הפנטזיה שלי

הפנטזיה שלי

מה הכי מחרמן אתכם ואיזה סקס הכי סוטה שעשיתם? 

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

מצטערת אבל לפוסט הזה אין לי הרבה כבוד.

יש דברים שאני חושבת שלא צריך לרוץ ולספר אותם לחבר'ה בפורום ושעדיף וכדאי שיישארו פרטיים.

מה גם שאותי באופן אישי לא מעניין לדעת איך ואיפה אתה מזיין (ובכוונה השימוש במילה הזו)

לדעתי האישית בלבד זה פוסט צהוב במובן הכי לא חיובי של המילה.

מי שרוצה לשתף שיבושם לו.

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

מצטערת אבל לפוסט הזה אין לי הרבה כבוד.

יש דברים שאני חושבת שלא צריך לרוץ ולספר אותם לחבר'ה בפורום ושעדיף וכדאי שיישארו פרטיים.

מה גם שאותי באופן אישי לא מעניין לדעת איך ואיפה אתה מזיין (ובכוונה השימוש במילה הזו)

לדעתי האישית בלבד זה פוסט צהוב במובן הכי לא חיובי של המילה.

מי שרוצה לשתף שיבושם לו.

צודקת   emo_45.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אין תגובה !  

לנושא הזה  .  איתכם הסליחה  emo_90.png

דווקא היה יכול להיות מענין במיחד להבין מה עובר לך בראש ואיך אז נכון זה טיפה צהוב אבל גם אני צהוב עם נגיעה כחולה .אבל יותר מזה כולנו כותבים כאן על הכל ומספרים על החוויות והבעיות על הבגידות והפרדות על הסטוץ והגעגוע זה לא צהוב? זה לא לרוץ לספר לחברה? אז מה ההתיפייפות הזאת ? בגלל זה את תתחילי ראשונה ותספרי לנו על מה את מפנטזת ומה עשית בקייץ האחרון. 

מה הכי מחרמן אתכם ואיזה סקס הכי סוטה שעשיתם? 

הי רוזן.

כבר חכמים ממני אמרו "פורנוגרפיה היא ענין של גאוגרפיה" ואכן כן.  אבל חוסר טעם או טעם לא טוב הוא חוצה גבולות ואינו משתנה. כדי לשאול שאלות מסוימות אפשר להשתמש בשפה נקיה יותר בוטה פחות. יש פורומים במקומות אחרים שבהם החשיפה התיקשורתית היא ללא גבולות והשפה הכתובה שם רדודה ודלה. אולי תנסה שם?

מעבר לכך עיין מעט בהיסטוריה, ברור שאתה בקי בה אחרת מהיכן שלפת את התואר המפוקפק שאתה מחזיק בו?

אבל בהסטוריה יותר קרובה, ההיסטוריה של הפורום.  היה פוסט פעם שנקרא "מה הפטיש שלכם/ן" במקרה הועלה ע"י כותב שורות אלו, ששאל שאלה דומה בשפה נקיה יותר.

כמו כן היה פוסט אחר ששאל "מה המקומות המוזרים ביותר בהם עשיתם סקס" גם הוא דיבר על אותו הענין בשפה נקיה יותר.

צא ולמד.

דורי אתה כותב גבוהה גבוהה אותי זה לא מרשים אתה יכול לכתוב ואתה גם יכול להגיב אבל אל תנסה להטיף לי מוסר האמן לי שכבר קראתי והגבתי כאן לכאלה שלהתבטא זה לא הצד החזק שלהם בלשון המעטה ואף פעם לא האשמתי אותם בחוסר טעם חוץ מזה כבודו על טעם ועל ריח אתה כבר יודע מה אומרים , והכינוי שלי לפחות זה מה שאני בחרתי והכי מדבר אליי אבל מה אתך? זה לא אתה שמסתתר מאחורי תמונה וכינוי שהלבשת על עצמך? אתה באמת סגור על עצמך? אני לא הכרחתי אותך לקרא את מה שכתבתי ואתה גם לא חייב מחליא אותי ש"אדם" כמוך שחושב שהוא בעצם משהו אחר בא ומבקש ממני לכתוב במקום אחר . אבקש את התנצלותך וכדאי שתחזור בך וככה תראה שאתה יכול להיות אתה ותקבל ממני את מלא הערכה והסליחה

דווקא היה יכול להיות מענין במיחד להבין מה עובר לך בראש ואיך אז נכון זה טיפה צהוב אבל גם אני צהוב עם נגיעה כחולה .אבל יותר מזה כולנו כותבים כאן על הכל ומספרים על החוויות והבעיות על הבגידות והפרדות על הסטוץ והגעגוע זה לא צהוב? זה לא לרוץ לספר לחברה? אז מה ההתיפייפות הזאת ? בגלל זה את תתחילי ראשונה ותספרי לנו על מה את מפנטזת ומה עשית בקייץ האחרון. 

הבנתי עכשיו למה אני אנטי כלפיך. אתה מכבאיכס... סורי מותק, אני מהשדים האדומים.

ואספר לך מה עשיתי בקיץ האחרון:

הכנסתי והוצאתי ילדים מהממ"ד כמה פעמים ביום.

בזמן שאתה דאגת לכיבוש הבא שלך אני דאגתי לבעלי שהיה במקום הנהדר הזה שקוראים לו עזה והתפללתי שלא יקרה לו כלום.

אז כן, היה קיץ סוער.

תודה ששאלת.

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

דורי אתה כותב גבוהה גבוהה אותי זה לא מרשים אתה יכול לכתוב ואתה גם יכול להגיב אבל אל תנסה להטיף לי מוסר האמן לי שכבר קראתי והגבתי כאן לכאלה שלהתבטא זה לא הצד החזק שלהם בלשון המעטה ואף פעם לא האשמתי אותם בחוסר טעם חוץ מזה כבודו על טעם ועל ריח אתה כבר יודע מה אומרים , והכינוי שלי לפחות זה מה שאני בחרתי והכי מדבר אליי אבל מה אתך? זה לא אתה שמסתתר מאחורי תמונה וכינוי שהלבשת על עצמך? אתה באמת סגור על עצמך? אני לא הכרחתי אותך לקרא את מה שכתבתי ואתה גם לא חייב מחליא אותי ש"אדם" כמוך שחושב שהוא בעצם משהו אחר בא ומבקש ממני לכתוב במקום אחר . אבקש את התנצלותך וכדאי שתחזור בך וככה תראה שאתה יכול להיות אתה ותקבל ממני את מלא הערכה והסליחה

כבוד הרוזן!!!!!!!!!!!!1

בחיל ורעדה אנו עומדים/יושבים/שוכבים לפנייך יראים ממוצא פיך ומבקשים שתדון אותנו לקולה!*

אני מניח שלא ממש הבנת את מה שכתבתי, אסביר זאת פשוט יותר:

כתוב מה שאתה רוצה! אני בעד חופש הדיבור והמחשבה, רק שמור על רמת שפה נאותה. הנימה המתנשאת והחפצת המין הנשי עוררו לא מעט תגובות שליליות כאן וזו לא האחרונה כנראה-זו זכותך, לכן קיים פורום לאפשר למי שרוצה להתבטא.

אגב: הכינוי הוא "דוריאן גרי" שם הלקוח מספרו של אוסקר ווילד, הדמות שלעצמה אינה דמות חיובית כל עיקר אך יש לה תכונה בולטת המאפינת אותי ולכן שאלתי את השם. מי שמכיר יודע.

* לקולה=מלשון קל ולא המשקה כמובן.

דברי חכמים בנחת נשמעים

emo_45.png

טוב לא לזה התכוונתי אבל אם אלה הפנטזיות שלכם אז גם זה בסדר דברי חכמים הדמות של "דוריאן גרי" הכל הולך הכל טוב 

להתכתב בנחת בלי מריבות

שבת שלום לכולם !

emo_113.png לילה טוב emo_90.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר