בעלי לא משתף אותי בפורום סודי

הי לכולם, אני נשואה מזה 11 שנה עם שני ילדים והנישואים הם חזקים יש קשר אינטימי מדהים ושיחות נפש. בעלי הוא דו מיני וכשהכרנו הוא היה בקשר עם בן זוג והם חיו ביחד. כשהכרנו היה לנו ברור מיד שיש משיכה עזה ביננו והקשר החברי הלך והתעצם ולא יכולנו לזוז אחד מהשני. חזרה להווה- בתקופה האחרונה מאז שבעלי חגג יומולדת 40 מתחילות לצוץ להן מחשבות המי אני מה אני ומה קורה איתי והבחירות שלי בעולם.

בהתחלה הוא הציע שנממש פנטזיה שלו להכניס עוד זוג למיטה - לא הסכמתי בשום פנים ואופן כי אני  אחד. לא מרגישה נוח עם זה ו2. חושבת שזה יכול להוביל להרס הקשר הזוגי. אחכ הוא סיפר לי שהוא נמצא בפורום של גברים דו מיניים שם הם מספרים אחד לשני מה קורה ואיך הם מרגישים ומה עובר עליהם - יש לציין שבעלי נטול חברים טובים והוא לא בן אדם שיוצא עם חבר טוב ומדבר איתו על דברים שקשים לו - לעומתי שמלאה בחברות טובות וקשרים בין אישיים חזקים.

לפני כחודש הוא נעלם איזה שיש בצהריים מהבית בטענה שהוא הולך לאמא שלו ואני כמובן ישר חשדתי שמשהו קורה ולאחר בירור קצר הבנתי שהוא לא אצל אמא שלו ועם הנייד סגור...כשחזר הודעתי לו שיעוף מהבית - הייתי כעוסה רגוזה מושפלת וחסרת אונים. ניהלנו שיחות רבות, הוא הודה שהלך לפגוש מישהו ושהוא היה כל כך לחוץ ומפוחד שלמעט שיחה לא קרה דבר. מאז עבר מעל חודש. אפילו הצעתי יחסים  פתוחים שבהם הוא לא ייכנס לחיים שלי ואני לא לשלו מבחינת הזמנים שאנחנו לא ביחד - הוא פסל מכל וכל וחזר ואמר שמטרתו לא לפרק את הקשר ושהוא לא מסוגל לחשוב על גירושים ושלא נהיה ביחד ושהאהבה שלו אלי חזקה מכל תאוות בשרים...

בסופש האחרון הוא היה על הנייד שלו ללא הרף ומסתיר ממני. הוא סיפר לי שהוא בפורום שמעלים חוויות וסיפורים אישיים ובעיות וכו. שהוא מרגיש שיש לי המון עולם ריגשי משלי עם החברות שלי ולו זה חסר וקשה לו ולכן פורום זה מקום שנותן לו ספייס להתבטא, להתייעץ וכו. שאין שם מיילים ואין התקשרות אישית וכו. החלטתי להיכנס לפורום זה בעצמי גם כדי לראות איך זה מרגיש וגם כדי לשמוע עצות וחוויות דומות של אחרים.

תודה

כן...   כבר אמרת הכל. יש לו נטיות וצרכים שאת לא יכולה לספק, ולא משנה כמה תהיה חזקה האהבה שלכם. או שתקבלי את זה, או שלא.  בעיה..... 

מפחיד זה מה שיש לי לומר

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

בפורומים כאלה לא רק מעבירים חוויות אלא יוצרים אותן.

מנסיון אישי.

הגבר שלך איש יצרי מאוד, נושא המין מאוד מעסיק אותו. אותך כנראה קצת פחות.

זה מה שיש לך ועם מערכת היחסים המורכבת שלך את צריכה לנצח!

לחליפין את יכולה לפרק את החבילה וכבר היית בדרך הזאת.

מדברייך נשמע שהוא באמת אוהב אותך רק זקוק מדי פעם למגע גברי. כדאי שתבדקי עם עצמך כמה זה באמת מפריע לך. מה בדיוק חשבת כשהתחתנת עם גבר דו מיני? אני בטוח שגם במשך כל השנים שלכם ביחד הוא בילה גם עם גברים רק שעכשו זה כנראה קצת חזק יותר.

נישואים פתוחים הם בגידה בהסכמה. אולי זה מתאים לך. שווה לבדוק.

בשורה התחתונה, כדאי לך לדאוג לעצמך יותר.

ודבר אחרון, אם הוא נכנס לאחוריהם של גברים או שגברים אחרים נכנסים באחוריו, לא הייתי פוסל בדיקת HIV מדי פעם, ליתר בטחון.

קודם כל מודה על התגובות המהירות.

מאלף השבלולים - האם אתה מדבר מניסיון? קשה לחשוב על לפרק חבילה עם שני ילדים קטנים בבית. קשה ביחוד לאור העובדה שרק לפני מספר חודשים רכשנו את דירתנו הראשונה ועדיין לא עברנו אליה.

כבת להורים גרושים אני יודעת מהו הנזק העצום עבור הילדים אבל גם יודעת שכמו שהמצב כרגע - אני לאוכל להיות במערכת יחסים בה אני יודעת שהגבר שלי חוץ ממני רוצה עוד וצריך כל יום לעמוד מול החשק/התאווה וכו.

"רק זקוק מידי פעם למגע גברי" נשמע כל כך רע ומשפיל. אני לא אוכל להרגיש את וסר ההדדיות הזו ביחסים - הרי מי מאיתנו לא רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה?

את התחתנת עם גבר כזה. קחי אחריות.

את חייבת לעשות בחירות, איתו או בלעדיו. לדעתי נזכרת קצת מאוחר מדי. 

ילדים לא חייבים להפגע מגרושים [מנסיון] הכל תלוי באיך ההורים מתגרשים ואיך הם משתפים את הילדים.

אני מעולם לא רציתי להשאיר את העוגה שלמה, רק לאכול ממנה וכשנגמרת, מכינים חדשה....

אני רק מאחל לך המון הצלחה בתסבוכת שלך. [ את זקוקה לה]

בהצלחה!

בכל מה שתחליטי לעשות . לטוב ולרע

ממני  shirly d  emo_39.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

את אומרת בעלך בגיל ארבעים הוא מבחינתו באמצע החיים .

וגברים ונשים כאחד משתנים בגיל הזה .

זה מעין גיל התבגרות של בעלך.

וזה יכול לעבור לו עוד כמה שנים השאלה אם יש לך סבלנות לחכות.

תסבוכת קשה אני הייתי נפרדת ממנו וזורקת אותו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר