לא מבינה

לא מבינה

השאלה הזו מופנית לכל הרווקים והרווקות שמסתובבים פה ומחפשים קשר אסור

מה יש בנשואות/ים שגורם לכם לחשוק בהם כל כך?

הרי יש כל כך הרבה רווקים ורווקות בשוק אז למה דווקא בנשואים?

כשאני הייתי צעירה יותר להיפגש עם מישהו נשוי היה טאבו, אפילו על גבול שטות איומה.

ואיכשהו נדמה שבשנים האחרונות זה נהיה סוג של סמל סטאטוס.

אני, כנשואה, יכולה לחשוב על מיליון סיבות לא להיות בקשר עם מישהו רווק ומעט מאוד למה כן.

אני לא שופטת ולא מבקרת פשוט מנסה להבין את נקודת המבט שלכם כרווקים.

אני לא בטוחה שאתם מבינים בכלל את מהות הקשר עם מישהו נשוי.

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

אני בלי קשר תמיד נמשכתי לנשים בוגרות ממני

נכון אני רוצה קשר רציני עם בת גילי זה לא אשקר לך

אבל נכון לרגע זה במהלך חיי אני מעדיף קשר כזה שאוכל להעניק ולקבל חזרה מאישה בוגרת ונשואה

אבל כל אחד עושה מה שטוב לו לא?

אומגה'לה,

הם לא מחפשים קשר ולדעתי אינם יכולים להכיל קשר זוגי.

הם רק מחפשים זיון קל וגם כאן אם הייתי אישה, לא הייתי סומך עליהם.

שבלולי,

גם אתה וגם אני יודעים ש"זיון קל" כהגדרתך, הוא ממש לא כזה כשמדובר בקשר אסור.

(התגובה הזו מיועדת בעיקר לרווקים שבין קוראי הפורום)

אי אפשר להיפגש מתי וכמה שרוצים.

מדובר מתכנונים לפרטי פרטים אפילו אם זה לקשר מבוסס סקס בלבד.

נו - מה גורם לאדם עם תואר שני בפיזיקה לחפש עבודה כסוכן מכירות בחברת ביטוח?

חוסר בטחון ביכולותיו, חוסר נסיון בתקשורת ופחד מפני הצלחה.

הם בוחרים בקשר שמראש אינו אפשרי בכדי לא להתמודד עם מערכת יחסים, וחלקם חושבים שנשואים (או אנשים בקשר מחייב) שמחפשים קשר אסור יקחו מה שבא, העיקר שיבוא בלי דרישות, וזה מחזק להם את הבטחון מול השני.

(שמעו יותר מידי את המשפט "כל קוץ במדבר, פרח" )

הם לא שיגרתיים הם מסתוריים הם מאוד מיניים על גבול הסטיה ,ולא שלא היו פעם כאלה שחיפשו קשר כזה היו רק שלא שמעת עליהם.תמיד היו מאהבות מאהבים רק שעכשיו יש יותר דרכים לתקשר.

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

הם לא שיגרתיים הם מסתוריים הם מאוד מיניים על גבול הסטיה ,ולא שלא היו פעם כאלה שחיפשו קשר כזה היו רק שלא שמעת עליהם.תמיד היו מאהבות מאהבים רק שעכשיו יש יותר דרכים לתקשר.

מה? מי?

יבוא יום ואולי אבין על מה אתה מדבר.

זה לא היום.

וחבל שכך כי את מאוד ברורה מיוחדת לוקח זמן אבל מפרגנת אז נכון שאני צהוב ואת אדומה אבל כשאת כותבת את כל כך מקסימה .

emo_02.png

מניח שהתשובה מעט מורכבת יותר ולמעשה מכילה כמה רבדים.

הראשון שבהם סביר להניח זו גאוות הנעורים. קשר עם אשה נשואה משול במידת מה לקשר עם בחורה מבוגרת מהם בכמה שנים. יש גאווה בכך שהצעיר כבש לו בוגרת ומנוסה-כלומר: כבשתי בוגרת/נשואה אני שווה ערך והיא מעריכה את יכולותי.  ההמשך בדרך כלל זה לרוץ לספר לחברה!

חוסר נסיון וביטחון:  סביר להניח שאשה נשואה יש לה נסיון מיני (למרות שלרבות אין נסיון של ממש) היא תוכל ללמד אותי, נכון בדרך כלל לבתולים שברווקים. בשלב הבא הם בדרך כלל רצים לספר לחברה.

יש פטיש ידוע לנשים מבוגרות/בוגרות, תסביך אם/מורה או כל דבר אחר. אשה נשואה ברוב המקרים תהה בוגרת יותר מהבחור המחפש. מה עוד שמדובר לרוב בבחורים בשנות העשרים שמחפשים נשים בשלהי הארבעים. אחרי שהם רואים מה טוב ותופסים בטחון הם רצים לספר לחברה.

אם ננקוט גישה מתמטית ונגזור את הגורם המשותף הרי שבסופו של דבר נגיע למשוואה הבלתי נמנעת!!!

רווקים מחפשים נשואות כדי שיוכלו לרוץ לספר לחברה.

וחבל שכך כי את מאוד ברורה מיוחדת לוקח זמן אבל מפרגנת אז נכון שאני צהוב ואת אדומה אבל כשאת כותבת את כל כך מקסימה .

emo_02.png

אכן מקסימה הוא שמי האמצעי ... ואל תגיד מפרגנת. לא יפה לדבר ככה emo_02.png

בבקשה.. מתחננת אליך... טובה אישית: תנקד!!!! שים נקודות, פסיקים - משהו...

אי אפשר לקרוא את הפוסטים שלך (אפילו את הטובים שבהם)

ובאמת שלא הצלחתי להבין מי המסתורי, הנחשק ובעל הסטיות המיניות.

הנשואים? הרווקים?

הם בכלל יודעים שהם כאלה??

אומגה יכול אני באמת לכתוב ולהתנסח ולהיות הכי ברור ורהוט אבל למה לי? אני לא רוצה סדר את זה יש לי כל הזמן בבית ובעבודה אני לא הכי ברור וזו הכוונה . אני לא מרגיש שאני חייב לדקדק וגם לא להצטדק אני לא קורא ואחר כך מתקן לא נורא להסתכן מי שרוצה להבין יבין ומי שלא לא חייב להסכים. וסליחה שאמרתי מפרגנת ובעוד שעל נימיי הפורום את מנגנת כל מילה שלך כמו צליל אל תדאגי אני לא מנסה להתחיל כי אז אני את עצמי אפליל ואת אותי שוב תנסי להפיל  מחוסר הזמן אני חייב פה להפסיק 

בולשיט, לא נחשקות ולא מסתוריות.

סתם חוסר בטחון אישי. זה לא רק לגבי רווקים שמחפשים נשואות, זה מתאים לכל אחד שמחפש בן זוג לא מקבוצתו הסוציואקונומית הקרובה.

ביו אם זה יוסקה כזה שמחפש מבוגרות נשואות כי הוא חושב ש"צעירות ונעורים" זה אפרודיזיאק ונקודות זכות,  ובין אם זה אייל גולן על נגזרותיו שמחפש ילדות צעירות. בניגוד לדעה הרווחת, גם הגולן לא מחפש אותן רק בגלל שיש להן תוסיק מתוח ובטן חלקה, אלא כי גם הוא חסר בטחון. למרות הכסף והמעמד שלו, הוא חסר השכלה (דביל בלעז) ומעדיף את אלה שלא יעלו על הנקודה.

תסכים איתי שלא חסרות נשים מבוגרות שנראות מדהים (שלא לדבר על זה שהן מזדיינות הרבה יותר טוב מהילדות בנות ה20, כי גם סקס, כמו כל תחום אחר בחיים, נעשה טוב יותר ככל שמתאמנים בו. ומעבר לסקס, איתן גם אפשר לדבר..). האייל פשוט פוחד מהנשים הללו, בדיוק כמו שהיוסי פוחד מהבחורות הצעירות שגם נראות טוב וגם יודעות לדבר (מן הסתם אם פעם אחת כזו תפנה אליו בפאב, הוא יגיב בדיוק כמו חתולה שפוגשת כלב בוקסר בסמטה ללא מוצא - בשחרור סוגרים מוחלט ובלטי נשלט).

גברים כמו האייל דרך אגב, תוכל לראות שועטים במכוניות קבריולט דרך ענני הלחות והפיח על כביש 2, כשהם חמושים בכובע מצחיה ושיער מושתל, אך בטוחים שהם משאת הלב של כל צעירה חולפת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר