למונטה...

למונטה...

היי מונטה...

קראתי וקראתי.

אכן אני זו שכתבתי לך מכתב תגובה כרעייתך. 

אינני מתחסדת, דילוגיי לכאן נושאים עימם אמירה מסויימת וגם אני קדושה גדולה. אינני מתיימרת לדון אותך או כל אחד המגדיר מחדש את כל נושא הזוגיות הפרטית שלו, כל אחד רשא בכל רגע נתון להיות מחובר לחוסריו ולהחלטותיו ומי אנחנו שנדון לזכות או חובה? יחד עם זאת, ולמרות מעשיי אני לא ״מלבינה״ מילים, נואף הוא נואף, אנוכיות היא אנוכיות ומעשה המעילה באמון לגמרי לא מוסרי כמה שתהפוך בזה. המטען הלא נוח הזה צריך להשתקף כל בוקר במראה ולשאת חיים שלמים של תפקוד ויושר עצמי.

אולי זו הסיבה שקשה לי עם שיגרה של ניאופים בשרשרת, קצת כמו להצית סיגריה בסיגריה ומהו הסף? 

אבל זו אני,emo_42.png במלחמה מתמדת עם הרעיון.   

ניסיתי לעשות את זה הכי קליל למרות המורכבות. בכל אופן... הסימפטיה נתונה ואינני כותבת מתוך אנרגיות רעות.

יום טוב emo_18.png החגים מאחורינו.

כמובן, תיקון - גם אני לא קדושה גדולה...

attantion קראתי בעיון רב את מה שכתבת ואני לא יודע איך להגיב אבל אנסה בכל זאת ואשתדל להיות מובן וענייני . אני גבר מאוד מיני זאת אומרת שזה גם מה שאני משדר לא בכוונה זה אני אני בתוך זה תמיד הייתי מאז שאני זוכר את עצמי ולא מאז שהתחתנתי. יש אנשים שמה שמאתגר אותם זה טפוס הרים ויש סנפלינג, ויש תחרויות ספורט ועוד, האתגר שלי זה לראות אישה מגיעה לשיא שלא הייתה בו קודם לעשות דברים לא שיגרתיים אחרת זה נגמר מהר . בדרך כלל זו לא יוזמה שלי אבל אם צצה ההיזדמנות והפרטנרית שווה ומאתגרת ודיסקרטית אני שם. אז תגידי לי כמה פעמים זה כבר קורה באמת? מעט מאוד כמה נשים כאלה שהן נשואות מסוגלות לזה ? מעט מאוד אז תמצאי שאני לא אדם שמבלה את רוב זמנו בניאוף ההפך אני איש משפחה מסור ורעייתי מקבלת מחמאות על הזוגיות המצוינת שלנו. לא אני לא אשקר אין לי את הקטע של להסתכל במראה ולא בהלקאה עצמית אני חי את החיים ומשתדל לעשות הכל על הצד הכי טוב. אבל אני גם יודע שיש לזה מחיר ושזה עלול לעלות לי בזוגיות , זה יכול לקרות אני משתדל לבחור נכון שזה לא יקרה אבל אין חסינות במאה אחוז. אני בן אדם מבוגר מודע להשלכות אני אוהב את החיים כמו שאני חי אותם משתדל לא לפגוע באף אחד ומוצא שזה רק מרענן ומוסיף חיות מהשחיקה של החיים וכשזה קורה זה כאילו נטענתי מחדש להמשך . ועכשיו רק ביני לבינך אני מוצא שאם לא הייתי חי כך את חיי כנראה שלא הייתי נשוי . 

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

אוקיי. ואחרי שקראתי והפנמתי...

התחלתי לצחוק כי...

ישנן בך המון דקויות שמוכרות לי.

ואולי...

אולי

הסקרנות תהרוג את החתול?

כשנגיע לחתול 

מי אמר שלא יוצאים מכאן ז******

בהנאה emo_04.png

ערב טוב!

על מה מדובר בבקשה ..? לא מובן ?

תודה , וסליחה emo_91.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

שבלולון יקר וגם לך שירלי הקטנה במקרה הזה מדובר על עשן בלי אש מה שנקרא תגובת שרשרת עכשיו סתיו בערב קריר וברחוב לא עובר לא חתול ולא כלב .כבר בשעה שש מתחיל להחשיך אז נכון שזה זמן רומנטי והנשמה מבקשת להתחמם ,אבל עכשיו אחרי החגים צריך משהו מאוד יצרי ומאוד מאתגר כדי לגרום למישהו לצאת ,כי האנרגיות בריצפה אחרי כל פעילות בחגים מאוד קשה להתרומם תרתיי משמע . אז שבלול יקר או שמא "חשופית" לא כל דו שיח זה זיון .

שבלולון יקר וגם לך שירלי הקטנה במקרה הזה מדובר על עשן בלי אש מה שנקרא תגובת שרשרת עכשיו סתיו בערב קריר וברחוב לא עובר לא חתול ולא כלב .כבר בשעה שש מתחיל להחשיך אז נכון שזה זמן רומנטי והנשמה מבקשת להתחמם ,אבל עכשיו אחרי החגים צריך משהו מאוד יצרי ומאוד מאתגר כדי לגרום למישהו לצאת ,כי האנרגיות בריצפה אחרי כל פעילות בחגים מאוד קשה להתרומם תרתיי משמע . אז שבלול יקר או שמא "חשופית" לא כל דו שיח זה זיון .

תודה! שבוע טוב!  emo_49.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

emo_07.png

ממש מהומה על פירורים של כלום.

חשבתי לשניונת שקיימת הכרות מוקדמת ולא וירטואלית (ולכל אלה שמחדדים כעת את אוזניהם - לא מיטתית!), אבל, צפירת הרגעה - אינני. בכל מקרה נחמד שהכלום הזה גרר איזו תגובה של אושיות הפורום (סתם לידיעה כללית, אני לא מהמחזרות emo_02.png).

מונטה, אהבתי את תגובתך, היפ היפ הורייי, ואפילו פיזרת בנונשלנט כמה פסיקיםemo_45.png.

ד״א - לדעתי בעיית הקשב והריכוז שלך משליכה גם על התחום המיני (קרי יצריות חזקה ורצון לגיוון תמידי). לא, לא כל חרמן צריך לאמץ כעת ת׳תירוץ, ישנם סימנים נוספים מבין השורותתתת.... 

emo_32.png רק טוב

אני סובל מבעיות קשב? מאמץ תרוצים? אני בטוח שלא השארתי סימנים 

נכון אבל כל זיון מתחיל בדו שיח...

חשופית זה איכס, כמו ביצה בלי הקליפה.

ככה זה כשהשבלול יוצא מביתו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר