גיליתי בגידה...

שהייתי בצבא התחיל איתי גבר נשוי, (אחד... אולי מאה...) התרגשתי, היו לי פרפרים, הדבר האסור... ומצד שני נגעלתי, ידעתי שאני עוד אחת מיניי רבות, רחמתי על אשתו, על הילדים הקטנים שבטח אוהבים ומעריצים אותו ובעצם לא יודעים את מי הם מעריצים, כאב לי עליהם שזה יתפוצץ להם בפנים, שיבינו מי זה אבא שלהם, עליה, שתבין עם מי התחתנה ובנתה משפחה, רחמתי גם עליו, הוא פאתט, ומסכן, איך הוא חי חיים כפולים, משחק שני אנשים, צריך כל הזמן להזהר, להתנהג כמו גנב, למחוק עקבות, להחליף זהויות, בטח כבר לא זוכר מי הוא באמת, וכמובן- איש נטול ערכים. לחלוטין.

שהייתי ילדה ההורים שלי לימדו אותי- לשקר אין רגליים, בסוף הוא תמיד מתגלה. זה משפט שלקחתי איתי יותר מכל דבר אחר לחיים.

עכשיו שגיליתי שאדם שקרוב אליי, שעד עכשיו הערכתי- בוגד, ישר עלתה בי המחשבה- לשקר אין רגליים, זה בסוף יתגלה, הבגידה תתגלה, במוקדם או במאוחר, כי בדברים כאלה, אין אפס טעויות, אין דבר כזה, והוא ישאר לבד, כי ברגע שמשפחתו תגלה על כך ולא רק האישה, אלא גם הילדים, והסביבה, הוא פשוט ימחק, ואולי זה מה שאני מאחלת לו, שישאר לבד וירגיש את הכאב כמו שהוא גורם עכשיו לאחרים. למרות שהוא משוכנע שלא יודעים.

יש לי בחילה.

כל מילה בסלע..
מצטרף לאיחולים הלבביים..

אכזבה ? כינוי מוזר בחרת לעצמך , מי אמר שזו בגידה? מי החליט שלהיות עם אישה אחרת זו בגידה? ופנטז על סלב זו לא בגידה? איפה הגבול? מי קבע אותו? פעם כשאישה הייתה הולכת עם מחשופים קראו לה זונה אם היא הייתה מתרועעת עם גבר לפני החתונה היא הייתה פסולה אם היא לא הייתה בתולה היא הייתה שרלילה מאז דברים השתנו העולם התקדם האנשים יותר ליברלים המסגרות נפרצות אין פה עניין של נשים וגברים גם מאלה ומאלה בוגדים זה לא אומר שאנחנו אנשים רעים זה לא אומר שאנחנו בעלים פחות טובים חלקנו אפילו יותר טובים מאלה שלא בוגדים חיי המין שלנו יותר מגווונים אנחנו יותר מנוסים. אל תשפטי אותנו לחובה יש כאלה שאין להם ברירה וזו בשבים הדרך היחידה , אני מאחל לך שחייך יהיו מלאים וטובים וזוגיות טובה ובריאה ושהכינוי שתבחרי להבא יהיה "אהבה" אבל: זה יכול לקרות לכל אחד ובכל בית אנחנו לא גונבים מאחרים אנחנו גונבים לעצמינו ומעצמנו רגעים של אושר ונחת אנחנו רק מנסים לשמור על שפיות בעולם מטורף, אנחנו רוצים להרגיש ולדעת משמע אני קיים . אז סליחה שאנחנו משקרים כדי לא לפגוע באחרים וסליחה שאנחנו נהנים מטעם החיים וסליחה יקירה שאיכזבנו אותך שהגעלנו אותך שגרמנו לך בחילה . סליחה

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

כאחד שמהלל את הבגידה ואת האושר שהיא גורמת אני תוהה איך היית מגיב אילו היית תופס את אשתך...

(ומקווה שאין כאן הכפשה)

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

אומגה אני ממש נזהר בכבודה של רעייתי ומה שלא רואים ולא יודעים לא פוגע, אולי זה יקרה ויחסף ואני מוכן לשלם את המחיר אני ולא אחר זאת האחריות שלי אני אדם מבוגר. באשר לרעייתי אני ממש אצטער לא מפני שנחשפתי אלא מזה שהיא תפגע , אני עושה הכל אבל הכל כדי לא לפגוע באף אחד אלו הם חיי אני אדם שאוהב את הבריות ושונא לשנוא לא לפגוע ולא להפגע . אותו דבר לגבי אישתי אם אני לא יודע אז אין בעיה אני לא יודע איך אני אגיב יכול להיות שנפרד יכול להיות שאסלח הכל תלוי בנסיבות אני מקווה שעניתי לך ככה פשוט נעים להתבטא

האמת שהפתעת...

לא האמנתי שתענה על זה. ואהבתי את התשובה שלך (תאמין או לא)

אבל יש לי רק הערה קטנה לגבי הפגיעה: למרות שאתה מאמין שאתה נזהר ועושה הכל כדי לא להיחשף ולהיתפס (ורק הצעה - במקרה כזה כדאי להתרחק מבנות משפחה ומשכנות) והיה ונתפסת - תהיה פגיעה. 

אני לא מכירה דרך בה אפשר למנוע פגיעה במקרה שנתפסים.

תאמיני או לא אומגה בדרך כלל דבר מוביל לדבר ובדרך כלל אני לא יוזם את העניין אבל: אני כבר בהתחלה מעמיד את העובדה שאני נשוי ושלא תהיינה אי הבנות אני לא מתכוון לפרק ואמגה אני בורר טוב עם מי אני יכול או לא משתדל לא לקחת סיכונים מיותרים ואחרי כל זה זה כבר לא בשליטה שלי . אלה הם הבחירות שלי לטוב ולרע אני רק מקווה שהם בחירות טובות

ובאשר אלייך אכזבה אני מצטער לא התכוונתי להפוך את מה שכתבת למשהו אישי שקשור אליי . זה שלך לגמריי

לא הבנתי מה את פאקינג רוצה ?!?! 

תחזרי לשמור ורדי לי מהביצה

אדון נשוי...

אתה יודע, גם אני אמרתי בדיוק את אותן מילים ו- וואלה גם האמנתי להן, לעצמי.

אני האחרון שיכול להטיף למישהו כי הייתי ממש שם בעולם הזה, שלך, של כל מי שנמצא פה ומחפש את הריגוש הבא. הכיבוש הבא, הסקס, החוויות. בבית מה? שיגרה, הכל בסדר היא תמיד מחכה שם אישה טובה, אמא טובה ולא יודעת דבר ולא כואבת.

אלא שיום אחד החיים החליטו להעמיד את המילים שלי שלי במבחן ותאמין לי זה מפרק אותך ושם את כל הפורום הזה על משתתפיו לדבר הזוי, מיותר ורע.

אנחנו מונעים מכל מיני תשוקות ורצונות ומתנהגים כאילו לא התחייבנו אפילו במעט לבן\בת הזוג. מה זה משנה אם היא לא יודעת? אתה יודע (וגם אני) שאתה פשוט מרמה אותה, את חברתך לחיים אם ילדך ונוטל ממנה את מעט הזכות לבלעדיות כאשתך.

בלעדיות לשמוע מילות אהבה, לסקס וכל שאר המאפיינים של זוגיות כן כן... אי שם מתחת לחופה התחייבת וגם כל יום מאז.

אתה לא תצליח להבין את המחיר והכאב עד שתגלה שאישתך היתה עם אחר. לא רק סקס, הכל. מילות אהבה וגעגוע, חיוכים התרגשויות, נשיקות שלעולם לא תהיינה איתך עוד. ובעצם... תשים לך מראה שתראה לך, ככה מכוער נראה מה שאתה עושה לי בעלי.

הכאב גדול ממה שאתה חושב, זה כבר לא רעיון כללי אלא מלא בפרטים שכל אחד סכין בלב.

אני לא בא ממקום מטיף אלא ממקום של ניסיון ואומר לך... החיים הם גלגל וכמה שהעולם הזה כיף ומרגש, זה חלול ולא שווה את הכאב.

אגב אל תשכח שלצד כל אישה שתשכיב יש בעל תמים ואולי בעל אוהב ומסור שלא עשה לך דבר רע מימיו ואת חייו אתה תנפץ כאילו כלום.

סליחה על האריכות.

לא פעם נתקלתי באנשים שמחזיקים בדעה- שבגלל שהעולם כזה פתוח וליברלי, שהתקדמנו, החברה פתוחה, אז בעצם הכל מותר, נשבור מוסכמות ונחייה על הקצה... לדעתי ממש לא, עדיין בחברה שבה אנו חיים ישנם גבולות, פתוחים יותר או פחות,  ישנה נורמה לפיה חיים, עובדה שרובנו עדיין חיים במערכת זוגיות, אני לא רואה סביבי כל כך הרבה מערכות יחסים פתוחות, אני עדיין רואה זוגות מתחתנים, מתחייבים אחד לשני ובונים משפחה יחד, בין אם מקובלים הגבולות הנורמטיבים של החברה ובין אם לא, הם קיימים ואנו חיים אותם. עם שינוים קלים. ישנם אנשים שבוגדים, שלא מתאימים להם החיים השגרתיים, משעמם להם, מחפשים לשבור את השגרה מבלי לשבור מסגרת.

משאירים את כל הידוע, המוכר והטוב על אש קטנה, והולכים לכייף, להתסכן, להנות מהחיים, הרי יש מי שתחכה להם בבית אחרי שהריגוש יחלוף. (סיבוב קטן בפורום הזה מגלה כל כך הרבה מהם...)

החיים הגדירו מהי בגידה. בגידה, לדעתי, ולדעת רבים אחרים- קיום מערכת יחסים עם מי שהיא לא אשתך או בת זוגתך זו בגידה, התנהגות הכוללת מגע מיני, טלפונים, מסרים, התכתבויות, פגישות, שיחות, בילויים, וכל זה בהסתר, בהחבא, ללא ידיעה של אשתך, בת זוגתך, של האמא של ילדך, השמירה על הפלאפון, על המחשב, מחיקת מסרים וזכרונות טלפונים, מחיקת היסטוריית האינטרנט, שיחות סודיות בטלפון, או סינון שיחות ליד אנשים... הרי רוב הבוגדים בעצם פועלים באותה צורה, לא המציאו שיטות חדשות, חושבים שגילוי זהירות יגרום להכל להיות בסדר.

לא באתי לשפוט אף אחד, ולא להטיף, רציתי רק לגרום לחשיבה ולו לרגע על ההשלכות של המעשים, ברור לי שהמצפון הציק, שהמוסר הציק, אבל תמיד אפשר להשתיק אותו, ואז הרי הכל ממשיך כרגיל.

אולי אני נשמעת תמימה, אבל יש לי קושי לקבל את הקלות שבבגידה. יש לי קושי לקבל את העובדה שאדם שידעת והכרת, התגלה כאחר לחלוטין. מצטערת.

יקירתי, חשבת פעם למה אנשים בוגדים? ורובם באמת לא רוצים לפרק את ממסגרת המשפחתית.

החיים הם לא שחור ולבן. יש בהם הרבה מאוד אפור.

כן, יש כאלה שמחפשים את הריגושים אבל יש גם הרבה מאוד אחרים שמוצאים במגע האחר נחמה.

לפעמים אנשים בוגדים פשוט מתוך בדידות, מתוך חוסר הערכה שהם מקבלים בבית, הבגידות מגיעות מתוך חסך כלשהו.

אני לא יודעת אם את נשואה אבל (לצורך העניין) כשאת מבקשת מבעלך חיבוק (למה לבקש? הוא אמור לחבק אותך כי הוא אוהב אותך לא?) והוא מתעלם ממך יום אחרי יום אחרי יום מה תעשי?

ואת מדברת ולפעמים צועקת ופשוט אין על מי. את מפסיקה לעניין אותו. 

וכנ"ל יש המון נשים כאלה, שפשוט מתייחסות לגברים שלצידן כמובן מאליו.

וניסיתם הכל כדי להחזיר את התשוקה אבל היא פשווט הפסיקה להתקיים.

אז את או אתה פונים למקום היחיד שבו יאהבו אתכם שוב, ירצו בכם, וכולנו (ואני מאמינה שגם את) רוצים להיות נאהבים.

מקווה שנתתי לך קצת חומר למחשבה...

הרבה פעמים שחושבים שהאיש צדיק  בסוף מתברר שהוא השקרן והבוגד

ככה זה בחיים ,  חיים רק פעם אחת emo_44.png המבין יבין  emo_33.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

שאלה לי אלייך יקירתי כשהתחיל איתך בצבא בחור נשוי ...המצפון לא הציק לך ? אמנם היית רווקה אבל בעצם ביצוע המעשה האם זה לא שיתוף פעולה לביצוע מעשה אסור שעלול בעקיפין לפגוע באדם אחר ? האם לא חלק באשמה עלייך ? אני אומר זאת כי עכשיו את מתארת כמה את מתאכזבת .....האם בצבא המעשה לא נחשב אכזבה בענייך ?

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

שאלה לי אלייך יקירתי כשהתחיל איתך בצבא בחור נשוי ...המצפון לא הציק לך ? אמנם היית רווקה אבל בעצם ביצוע המעשה האם זה לא שיתוף פעולה לביצוע מעשה אסור שעלול בעקיפין לפגוע באדם אחר ? האם לא חלק באשמה עלייך ? אני אומר זאת כי עכשיו את מתארת כמה את מתאכזבת .....האם בצבא המעשה לא נחשב אכזבה בענייך ?

אני בכוונה נותן את הדוגמה הזו מאחר ולבני זוג רווקים\ת שמקיימים מערכת זוגית עם בן\בת זוג נשוי\ה יש נטיה להוריד מעצמם אחריות והטיל את כולה על הבן זוג הנשוי.

הרי את לא היית יכולה לפגוש את אשתו ולומר לה "הי לפני שעה בעלך היה אצלי ...חבל על הזמן קרע לי את הצורה האיש הזה"...נכון? ואם תאמרי לה או ייוודע לה על כך היא כמוון תטיל את האשמה גם עלייך ..."אך העזת"? "חסרים גברים רווקים שתפשת דווקה את בעלי "?

אני חושב...ותסלחי לי מראש על הביקורת שבמקרה זה ...החלטת לנכס את עקרונות המוסר כמו כולם ....כשנוח..אם זה טוב אז זה בסדר  ...כשלא ...אז לנו אחריות מוסרית למעשה...

אני בטוח שאת עצובה וכואבת ומאוכזבת במיוחד אם מצידך את מרגישה שעשית הכול טוב ...אבל דווקה בגלל שנתת דוגמה מחיי הרווקות שלך הייתי חושב שאת צריכה להיות פחות שיפוטית במיוחד כשאת זו שמכירה את התופעה מכול צדדיה ....

שי

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר