שירלי, אני מאוד מקווה שזו לא הסיבה. לא חסרים ריגושים אחרים בחיים

ועל זה נאמר שמי שהולך לישון עם כלבים שלא יתפלא שהוא קם בבוקר עם פשפשים (והמבין יבין. אני מאוד מקווה לפחות)

emo_45.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

שירלי תעני לה תגידי לה שאנשים נשואים שבוגדים מחפשים ריגושים. תגידי לה שהם יותר מאתגרים, תגידי לה שהם לא מסתפקים בתנוחות מנסיונריות הם רוצים הרבה מעבר לזה. תגידי לה שהיות והם עושים הכל בהחבא ,בסוד, בדיסקרטיות זה הופך את כל העניין למעניין למשהן יותר מסתם סוער למשהו אולי אפל עם נגיעה של משהו סוטה . תגידי לה שיש הרבה אנשים שאוהבים לחטוף משהו על הדרך אפילו פתחו כמה סניפים כאלה שקוראים להם על הדרך ואם זה טעים ומיוחד אז כדאי אפילו לבא במיוחד.

תגידי לה

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

שירלי תעני לה תגידי לה שאנשים נשואים שבוגדים מחפשים ריגושים. תגידי לה שהם יותר מאתגרים, תגידי לה שהם לא מסתפקים בתנוחות מנסיונריות הם רוצים הרבה מעבר לזה. תגידי לה שהיות והם עושים הכל בהחבא ,בסוד, בדיסקרטיות זה הופך את כל העניין למעניין למשהן יותר מסתם סוער למשהו אולי אפל עם נגיעה של משהו סוטה . תגידי לה שיש הרבה אנשים שאוהבים לחטוף משהו על הדרך אפילו פתחו כמה סניפים כאלה שקוראים להם על הדרך ואם זה טעים ומיוחד אז כדאי אפילו לבא במיוחד.

תגידי לה

למה אני צריכה להגיד לה , ?  תגיד לה אתה .   

אמרתי לה אבל אותי היא לא מבינה כי אני כותב בלי נקודות אני גם לא שם פסיקים אני כותב רצוף יש לי כתב חרטומים אני לא ברור

אמרתי לה אבל אותי היא לא מבינה כי אני כותב בלי נקודות אני גם לא שם פסיקים אני כותב רצוף יש לי כתב חרטומים אני לא ברור

טוב זה לא תירוץ  .  תאמין לי איך שתכתוב היא תבין

לפיתחך אומגה

גבר בוגד כי לא מספיקה לו אישה אחת לרצונות שלו

כלומר לסיפוק שלו

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה