם פנטזיות בהכרח נועדו להגשמה?

ונגיד (רק נגיד) שמימשת פנטזיה והפרנטר היה, איך לאמר, לא משהו.. האם שווה לנסות שוב או שכנראה הפנטזיה הספציפית לא נועדה להתממש?

ואם פנטזיות לא יצליחו להחיות את הפורום אין לי מושג מה כן emo_02.png

הפוסט הזה לא נועד להיות צהוב...

פנטזיות בהחלט נועדו להגשמה , כולנו או רובנו מפנטזים , זה אנושי , זה מאתגר , זה מתבלן את החיים.

גם אם מימשת פנטזיה והפרטנר היה לא משהו , הפרטנר הבא יכול לעלות על כל הציפיות , זה הכל עניין של כימיה.

האמת שהייתי מעדיפה עוד נקודות מבט נשיות (ולא רק את שלי).

והאם באמת כל פנטזיה נועדה להגשמה?

הרי גם אם יש התאמה מושלמת וכימיה ותשוקה ומשיכה וזיקוקים ומה לא, גם אז ייתכן והפנטזיות שלי לא יהיו כוס התה שלו ולהיפך.

בדמיון אנחנו יכולים ללכת הכי רחוק שאפשר. בדמיון אין הארד קור והכל הולך.

בחיים, כולנו יודעים, יש טאבויים. ויש קונצנזוס ומיינסטרים.

ואז מה?

אם היא תבוא אליך עם פנטזיה שלך לא עושה כלום - תשתף פעולה או תגיד לה למצוא פרטנר אחר?

ואים מדברים על לב שבור ....ופנטזיות ....הינה משהו ברוח הדברים ....

I SAVED THE WORLD TODAY

פנטזיות .......יכול להיות דבר כזה במציאות ???

KISS FROM A ROSE

אני לא מפנטזת הרבה כי אין לי ממש צורך בכך.

כשאני חושבת על האיש שלי, על מה שהוא נותן, על כמה רחוק ולהייכן אני יכולה להגיע איתו, אז נוצרת אצלי פנטזיה.

זכיתי לחוות איתו המון. הייתי במקומות שהם על פי רוב מחוזות אחרים, אוליי אלו הם המחוזות שבהם נולדות הפנטזיות.

זוכרת אותו אומר ...  הפנטזיות שלי, נוצרות בזמן אמת ! נראה שגם שלי.

אגב, המילה פנטזיה בהגדרה שלה = רצון שאיינו בר מימוש וסוג של אשליה. לכן, אוליי המילה דמיון, תתאים יותר.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

תמיד זה כיף לפנטז ,  אבל לא תמיד זה מתממש

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אין שלמות זה ברור.

מישהי חכמה .....אמרה לי ...."שי .....בפעם הבאה "תן חצי לב" .....ככה לא תעוף גבוה וגם לא תתרסק בעוצמה" ....

זה באמת נשמע הזוי ...אבל זה נכון ....תנמיכי ציפיות עם הלב ...אל תתני את כולו ....וככה לא תלכי לאיבוד ....

לשאלתך ?

תשובה : תמשיכי לנסות ...בסוף יימצא מישהו שמתאים בדיוק בשבילך ( אחרי "נירמול ל"חצי לב") ....emo_02.png

שי

אוייי, שי !

לא. לא אתה, יקירי.

איינך באמת מתכוון לכך " חצי לב "

אייך אפשר ?

לא יכולה לתת פחות ממה שאני יודעת !!

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

אין שלמות זה ברור.

לשאלתך ?

שי

אוייי, שי !

לא. לא אתה, יקירי.

איינך באמת מתכוון לכך " חצי לב "

אייך אפשר ?

לא יכולה לתת פחות ממה שאני יודעת !!

כשאתה מתרסק כל כך הרבה פעמים אתה נזהר ... לא נותן את הכול ......זה בעיה ...אני מסכים איתך כי גם החוויה עצמה פחות עוצמתית .....אבל זה עדיף על פני התהומות שהייתי בהם .... זה לא פשוט

כשאתה מתרסק כל כך הרבה פעמים אתה נזהר ... לא נותן את הכול ......זה בעיה ...אני מסכים איתך כי גם החוויה עצמה פחות עוצמתית .....אבל זה עדיף על פני התהומות שהייתי בהם .... זה לא פשוט

כשרוצים אהבה חדשה , צריך לשים את העבר בעבר ( נכון , קל לדבר , לישם הרבה יותר קשה ) , לפתוח דף חדש ונקי , בדיוק כמו האהבה החדשה  שהיא חפה וללא כל קשר לכל מה שקרה לך קודם.

תמיד תמיד , עדיף לאהוב גם במחיר של להתאכזב , מאשר לא לאהוב בכלל .

יש בך אהבה והיא תנצח , אתה אומר בחתימה שלך , לך על זה :)

כשרוצים אהבה חדשה , צריך לשים את העבר בעבר ( נכון , קל לדבר , לישם הרבה יותר קשה ) , לפתוח דף חדש ונקי , בדיוק כמו האהבה החדשה  שהיא חפה וללא כל קשר לכל מה שקרה לך קודם.

תמיד תמיד , עדיף לאהוב גם במחיר של להתאכזב , מאשר לא לאהוב בכלל .

יש בך אהבה והיא תנצח , אתה אומר בחתימה שלך , לך על זה :)

emo_45.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אני תמיד חשבתי שאת הפנטזיות אממש עם החוקי שלי.

האם באמת עושים עם האסור/ה מה שלא עושים בבית?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר