האם הייתם מחליפים את החוקית באהבה אסורה

קרה לכם שחשבתם שאתם מעדיפים לעזוב את החוקי / חוקית

ולגור אם האסורה / אסור ?

emo_43.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

ולגור אם האסורה / אסור ?

emo_43.png

דובדבנים אסורים הופכים לצימוקים בערוב היום...

אם כבר ענבים אסורים הופכים לצימוקים בהתחלה הם מלאים כי המפגשים תקופים התלהבות וכל מה שמשתמע מזה בכל מקרה זה חדש ואין הרבה סיכונים כשלא מכירים ועדיין שומרים על ביקורת קשר. אבל בערוב הזמן מצטמקים המפגשים ואז זה יותר מתוק כמו צימוק עסיסי שאכלים אותו עם אגוז טעים מלוח מתוק כזה ואז זה הטעם שמכוונים אליו . וכשנפגשים אז זה פיצוץ של חושים ושל טעמים כן כל החושים מתחדדים ומכוונים לרגע הנכסף הזה. ולשאלתך לא הייתי עושה את זה כי אז האסורה תהפוך לחוקית ונצטרך להמציא עוד אסורה זה לא יגמר

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

אם כבר ענבים אסורים הופכים לצימוקים בהתחלה הם מלאים כי המפגשים תקופים התלהבות וכל מה שמשתמע מזה בכל מקרה זה חדש ואין הרבה סיכונים כשלא מכירים ועדיין שומרים על ביקורת קשר. אבל בערוב הזמן מצטמקים המפגשים ואז זה יותר מתוק כמו צימוק עסיסי שאכלים אותו עם אגוז טעים מלוח מתוק כזה ואז זה הטעם שמכוונים אליו . וכשנפגשים אז זה פיצוץ של חושים ושל טעמים כן כל החושים מתחדדים ומכוונים לרגע הנכסף הזה. ולשאלתך לא הייתי עושה את זה כי אז האסורה תהפוך לחוקית ונצטרך להמציא עוד אסורה זה לא יגמר

כשהמפגשים מצטמקים אני כבר לא נמצאת שם. או שיש או שאין!

אז את עוזבת באקשן נקודה

אז את עוזבת באקשן נקודה

בכל הנוגע לענייני הניאוף אני די חסרת נסיון. באופן כללי כאשר בדינמיקה בין גבר לאישה יש פחת בפגישות זה מעיד על קשר שאולי מיצה את עצמו, כשהרצון הדדי הפגישות צפופות - ולחילופין, אם המפגשים מצטמצמים יש בזה אמירה.

יכולה להיות גם אמירה של הקשר חשוב אבל מצריך משנה זהירות כי אם נפגשים בתקיפות עלולים לשכח להזהר או לא לשים לב לפרטים כאלה ואחרים . אבל זה גם יכול ללכת לכיוון שלך .

יכולה להיות גם אמירה של הקשר חשוב אבל מצריך משנה זהירות כי אם נפגשים בתקיפות עלולים לשכח להזהר או לא לשים לב לפרטים כאלה ואחרים . אבל זה גם יכול ללכת לכיוון שלך .

ערב טוב!

שאלתי שאלה פשוטה .  מה הקשר דובדבנים ?   emo_18.png

ערב טוב !

emo_39.png     Shirly

דובדבנים לא היו אבל יש להם מקום נכבד ואם תקראי את התגובות תראי שענינו על שאלתך

ולגור אם האסורה / אסור ?

emo_43.png

שירלי יקרה.

הרי זו התמצית של האהבה האסורה, אנחנו מחליפים מדי פעם. פעם כאן עם החוקי/ת ופעם עם האסור/ה.

לפעמים אתה מת לבגוד אבל מת מפחד.

תודה למי שענה על הנושא שכתבתי !

יום מקסים emo_39.png שירלי ד .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר