למה פרי אסור?

הרבה שואלים למה לגעת בפרי האסור? למה להיות עם משהו שנמצא במסגרת? אז אני אנסה לענות לפחות מהכיוון שלי .

גבר/אישה נשואים אם הם כבר שוברים שיגרה הם פשוט מתפרעים אחרת מה הפואנטה? הם מעדיפים לעשות אהבה ,סקס עם כל הנשמה כל הפנטזיות שהם לא יכולים לדרוש מהבת זוג שלהם וגם אם הם יבקשו זה פשוט לא יכול לצאת אל הפועל כי הם עסוקים בחיי היום יום והפרטים האלה לא ממש חשובים כי זה לא כמו משהו חדש רענן עם רוח חדשה עם אנרגיות חדשות. בקיצור כשאת/ה עם משהיא אחרת אתה רוצה לעשות את הכל קודם להראות שאתה שווה שאתה מיוחד ואתה רוצה שגם היא תהיה פיצוץ שאחרי המפגש תרגיש שיצאת עם כוחות ואנרגיות שהחיים בזוגיות שחקו שהדאגות באותו הזמן נשארו מאחור אתה הופך להיות בחור צעיר עם נסיון מבוגר וזה עושה את זה יותר מאתגר . אז מה מביא אישה רווקה למיטה הזאת? הניסיון והידע איפה ואיך וגם כמה עושה את זה מיוחד,רומנטי ,ולא שיגרתי . אז למה לא להשאר איתו עם הפרי הכל כך מיוחד והאסור? כי אז הוא הופך להיות פרי רגיל כי שוב לא יהיה מה לחדש ונצטרך לחפש עוד פרי שכל כך נחשק.

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

אז כל מה שקשור לאהבה אסורה

למה להתחיל אם זה ? emo_43.png אם לא מרוצים מהחוקית למה לא להיפרד ? למה לבגוד

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

הרבה שואלים למה לגעת בפרי האסור? למה להיות עם משהו שנמצא במסגרת? אז אני אנסה לענות לפחות מהכיוון שלי .

גבר/אישה נשואים אם הם כבר שוברים שיגרה הם פשוט מתפרעים אחרת מה הפואנטה? הם מעדיפים לעשות אהבה ,סקס עם כל הנשמה כל הפנטזיות שהם לא יכולים לדרוש מהבת זוג שלהם וגם אם הם יבקשו זה פשוט לא יכול לצאת אל הפועל כי הם עסוקים בחיי היום יום והפרטים האלה לא ממש חשובים כי זה לא כמו משהו חדש רענן עם רוח חדשה עם אנרגיות חדשות. בקיצור כשאת/ה עם משהיא אחרת אתה רוצה לעשות את הכל קודם להראות שאתה שווה שאתה מיוחד ואתה רוצה שגם היא תהיה פיצוץ שאחרי המפגש תרגיש שיצאת עם כוחות ואנרגיות שהחיים בזוגיות שחקו שהדאגות באותו הזמן נשארו מאחור אתה הופך להיות בחור צעיר עם נסיון מבוגר וזה עושה את זה יותר מאתגר . אז מה מביא אישה רווקה למיטה הזאת? הניסיון והידע איפה ואיך וגם כמה עושה את זה מיוחד,רומנטי ,ולא שיגרתי . אז למה לא להשאר איתו עם הפרי הכל כך מיוחד והאסור? כי אז הוא הופך להיות פרי רגיל כי שוב לא יהיה מה לחדש ונצטרך לחפש עוד פרי שכל כך נחשק.

אני רואה הנושא הזה הלהיט אותך אחרי שהגבת במה שפרסמתי גם חחחח

את מייחסת לעצמך את מה שלא שייך לך . תראי ילדה כל מי שכאן הוא בנושא זה הפורום אם לא שמת לב .

בלי כאבי ראש, בלי מחוייבות ובלי לפרק מסגרת !!! 

היי

נשמע מעניין ומסקרן, יש מישהי תפוסה שמוכנה להיות שם ? אשמח לשמוע

קריסטו, שתי שאלות:

1- מי אלה ה"הרבה ששואלים"? ואיך הם מגיעים אליך?

2- מי אמר שזה "אסור"? (אתה מתכוון לאותו אחד שאסר עלינו גם את השרימפס?)

טוב, יצא 3 וחצי שאלות..

קריסטו, שתי שאלות:

1- מי אלה ה"הרבה ששואלים"? ואיך הם מגיעים אליך?

2- מי אמר שזה "אסור"? (אתה מתכוון לאותו אחד שאסר עלינו גם את השרימפס?)

טוב, יצא 3 וחצי שאלות..

תדע לך שזה לא בסדר לבקש לשאול שתי שאלות ואז ככה מתחת לשולחן להוסיף עוד שאלה וחצי ,אני לא יודע מי מנהל פה את העניינים אבל זו שערוריה .ועכשיו אני אשיב לך רק על שתי שאלות כי יש פה עקרונות. 1.אם תקרא תגובות ושאלות בפורום את תראה שהרבה שואלות בעיקר למה לבגוד?שהרי בטח ידוע לך שהבוגד הוא מבחינת פרי אסור .למה זה אסור? כי התחתנת ,היו שבע ברכות,נדרת נדרים, התחייבת על נאמנות. ולכן זה אסור.

לפי דברי הכותב, השגרה משעממת וכמו שנאמר: "מים גנובים ימתקו" אבל יש לזה השלכות,

לכאן ולכאן...

כל אחד לפי מצפונו והתנהלות חייו והמצב בביתו,

נדרים והתחיבויות בתחת שלי.

בוא נתחיל מההתחלה, עשרת הדיברות, זוכרים משהו כזה? את מי בדיוק זה מעניין?

כי גבר נשוי מחפש משהו אחר ומה שאין לו בבית וברגע שהוא מקבל את זה בחוץ ממישהי שטוב לו איתה הוא לא יעזוב אותה יותר

או כל כך מהר כי כבר הוא בסיטואציה של מאהבת ועם כל המשתמע מכך,ואם המאהבת היא אישה שרוצה להעניק לו ולקבל ממנו כפי שהוא מעניק לה אז טו ב להם ומים ימתקו,

והוא מקבל את כל מחסורו,וחוזר הביתה לאשתו,ואף אחד לא יודע כי רעה בשדות זרים כי במילא אשתו לא תעשה לו מה שהמאהבת עושה,

הנישואים שלו הרי רק על הנייר,ולא מעבר,ובגלל בעיות רכוש הרי הם לא מפרקים,כי זה מה שכולם מספרים,וברגע שיש לו הבנה וחום אצל המאהבת אשרי וטוב לו והגיע לסיפוקו בכל המובנים ושני הצדדים מרוצים 

יופי.

כו-לם אמרו כאן למה נשואים בוגדים (באמת גיליתם כאן סוד גדול)

אבל למה רווקים מכניסים ראש בריא (פחות או יותר) למיטה חולה - זה עדיין נשגב מבינתי.

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

יופי.

כו-לם אמרו כאן למה נשואים בוגדים (באמת גיליתם כאן סוד גדול)

אבל למה רווקים מכניסים ראש בריא (פחות או יותר) למיטה חולה - זה עדיין נשגב מבינתי.

אולי הם רוצים לנסות משהו שהם לא ניסו מעולם ?  emo_49.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

שירלי, אני מאוד מקווה שזו לא הסיבה. לא חסרים ריגושים אחרים בחיים

ועל זה נאמר שמי שהולך לישון עם כלבים שלא יתפלא שהוא קם בבוקר עם פשפשים (והמבין יבין. אני מאוד מקווה לפחות)

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר