חברי הפורום

חברי הפורום

היו רגעים שנהנתי לכתוב להגיב ולתרום אבל יש כאלה שלא יכולים לסבול את זה שהם כבר לא תמיד במרכז העניינים לא התכוונתי להתנצח עם אף אחד כל פשעי היה בזה שכתבתי הגבתי והמלצתי יש שראו בזה איום אני ראיתי בזה שאנשים מצטרפים כותבים ומבקשים עיצה החייאה של הפורום שגם כך היה בשפל  . זה טוב לרענן זה טוב להפתח זה טוב לספר סיפורים ואפילו לחפש זו לא מילה גסה. אין צורך להוכיח משהו שהוא לא דבק לאמת כי אי אפשר לעשות את זה אנחנו פשוט לא רוצים להזדהות ושלא יזהו אותנו גם בפרטים הקטנים ,אין צורך להתייפייף לא חייבים לומר אמת לא חייבים לקרא וגם לא להגיב כל אחד חופשי לקרא מה שבא לו וגם להגיב מה שטוב בפורום הזה שלא חייבים להיות "אמיתיים" כי אם אתה בפורום הזה אז אתה לא אמיתי אתה משקר כל אחד מסיבותיו הוא אבל די עם כל ההתייפייפות תנסו להנות במקום לחפש מריבה תעשו אהבה לא מלחמה. שלום לכם ותהנו

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

היו רגעים שנהנתי לכתוב להגיב ולתרום אבל יש כאלה שלא יכולים לסבול את זה שהם כבר לא תמיד במרכז העניינים לא התכוונתי להתנצח עם אף אחד כל פשעי היה בזה שכתבתי הגבתי והמלצתי יש שראו בזה איום אני ראיתי בזה שאנשים מצטרפים כותבים ומבקשים עיצה החייאה של הפורום שגם כך היה בשפל  . זה טוב לרענן זה טוב להפתח זה טוב לספר סיפורים ואפילו לחפש זו לא מילה גסה. אין צורך להוכיח משהו שהוא לא דבק לאמת כי אי אפשר לעשות את זה אנחנו פשוט לא רוצים להזדהות ושלא יזהו אותנו גם בפרטים הקטנים ,אין צורך להתייפייף לא חייבים לומר אמת לא חייבים לקרא וגם לא להגיב כל אחד חופשי לקרא מה שבא לו וגם להגיב מה שטוב בפורום הזה שלא חייבים להיות "אמיתיים" כי אם אתה בפורום הזה אז אתה לא אמיתי אתה משקר כל אחד מסיבותיו הוא אבל די עם כל ההתייפייפות תנסו להנות במקום לחפש מריבה תעשו אהבה לא מלחמה. שלום לכם ותהנו

האמת שגם אני כשהצטרפתי לפורום ותגובותיי לא היו פוליטקלי קורקט, קיבלתי כתף קרה, כמו באיזה פורום סגור ואלטיסטי הדן מי לזכות ומי לחובה. אין כאן סלקטור בשער המחליט מי לרמתנו ומי לא.

כולנו אנשים הנוצרים בליבם סודות, מן הסתם כאלה המתאימים לפורום הנוכחי. אני נהנית לבקר כאן מדי פעם ונהנית מהפרובוקציות, או מאנשים ״צבעוניים״ המקשטים באמת הסוררת שלהם את הפורום, בוא נודה באמת - אנחנו כאן לא בחוג ספרות או בלשנות. הפורום הזה גווע כי אנשים חוששים להעלות על הכתוב את חוויותיהם, חשוב לגלות אמפתיה גם כשהסיפור לא עולה בקנה מידה תואם את שפתנו או את מוסריותינו.

אני באופן אישי משתדלת לשלב הומור וקלילות בתגובות, זה מאסט להקרין אמפתיה. אני לא מלמדת סנגוריה על דרכיו של איש, אבל תודו שהרוזן כן יצר איזה באז והוציא כמה אנשים מקונכיותיהם.

הלו אנשים - כולנו רקמה אנושית אחת...

רק אהבה emo_49.png

חברה חברה רגע רגע !

מה זה נותן לריב .  אנחנו רוצים להתכתב בנחת בשלווה

איזה מן שלווה ולא עושים שום דבר

כולנו בני אדם!

אף אחד לא מכיר אותנו באמת

emo_126.png  לא לריב

emo_127.pngלהתנהג בהתאם

shirly d    emo_38.png   דף חדש נפתח בפורום   emo_75.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

האמת? חבל.

נכון שלא תמיד הסכמנו ולעיתים רבנו והתנצחנו אבל זה היה, לדעתי, חלק מהקסם.

זו ההזדמנות להתנצל על הפעמים שאולי נפגעת ממני - זו ממש לא היתה הכוונה.

דווקא אהבתי לקרוא את (רוב) הפוסטים והתגובות שלך.

לא יודעת מה קרה היום שבאמת היה עליך סוג של עליהום זה לא היה לעניין ולא במקום, לדעתי האישית כמובן.

מקווה שתחליט להישאר ולהמשיך לכתוב כאן כי הבאת רעננות שחסרה כאן.

בכל מקרה מאחלת לך בהצלחה ובעיקר הרבה אהבה.

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

תמיד כשאני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב אחרי כמה שעות טובות פתאום תרגיש נפלא תהיה לך שמחה גדולה מילה של ברטה זו מילה

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

תמיד כשאני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב אחרי כמה שעות טובות פתאום תרגיש נפלא תהיה לך שמחה גדולה מילה של ברטה זו מילה

איזה קאמבק...

היית זקוק לכמה מחיאות כפיים, הא?emo_45.png

emo_124.png    emo_45.png    emo_43.png  emo_113.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

בוא נבהיר משהו.

דעות שונות-נהדר

תגובות שלא  מהעדר-עוד יותר טוב.

שפה נלוזה, ביזוי של המין הנשי והחפצה שלו-אני לא אוהב את זה ורשאי בדיוק כמוך לכתוב את הדברים.

מבחינתי אתה מוזמן להמשיך ולכתוב ואם תכתוב דבר מה שהאחר לא אוהב/סובל/מסכים? צפה לביקורת ותעמוד בה כילד גדול. 

מה שאתה עושה עכשיו משול בעיני לילד הנעלב שהפסיד במשחק ועומד בצד-בחירה שלך.

איזה קאמבק...

אל תבריחי אותו שוב.. emo_02.png

אתה רואה?

עם קצת אירוניה, ציניות והומור עצמי והכל חוזר על מקומו בשלום...

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

איזה קאמבק...

אל תבריחי אותו שוב.. emo_02.png

אתה רואה?

עם קצת אירוניה, ציניות והומור עצמי והכל חוזר על מקומו בשלום...

אני הברחתי אותו?

נהפוך הוא, הייתי בעדו רוב הזמן. (הוא בטח מתמוגג אי שם וחוכך באיזה סיפור יפתח את הפורום מחר).

רוזן, תן לנו בראש...

emo_15.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר