אם את יודעת מה הסיכונים אם את מבינה מה הסיכויים אם את יודעת שזה זמני אם את יודעת מה המחיר אז את בשליטה ולמה לא תהני. הוא לקח סיכון גדול כי זה מקום עבודה והוא עלול להחשף אנשים מדברים ואין כזה דבר שהם לא מרגישים אבל זו בעיה שלו הוא היה חייב להבין בקשר אלייך תהני כל עוד את יכולה בידיעה שזה עלול להגמר לא טוב ובאכזבה ואם את מודעת לכל המצב אז הכל בסדר

מכל התגובות שלך זו התגובה הכי לא אחראית שיכולה להיות (ואני עוד עדינה איתך).

אתה השתגעת?!

יש מספיק רווקים שישמחו לשכב איתך.

לגברים מסויימים (גם אם הם נשואים) יש נטייה לרוץ ולספר לחבר'ה. מי אמר לך שהוא לא מפיץ עליה סיפורים מכאן ועד הודעה חדשה?

ריבי, תעשי לעצמך טובה ענקית ותתרחקי ממנו.

הוא מבוגר יותר ומודע למעשים שלו - את עדיין לא.

את לא מודעת לכל הסיכונים והבעיות שעלולות להיות בקשר כזה.

טוב הייתי חייבת להגיב לשניכם.

לגבי מה ששניכם כתבתם.. אני בהחלט מודעת להכל ! לכל הסיכונים וכל הבעיות שיש בסיפור הזה..ואנחנו שנינו עלולים להיחשף. לא רק הוא. אף אחד מאיתנו לא רוצה שיגלו וכשאנחנו אחד ליד השניה בסביבת אנשים אנחנו לא נותנים להראות שיש באמת משהו שנינו , יש בנינו גם סוג של דיסטנס בשביל לחפות על הכל .לשנינו יש פה מה להפסיד. אני אמנם צעירה אבל אני מתחילה את הקריירה שלי שם וזו עבודה שחשובה לי , ויש פה כאלה שכנראה לא שמו לב ,אבל אני לא רווקה . יש לי בן זוג כבר חצי שנה , אותו אחד שגם עליו סיפרתי בהתחלה. אף אחד מאיתנו לא רוצה לפגוע ולהיפגע ובעקבות זה גם עשינו הסכם ששום דבר לא יוצא לאף אחד. גם החברות הכי קרובות אליי שיודעים עליי יותר ממנו לא מודעות לעניין .

אף אחד לא קושר אותך לבן זוג ואם יבוא האדם המתאים את יכולה לקום וללכת בניגוד לגבר הנשוי שלפרק את המשפחה זה הרבה הרבה יותר קשה מבחינתו וסביר שלא יקרה.

יותר מכך- גם לחבר שלך אני מאמינה שמגיע טוב יותר וזה המינימום שאת חייבת לו

בכל מקרה נראה שכבר גבשת את דעתך וכל שנותר הוא לקוות שמספר הנפגעים יהיה מצומצם ככל האפשר

יום טוב לכולםemo_01.png

אם את יודעת מה הסיכונים אם את מבינה מה הסיכויים אם את יודעת שזה זמני אם את יודעת מה המחיר אז את בשליטה ולמה לא תהני. הוא לקח סיכון גדול כי זה מקום עבודה והוא עלול להחשף אנשים מדברים ואין כזה דבר שהם לא מרגישים אבל זו בעיה שלו הוא היה חייב להבין בקשר אלייך תהני כל עוד את יכולה בידיעה שזה עלול להגמר לא טוב ובאכזבה ואם את מודעת לכל המצב אז הכל בסדר

מכל התגובות שלך זו התגובה הכי לא אחראית שיכולה להיות (ואני עוד עדינה איתך).

אתה השתגעת?!

יש מספיק רווקים שישמחו לשכב איתך.

לגברים מסויימים (גם אם הם נשואים) יש נטייה לרוץ ולספר לחבר'ה. מי אמר לך שהוא לא מפיץ עליה סיפורים מכאן ועד הודעה חדשה?

ריבי, תעשי לעצמך טובה ענקית ותתרחקי ממנו.

הוא מבוגר יותר ומודע למעשים שלו - את עדיין לא.

את לא מודעת לכל הסיכונים והבעיות שעלולות להיות בקשר כזה.

טוב הייתי חייבת להגיב לשניכם.

לגבי מה ששניכם כתבתם.. אני בהחלט מודעת להכל ! לכל הסיכונים וכל הבעיות שיש בסיפור הזה..ואנחנו שנינו עלולים להיחשף. לא רק הוא. אף אחד מאיתנו לא רוצה שיגלו וכשאנחנו אחד ליד השניה בסביבת אנשים אנחנו לא נותנים להראות שיש באמת משהו שנינו , יש בנינו גם סוג של דיסטנס בשביל לחפות על הכל .לשנינו יש פה מה להפסיד. אני אמנם צעירה אבל אני מתחילה את הקריירה שלי שם וזו עבודה שחשובה לי , ויש פה כאלה שכנראה לא שמו לב ,אבל אני לא רווקה . יש לי בן זוג כבר חצי שנה , אותו אחד שגם עליו סיפרתי בהתחלה. אף אחד מאיתנו לא רוצה לפגוע ולהיפגע ובעקבות זה גם עשינו הסכם ששום דבר לא יוצא לאף אחד. גם החברות הכי קרובות אליי שיודעים עליי יותר ממנו לא מודעות לעניין .

אף אחד לא קושר אותך לבן זוג ואם יבוא האדם המתאים את יכולה לקום וללכת בניגוד לגבר הנשוי שלפרק את המשפחה זה הרבה הרבה יותר קשה מבחינתו וסביר שלא יקרה.

יותר מכך- גם לחבר שלך אני מאמינה שמגיע טוב יותר וזה המינימום שאת חייבת לו

בכל מקרה נראה שכבר גבשת את דעתך וכל שנותר הוא לקוות שמספר הנפגעים יהיה מצומצם ככל האפשר

לאלא חלילה , אני לא גיבשתי את דעתי . רק ציינתי את העובדות הקיימות . וכמובן מגיע לחבר שלי את הטוב ביותר ! בזה אין ספק.. ואני באמת מנסה מאוד להתנתק מכל הסיפור הזה עם הגבר בן 33 ולהיות נטו מאה אחוז עם הבן זוג שלי.

איבדתי אותך

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

היי ריבי, מה שלומך?
אם את רוצה אשמח לדבר איתך בצורה פרטית
המייל שלי הוא ehud232@walla.com

היי ריבי, מה שלומך?
אם את רוצה אשמח לדבר איתך בצורה פרטית
המייל שלי הוא ehud232@walla.com

לא מלחיצה לשלוח לך מייל .. שלח לי rivi0102@walla.com

קיבלת את ההודעה שלי?

קיבלת את ההודעה שלי?

אכן כן ,כבר אתמול אבל אני מאז לא מצליחה לענות לך.. מייל קצת דפוק או משהו כזה..

תנסי לשלוח לי הודעה לג'ימייל שלי הוא ehud232@gmail.com

היי מה שלומך, שלחתי לך הודעה בפרטי דברי איתי שתוכלי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר