קפצה עלי הנוסטלגיה

בוקר טוב והרי או טו טו צהריים, אבל לי יש סיפור של לילה...

יש משהו כשהלילה יורד - עוטף, חושף ומשחרר.

אותו לילה ואמנע ממילים נדושות כמו קסום, בו גירדתי בציפורן ארוכה את מחוזות הדמיון וההעזה. כך קרה שהודעתי לו שלעת חצות אבוא. ישנן סיטואציות בחיים שנראות לקוחות מ"פילם נואר", אפל אנדרגראונדי כזה... גשם, לילה ומונית ממתינה לי. גופי רועד במקצב תופי טאם טאם, מתיישבת ליד הנהג, מפזרת בושם עדין באוויר, עוטה מעיל בלשים מורם צווארון כשחגורה מהדקת אותו לגופי העירום כשרק ירכונים כובשים... המממ... את רגליי הארוכות :-) (הלו, קצת טיזינג). הנהג היה שקט (שלא כהרגלם) ברקע דווקא לא משהו מזרחי (נו... לא לקפוץ) ומתוח! לעיתים למחשבות יש צבע. בדיאלוג קצר ובמבט שכולו אישונים שילמתי, ויצאתי עם המון טקס בישבן, דוקרת מדרכות בעקב גבוה. הנה הופעתי והדלת נפתחה, הוא היה שם בעיקר חלק ונטול כרס מצמיד ומגלה אותי לאט ובשקט. לא התכוונתי לשחזר את עלילותיו של פאטריק קים או רומן משרתות, לכן גם לא אלאה אתכם בפיטמות או זקירת איברים, אך כן אספר שלא אכלנו מעוגה שלא אפיתי, לא שתינו מיין שלא הבאתי, אפילו נר לא היה שם, אבל בטח יש באפשרותכם לדמיין את קול עצירת נשימתו כשגילה. 

אמיתי. היה כייף :-)

פטריק קים?!!!!

"אטנשיין"  את מסגירה את גילך כאן והמבין יבין.

בלי קשר אהבתי את הרמזים בלי יותר מדי מילים בוטות שלאחרונה נעשו כאן נפוצות.

חסרים לי כמה פרטים לא מהאקט עצמו אלא לפני ואחרי "פטריק קים" מסגיר גם את גילך "לאונרדו דה וינצ'י

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

פטריק קים?!!!!

"אטנשיין"  את מסגירה את גילך כאן והמבין יבין.

בלי קשר אהבתי את הרמזים בלי יותר מדי מילים בוטות שלאחרונה נעשו כאן נפוצות.

לגבי פאטריק - סתם שלום שלום...

משעשע שדווקא נתפסת בפרט הזה כמוצא שלל רב. ואם כבר הסתקרנת, פאטריק ושות׳ ממש לא בני דורי. 

יש ז׳אנר שהפך לסלנג בשליף גם בקרב צעירים יותר.

emo_39.png  תודה

חסרים לי כמה פרטים לא מהאקט עצמו אלא לפני ואחרי "פטריק קים" מסגיר גם את גילך "לאונרדו דה וינצ'י

אז גם אתה יודע משו לגבי פטריק.

ד״א ליאונרדו דה וינצ׳י זה בכלל עתיק

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר