בהחלט פרי אסור ..אשמח לעצות

טוב אני לא כל כך מרבה להיכנס לפה אבל הרגשתי שאני דיי חייבת לפרוק ואולי גם על הדרך לקבל עצות מאנשים כאן איך להתמודד בסיטואציה בה אני נמצאת.מצטערת מראש על האורך של זה :) 

אז ככה..אני בחורה בת 21 , אני בהחלט מחשיבה את עצמי למישהי שנראית טוב ובטוחה בעצמה מאוד. אני עובדת במקום מאוד טוב ומקום שנחשב כמקום מצוין לעבודה! מקום עם סיפוק עצמי. אני עובדת עם אנשים בעיקר בגילאים 24-35 ואפילו מעלה והיחס אליי מדהים . אני עובדת במקום הזה מאז השחרור שלי מהצבא , כמעט שנה וחצי כבר ובמהלך העבודה הכרתי גבר בן 33 , גבר נשוי עם 2 בנות יפייפיות, והוא בהחלט נעשה החבר הכי טוב שלי בעבודה וגם מחוץ לעבודה, ברמה שהוא יודע עליי הכל וגם אני עליו , מא' ועד ת', ובאמת אפשר היה להגיד שהייתה בנינו גם משיכה מינית וטיזינג במהלך המשמרות המשותפות אבל כמובן לא המשיך לשום דבר.  במהלך התקופה של העבודה שם , הכרתי בחור מדהים !בחור בן 26 , זה היה הקשר הראשון הרציני שלי והגבר הראשון ששכבתי איתו .הקשר איתו היה מדהים והסקס היה מעולה( לא שהיה לי גם למה להשוות , אבל בהחלט נהנתי ולא רציתי שזה ייגמר. ) הוא היה בחור שתפס אותי קצר אבל נתן יחס כמו מלך והמשיכה בנינו הייתה מטורפת.. לא הייתי מעזה בכלל להסתכל על בחורים אחרים בפאבים\ברים עם חברות !לא הייתי זולגת לצדדים . עד שהייתה תקופה של ריבים אינסופיים ובסופו של דבר הביא לפרידה. כל אותה תקופה אותו גבר בן ה33 מהעבודה היה לצידי שם , בין אם זה המשמרות לילה שהייתי בוכה לו ובין אם זה בסופי שבוע כשאנחנו בחופש . תמיד הייתה לי המחשבה שאם רק הוא היה קצת יותר צעיר ורווק, הוא היה הבחור בשבילי. אבל כמובן הייתי צריכה להוריד את עצמי מהעץ הזה ומהר. עברו משהו כמו 9 חודשים ( כמובן לציין 9 חודשים שלא היו לי קשרים ולא יצאתי עם אף אחד , מה שאומר יובשש מטורף מבחינת סקס ! וכמו שזה מחרפן גברים , גם את הנשים זה משגע .) אחרי 9 חודשים הכרתי בחור בפאב,בחור בן 22 ,קבע בצה"ל, באמת בחור טוב , מקסים ופשוט אדם טוב. לאט לאט הקשר התקדם ובאמת קיבלתי יחס כמו שבחיים לא קיבלתי יחס מאף אחד ! אבל כשזה הגיע  לחדר המיטות.. הבחור נתקע. כל פעם כשהייתי מנסה איכשהו לקדם עניינים הוא נעצר. ופשוט לקח את הטלפון והתחיל להראות לי סרטונים כשאני שוכבת במיטה ורק מחכה כבר שיקרע ממני את הבגדים . אנחנו כבר חצי שנה ביחד והקשר הזה הפך לתסכול אחד גדול שבא לידי ביטוי בכך שאני מנסה להתחמק מלהיפגש איתו ומתחמקת מלבוא לישון אצלו או הוא אצלי . הגעתי למסקנה שאני חייבת את הטייפ הערס (סליחה אם יש פה כאלה ... חח) אבל אני צריכה את אותו גבר שיחזיק אותי קצר , שאני לא אחשוב בכלל על להסתכל על בחורים אחרים גם כשאני יוצאת למסיבות עם חברות. אז כמובן הייתי מוציאה את התסכול הזה בסיפורים ודיבורים לאותו אחד שאיתי בעבודה .. עד שזה הגיע למצב שערב אחד כשהחבר שלי נמצא בבסיס , סוגר 21 .. אני מבלה ברכב של אותו בחור בן 33 מהעבודה כשאני יורדת לו והוא יורד לי ועוד דברים אחרים . ( אבל לא שכבנו עד הסוף) אפילו שזה כבר לא יעזור אחרי מה שעשינו. בזמן שאני בקשר עם חבר שלי, אני מנהלת משהו אחר מהצד השני עם גבר נשוי . ואני יודעת שזה לא בסדר. ואני מנסה להפסיק .. אבל כל שיחה שלי עם החבר שלי נגמר בייאוש שאני מרגישה שאני חייבת לפרוק את זה למישהו ואותו אחד בן 33 היחידי שמבין את הראש שלי כמו שצריך , שגם בצורה שהוא מדבר איתי .. הוא מחזיק אותי קצר.. וזה בדיוק מה שעושה לי את זה.

אז הגעתי לפלונטרל מטורף. כי הוא בהחלט מה שנקרא פרי אסור .. ואם כמה שאני יודעת שזה אסור, וגם הוא .. אנחנו שנינו ממשיכים בזה . בלנסות לקבוע עוד פעם מפגש , ושיחות סקס ועוד הרבה דברים . ואני לא יודעת איך בדיוק להתקדם מפה.. איך להתנהג ומה להגיד.. אני בחיים לא חשבתי שאעשה דבר כזה . אז... מה אומרים?

מה את בדיוק מחפשת? מה את רוצה מהגבר הנשוי הזה?

את יודעת הרי שלעזוב את המשפחה בשבילך לא בטוח שיקרה.

אני לא שופטת אני באמת מנסה להבין מה יש לבחורה כל כך צעירה שלא עשתה עם עצמה כמעט כלום לחפש אצל גבר נשוי.

וגם סקס אוראלי הוא, בסופו של דבר, סקס לכל דבר, אז אולי לא הלכתם עד הסוף אבל את עדיין האישה האחרת (תרצי או לא).

ואגב, רומן במקום העבודה זה אולי מאוד נחמד אבל גם מאוד מסוכן.

את מודעת בכלל לכל ההשלכות שיש למעשים שלכם?

לא סתם אנשים נשואים מעדיפים לבגוד עם אנשים מסטטוס דומה.

כרגע, את פוגעת בעיקר בעצמך. אבל גם בבן זוגך ואולי את מדחיקה את זה - אבל גם במשפחה של אותו גבר נשוי.

אני, במקומך, הייתי שוקלת את צעדי מאוד בזהירות.

ובעיקר מתרחקת ממנו. את עלולה להיכוות מאוד קשה. 

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

אני לא שופטת אני באמת מנסה להבין מה יש לבחורה כל כך צעירה שלא עשתה עם עצמה כמעט כלום לחפש אצל גבר נשוי.

וגם סקס אוראלי הוא, בסופו של דבר, סקס לכל דבר, אז אולי לא הלכתם עד הסוף אבל את עדיין האישה האחרת (תרצי או לא).

כרגע, את פוגעת בעיקר בעצמך. אבל גם בבן זוגך ואולי את מדחיקה את זה - אבל גם במשפחה של אותו גבר נשוי.

טוב קודם כל תודה, זה קצת מכניס לפרופורציות.

עכשיו ככה.. אני לא מצפה ממנו לעזוב את המשפחה שלו , חלילה ! אני גם לא מחפשת משהו ממנו.. אני מכירה בחורות שעושות את זה בשביל כסף או דברים אחרים, וזה לא המניע שלי.זה פשוט קרה. ושנינו יודעים שזה מצב מסוכן כל הרומן הזה בעבודה.. אבל כל הסיטואציה של להתנתק מכל זה.. זה המצב הקשה פה. ויצא לי הרבה לחשוב שאולי אם אעזוב את העבודה אז זה ייפסק ( סביר להניח) אבל אני רק חושבת על לעזוב את שאר האנשים שעובדים איתי ושאני נהנית איתם יום-יום ועצם העבודה עצמה שאני נהנית ממנה כל רגע ומרגישה ממנה סיפוק ענק, אז גם זה עושה לי רגשות מעורבים. ולגבי מה אני רוצה? עם יד על הלב אני לא יודעת בדיוק איפה אני עומדת. אבל אני יודעת שאני בהחלט רוצה זוגיות.. פשוט עם האדם הנכון שכנראה עוד לא נכנס לתמונה. ><

אז זה מה שעושים היום הביישנים וההססנים - מראים סירטונים בנייד ? תשמעי - אתם דור אחר. אני (החמור ) נהגתי להקריא לבנות שירים במקום לקרוע את הסדינים....

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אם את יודעת מה הסיכונים אם את מבינה מה הסיכויים אם את יודעת שזה זמני אם את יודעת מה המחיר אז את בשליטה ולמה לא תהני. הוא לקח סיכון גדול כי זה מקום עבודה והוא עלול להחשף אנשים מדברים ואין כזה דבר שהם לא מרגישים אבל זו בעיה שלו הוא היה חייב להבין בקשר אלייך תהני כל עוד את יכולה בידיעה שזה עלול להגמר לא טוב ובאכזבה ואם את מודעת לכל המצב אז הכל בסדר

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

מסכימה!

יום טוב לכולםemo_01.png

טוב קודם כל תודה, זה קצת מכניס לפרופורציות.

עכשיו ככה.. אני לא מצפה ממנו לעזוב את המשפחה שלו , חלילה ! אני גם לא מחפשת משהו ממנו.. אני מכירה בחורות שעושות את זה בשביל כסף או דברים אחרים, וזה לא המניע שלי.זה פשוט קרה. ושנינו יודעים שזה מצב מסוכן כל הרומן הזה בעבודה.. אבל כל הסיטואציה של להתנתק מכל זה.. זה המצב הקשה פה. ויצא לי הרבה לחשוב שאולי אם אעזוב את העבודה אז זה ייפסק ( סביר להניח) אבל אני רק חושבת על לעזוב את שאר האנשים שעובדים איתי ושאני נהנית איתם יום-יום ועצם העבודה עצמה שאני נהנית ממנה כל רגע ומרגישה ממנה סיפוק ענק, אז גם זה עושה לי רגשות מעורבים. ולגבי מה אני רוצה? עם יד על הלב אני לא יודעת בדיוק איפה אני עומדת. אבל אני יודעת שאני בהחלט רוצה זוגיות.. פשוט עם האדם הנכון שכנראה עוד לא נכנס לתמונה. ><

תקחי בחשבון, בלי שאני מכירה אותך ואת האופי שלך, שמערכת היחסים יכולה להתפתח למקום רגשי אצלך ואז בתור רווקה כן יהיו לך ציפיות שלא יתגשמו. לכן עדיף למנוע את זה מראש

יום טוב לכולםemo_01.png

אם את יודעת מה הסיכונים אם את מבינה מה הסיכויים אם את יודעת שזה זמני אם את יודעת מה המחיר אז את בשליטה ולמה לא תהני. הוא לקח סיכון גדול כי זה מקום עבודה והוא עלול להחשף אנשים מדברים ואין כזה דבר שהם לא מרגישים אבל זו בעיה שלו הוא היה חייב להבין בקשר אלייך תהני כל עוד את יכולה בידיעה שזה עלול להגמר לא טוב ובאכזבה ואם את מודעת לכל המצב אז הכל בסדר

מכל התגובות שלך זו התגובה הכי לא אחראית שיכולה להיות (ואני עוד עדינה איתך).

אתה השתגעת?!

יש מספיק רווקים שישמחו לשכב איתך.

לגברים מסויימים (גם אם הם נשואים) יש נטייה לרוץ ולספר לחבר'ה. מי אמר לך שהוא לא מפיץ עליה סיפורים מכאן ועד הודעה חדשה?

ריבי, תעשי לעצמך טובה ענקית ותתרחקי ממנו.

הוא מבוגר יותר ומודע למעשים שלו - את עדיין לא.

את לא מודעת לכל הסיכונים והבעיות שעלולות להיות בקשר כזה.

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

הבחורה הייתה בתקופת יובש מצאה את עצמה עורגת לגבר בריא וסקס טוב {קשה לכם להבין שזה לא עסק רק לגברים}לא רוצה כל היום לריב חיפשה מרגוע לנשמה ומצאה בחור טוב אבל הנשמה נטשה אותו או שהוא לא רוצה לצאת מהארון. אז היא החליטה ללכת על זה שהיא מכירה כבר שנה וחצי הם חולקים בניהם את סיפוריהם האינטימים ביותר והוא גם בעל נסיון רב יותר . אז לו יש הרבה מה לסכן ולה כבר הסברתי מה ההשלכות שעלולות להיות מקשר כזה אז מה הבעיה? תהני לך יקירה תעשי חיים תרגיעי את נשמתך המעונה וכל זה כשאת יודעת ונזהרת כי תבא פגיעה רגשית בעיקר . ובקשר לאלה שמדברים כך או כך כולם מדברים זה לא אמור להפריע לך אבל לו זה סיפור אחר

הבחורה הייתה בתקופת יובש מצאה את עצמה עורגת לגבר בריא וסקס טוב {קשה לכם להבין שזה לא עסק רק לגברים}לא רוצה כל היום לריב חיפשה מרגוע לנשמה ומצאה בחור טוב אבל הנשמה נטשה אותו או שהוא לא רוצה לצאת מהארון. אז היא החליטה ללכת על זה שהיא מכירה כבר שנה וחצי הם חולקים בניהם את סיפוריהם האינטימים ביותר והוא גם בעל נסיון רב יותר . אז לו יש הרבה מה לסכן ולה כבר הסברתי מה ההשלכות שעלולות להיות מקשר כזה אז מה הבעיה? תהני לך יקירה תעשי חיים תרגיעי את נשמתך המעונה וכל זה כשאת יודעת ונזהרת כי תבא פגיעה רגשית בעיקר . ובקשר לאלה שמדברים כך או כך כולם מדברים זה לא אמור להפריע לך אבל לו זה סיפור אחר 

נ.ב 

שמתי לב שאת אוהבת שתופסים אותך קצר כדאי מאוד שתביני שאם אישתו תדע התפיסנ תהיה ארוכה

נ.ב 

שמתי לב שאת אוהבת שתופסים אותך קצר כדאי מאוד שתביני שאם אישתו תדע התפיסנ תהיה ארוכה

מה שנתת לה זה פשוט עצת אחיתופל. לא רק שהיא מנהל רומן עם גבר נשוי כשהיא רווקה היא עושה את זה עם מישהו שעובד איתה, דבר שיכול לעלות גם במקום העבודה שכל כך חשוב לה.

אתה צריך ללמוד פשוט לשתוק כשאין לך משהו חכם להגיד.

יום טוב לכולםemo_01.png

כבר כתבנו והסברנו את כל הסיכונים ועכשיו זו החלטה שלה מה לעשות עם זה , ואם היית קוראת מה כתבתי אז היית מבינה שאת זה בדיוק הסברתי ואפילו יותר . אבל אם זה מה שעושה לה טוב והיא נהנת למרות הכל אז למה לא?

כבר כתבנו והסברנו את כל הסיכונים ועכשיו זו החלטה שלה מה לעשות עם זה , ואם היית קוראת מה כתבתי אז היית מבינה שאת זה בדיוק הסברתי ואפילו יותר . אבל אם זה מה שעושה לה טוב והיא נהנת למרות הכל אז למה לא?

בגלל שזאת ילדה בת 21 שמכניסה ראש בריא למיטה חולה. גם אם היא שמעה על הסיכונים האפשריים היא לא תבין אותם עד שתפגע

יום טוב לכולםemo_01.png

אמת לאמיתה.

אני רק יכול להוסיף שלטווח הארוך זה מתכון מאוד מסוכן, ביחוד לבחור. מהדברים מסתבר שחוכמת חיים זה לא הצד החזק אצלו.

מכל התגובות שלך זו התגובה הכי לא אחראית שיכולה להיות (ואני עוד עדינה איתך).

אתה השתגעת?!

יש מספיק רווקים שישמחו לשכב איתך.

לגברים מסויימים (גם אם הם נשואים) יש נטייה לרוץ ולספר לחבר'ה. מי אמר לך שהוא לא מפיץ עליה סיפורים מכאן ועד הודעה חדשה?

ריבי, תעשי לעצמך טובה ענקית ותתרחקי ממנו.

הוא מבוגר יותר ומודע למעשים שלו - את עדיין לא.

את לא מודעת לכל הסיכונים והבעיות שעלולות להיות בקשר כזה.

טוב הייתי חייבת להגיב לשניכם.

לגבי מה ששניכם כתבתם.. אני בהחלט מודעת להכל ! לכל הסיכונים וכל הבעיות שיש בסיפור הזה..ואנחנו שנינו עלולים להיחשף. לא רק הוא. אף אחד מאיתנו לא רוצה שיגלו וכשאנחנו אחד ליד השניה בסביבת אנשים אנחנו לא נותנים להראות שיש באמת משהו שנינו , יש בנינו גם סוג של דיסטנס בשביל לחפות על הכל .לשנינו יש פה מה להפסיד. אני אמנם צעירה אבל אני מתחילה את הקריירה שלי שם וזו עבודה שחשובה לי , ויש פה כאלה שכנראה לא שמו לב ,אבל אני לא רווקה . יש לי בן זוג כבר חצי שנה , אותו אחד שגם עליו סיפרתי בהתחלה. אף אחד מאיתנו לא רוצה לפגוע ולהיפגע ובעקבות זה גם עשינו הסכם ששום דבר לא יוצא לאף אחד. גם החברות הכי קרובות אליי שיודעים עליי יותר ממנו לא מודעות לעניין .

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר