חיפשתי משהי איכותי

שתדע שתבין שתרצה שתמיד תהיה מוכנה נאה אשת שיחה חרמנית ובעיקר נשואה.אחת שחסר לה שתרצה להתנסות גם ביחסים לא שיגרתיים, שאוהבת לאהוב לתת ,אחת שרוצה להנות שרוצה להתפרע שאוהבת לצחוק.אחת שחושבת שמגיע לה להיות נחשקת מחוזרת לצאת מהאפור,אחת שמחפשת לחיות רוחנית שהולכת עד הסוף אבל חייבת להיות נשואה ולא רוצה לפרק.

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

שתדע שתבין שתרצה שתמיד תהיה מוכנה נאה אשת שיחה חרמנית ובעיקר נשואה.אחת שחסר לה שתרצה להתנסות גם ביחסים לא שיגרתיים, שאוהבת לאהוב לתת ,אחת שרוצה להנות שרוצה להתפרע שאוהבת לצחוק.אחת שחושבת שמגיע לה להיות נחשקת מחוזרת לצאת מהאפור,אחת שמחפשת לחיות רוחנית שהולכת עד הסוף אבל חייבת להיות נשואה ולא רוצה לפרק.

בקיצור אחת חסרת אישיות, חסרת עמוד שדרה ובעיקר ״זורמת״. אשת שיחה? 

מיסי יקירתי אוי כמה קשה את אבל כדאי לך להקשיב יש גם טוב בעולם יש אהבה אני לא יודע אם סיפרו לך אבל יש אנשים טובים ולשמחתי גם אנשי שיחה . אני לא יודע מה עבר עלייך ואיך חייך אבל מפה נראה שהם קשים את נורא חשדנית בעלת דעות קדומות ואת תמיד יודעת הכל אפילו לא צריך לשאול . את קשה נורא סגורה ולצערי חסרת דמיון הייתי אומר שגם מעוף זה נורא קשה לחיות ככה הייתי בכיף מנסה לעזור אבל אני לא יכול כי את עוד עלולה להשפיע עליי לשתות את כוס המרור ואת גם לא ממש נראית טוב בדמיוני כמובן את נראית חרושת כתמי כעס ועצב יגון ואכזבה אבל מיסי כדאי שתדעי שיש גם טוב בעולם ושזה לא חייב להיות ככה את יכולה עוד ללמוד להקשיב לפחות לנסות לא לא אותי כי במומך פסלת אותי אבל כדאי להמשיך לקוות שלא כולם רעים ורוחשי מזימות מיסי יש גם טוב 

הפעם אני לא מתערב, שיהיה דו קרב כהלכתו.

שכחתי להוסיף: מצא מין את מינו. 

מה זה משהי איכותי?

emo_06.png

זאת אחת שגם לא יודעת קרוא וכתוב.... שילוב מנצח, ואם קוראים לה "קורל" , אז בכלל...

סמרט אתה בטח התכוונת ליוסי ויוסי לא אותך אני מחפש תהיו רגועים החסרתי אות שלא באשמתכם והפעם זה לא היה גם בזדון סתם התפספס בטח שמתם לב ואני סתם מסביר את עצמי כי אתם חברים בפורום שבו כולם יודעים את נסתרות הלב אז על דבר כזה פעוט לא תשפטו אותי

בהצלחה!   ערב טוב !  emo_43.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר