האישה האחרת זאת אני...

קראתי כבר באיזה הודעה שמישהו לא אוהב כאן שמתייעצים אבל השאלה שלי לא ממש מתאימה להישאל בפורומים של "זוגיות תקינה".

אז בלי סיפור מקדים כי אני מהפחדניות האלה שחוששת שבדיוק מישהו חשוב יזהה אותה...

לפני שבוע הייתי עם חבר קרוב שיש לו בת זוג כבר כמה שנים. למרות שאנחנו ידידים כבר הרבה זמן אף פעם לא היה מתח מיני.

ביני לבין חברה שלו אין היכרות מעמיקה יותר מידי אם בכלל.

אחרי החג זה קרה שוב ואז הוא ראה שאני נסערת קצת אז הוא ניסה לדבר איתי על מה שקרה. מאז אני מרגישה שפתאום אני מעונינת בו וההרגשה נראית לי הדדית, הכל די מבולבל כי זאת פעם ראשונה שמתפתחים לי רגשות למישהו שאני מכירה הרבה זמן...

קצת רקע עלי שקשור:

פעם אחת ב"חיי בגדתי" בחבר שהיה לי.

היה לי חבר בוגד סדרתי ועד היום יש לי טראומה מזה.

מה אני רוצה לשמוע מכם?!

1. איך אתם מרגישים כשאתם בוגדים או כשאתם מנהלים רומן עם מישהו נשוי/תפוס?

2. פעם בוגד תמיד בוגד? יש אהבה של פעם בחיים שבגידה בעדה שונה מבגידה רגילה?

3. אם נמשיך את הרומן כך, מה אני אעשה כשחברה שלו תבוא ל"סגור איתי חשבון"? 

בגדת בחבר , ויש לך טראומה מבגידה????

הייתי אומר שאת צבועה כמו כולנו.

איך מרגישים?

כל אחד לוקח למקום שלו.

אם את ממשיכה ,קחי בחשבון את ההשלכות.

קראתי כבר באיזה הודעה שמישהו לא אוהב כאן שמתייעצים אבל השאלה שלי לא ממש מתאימה להישאל בפורומים של "זוגיות תקינה".

אז בלי סיפור מקדים כי אני מהפחדניות האלה שחוששת שבדיוק מישהו חשוב יזהה אותה...

לפני שבוע הייתי עם חבר קרוב שיש לו בת זוג כבר כמה שנים. למרות שאנחנו ידידים כבר הרבה זמן אף פעם לא היה מתח מיני.

ביני לבין חברה שלו אין היכרות מעמיקה יותר מידי אם בכלל.

אחרי החג זה קרה שוב ואז הוא ראה שאני נסערת קצת אז הוא ניסה לדבר איתי על מה שקרה. מאז אני מרגישה שפתאום אני מעונינת בו וההרגשה נראית לי הדדית, הכל די מבולבל כי זאת פעם ראשונה שמתפתחים לי רגשות למישהו שאני מכירה הרבה זמן...

קצת רקע עלי שקשור:

פעם אחת ב"חיי בגדתי" בחבר שהיה לי.

היה לי חבר בוגד סדרתי ועד היום יש לי טראומה מזה.

מה אני רוצה לשמוע מכם?!

1. איך אתם מרגישים כשאתם בוגדים או כשאתם מנהלים רומן עם מישהו נשוי/תפוס?

2. פעם בוגד תמיד בוגד? יש אהבה של פעם בחיים שבגידה בעדה שונה מבגידה רגילה?

3. אם נמשיך את הרומן כך, מה אני אעשה כשחברה שלו תבוא ל"סגור איתי חשבון"? 

את האמת, אם את מרגישה צורך לבגוד בחבר, למה את איתו? אין ילדים, איו משכנתא, איו מחוייבות, הוא אמור לספק את הצרכים שלך. מה את עושה איתו?  

בנוגע לחברה שלו, כשהיא תבוא לסגור חשבון, תעשי חושבים. אם היא מצפון תל אביב תנסי להזיז לה את הפן, אם היא מלוד, כדאי שתברחי רחוק...

לכל שאלה שלך יש יותר מתשובה אחת לכל אחד ואחת זה מגיע ממקום אחר לי למשל מאוד טוב בזוגיות שלי עם אישתי ועדיין יש לי את הצורך במימוש עצמי ככה אני קורא לזה כי אני מרגיש צורך לגרום הנאה לספק פנטזיות ולאחרים אני בטוח זה בא ממקום אחר ככה שאין תשובה ברורה לשאלות שלך. אני מרגיש שלם עם עצמי ואפילו זה נותן לי כוחות להמשיך הלאה .ואני מרגיש שזה עושה טוב לנשאין שלי

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

אני מייעצת לך לא להתחיל בתהליך שכזה. אם את אוהבת ומכבדת קצת את עצמך, לכי למחוזות פנויים, אני לא רוצה להתבטא באופן חריף אבל את צריכה להעלות את רף המוסריות שלך!!

הבוגד מגנב פטור ??

את בוגדת כי נבגדת בעבר ? בגלל הטראומה ?

יש לי תחושה שאין קשר בכלל.

לבגידב יש המון השלכות ולפעמים די קיצוניות לכאן ולכאן בעיקר שזה משהו טרי בחייך ולוקח זמן להבין שאת אישה שנייה. שאין לזה עתיד ועוד הרבה דברים לפעמים מרסקים.

מה זה אהבה רגילה וגדולה. אין דבר כזה. כל אהבה בחיינו היא מביאה משהו אחר לתוכם. מלמדת אותנו מי אנחנו. גדלים ומתעצמים לטוב ולרע בזכותה.

יש אהבות רגועות ויש סוערות

לגביה

צריך להזהר מאישה כועסת ונבגדת. 

ועכשיו כשאין שמיים 
רק רסיסים של חוסר הבנות 
ונדמה שאי אפשר לראות 
ולא נשאר מקום לטעות.emo_91.png

https://www.youtube.com/watch?v=19-GmbnveEw

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: nooname11
עבור לפורום: