הגשמת פנטזיות או כמה רחוק ניתן להגיע עם האסור/ה

הפוסט הזה מגיע לאחר שיחות (כן, כרגע רק דיבורים) עם האיש המדהים שלי על כמה רחוק אפשר ללכת עם האסור.

האם העובדה שמדובר במגע אחר לא מספיקה ורוצים או לעיתים מרגישים שחייבים לבדוק את הגבולות?

האם הגיוון לא נשאר מנת חלקם של החוקיים ועד כמה נפקד מקומם מהפנטזיות (אם נפקד בכלל)?

האם באמת כל פנטזיה שחשבנו עליה ניתנת להגשמה עם האסור/ה?

עד כמה תיתנו לעצמכם להיות "קינקיים" או לאתגר את עצמכם עם האסורים/ אסורות שלכם?

והפוסט הזה לא בא להיות צהוב, ולא מדובר על תנוחות, אלא, באמת, עד כמה אתם סומכים על האסור שלכם שיימלא את מה שחסר.

ועוד משהו: האם תיפרדו מהאסורים המדהימים והנפלאים שלכם אם הם לא ישתפו פעולה עם כל פנטזיה, גחמה, מאווה?

הרי יחסים אסורים מורכבים מהמון דברים חוץ מסקס.

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק יהונתן גפן)

יש גבולות לכל בקשה\דרישה.תשאלי ספציפית ואולי תקבלי מענה.בטוחני שגם את תמנעי מלמלא את כל הדרישות\בקשות \גחמות של האסור שלך.העובדה בחיים שאין אהבה ללא תנאים.ואם יש כזו,היא חריגה ורק מעט מהאוכלוסיה קיבלה מתנה כזו.בדרך כלל האהבה היחידה ללא תנאים היא לילדים .לנכדים.ובטח לא לאסור שבדרך כלל הוא בא למלא את החסר בתחומים שונים ונמצא בעצם על תנאי הן מצידו והן מצידך.פרוק מסגרת לטובת האסור מכניסה את האסור למסגרת מותרת ושוב הגענו לנקודת התחלה.

מה יהיה?

אבל זה בדיוק העניין. לכל אחד יש את הגבולות שלו והגבולות שלי לא בהכרח יתאמו את גבולתיו של האסור.

ומי מדבר על לפרק מסגרות?

אני יכולה להגיד לך שיש דברים שחשבתי שאעשה רק עם החוקי שלי ומצאתי את עצמי שוקלת לעשות אותם דווקא עם המגע האחר שלי.

בהחלט פוסט ראוי,

צריך להבין שאנחנו כאסורים,נוטים להיות מושלמים(ויזואלית לפחות) בגלל 2 סיבות:

1.כי ככה אנחנו משווקים את  עצמינו שזה אומר: כמה כבר אנחנו יחד בשבוע? לא קשה להיות אדיב,נדיב,נחמד ומה לא לכמה שעות, בפרט כשיש הפתעה בהתחלה\אמצע\סוף שלהן.

2. גם אסורים הם בני אדם!!! יתכן מאוד ו"ניפול" על אסור מהמם מבחינה חיצונית,תבונתית,כלכלית, אבל מבחינת ביצועים ההעדפות שלו ושל החוקי זהות,מה אז?? הולכים?נשארים???!

התשובה היא בגוף השאלה: תלוי מה ממלא אותנו יותר! אם הקשר ממלא אותנו יותר בגלל התוכן היצוק בו,כי אז הסקס מאבד את הבכורה לטובת ה"ביחד המופלא" ואם כל מאויינו הוא לסקס משובח נטו,סביר להניח שנלך מקשר כזה,כי הרי לא לשמו נתכנסנו,לא?

בקיצור...הסוד הוא לדעת מה את\ה רוצה מעצמך קודם!!!! אח"כ נברר מה אנחנו רוצים מהפרטנר\ית  ואז,רק אז, ההנאה  מובטחת

קודם כל לא "חייבים" שום דבר לאף אחד

עושים מה שעושה טוב אחד לשני וכן לפעמים מגשימים פנטזיות אחד לשניה אפילו אם זה לא הפנטזיה שלנו

אין כזה דבר "עד כמה ניתן ללכת רחוק" כי לכל אחד מתאים משהו אחר והחלק החשוב הוא שזה יהיה בהתאמה

הצרכים שלנו, של כל אחד מאיתנו באים קודם כל ולפני הכל אבל כשנמצאים בזוגיות כלשהי אנחנו מתאימים את עצמנו ולרוב (בקשרים ארוכים) אנחנו כל כך בתוך זה שאף אחד לא יעזוב בגלל אי מימוש פנטזיה

עד כמה רחוק אפשר להגיע? לא יודעת emo_17.png עד כמה שאנחנו מוכנים אני משערת.

יש דברים שמתאימים יותר ויש שפחות, מאוד תלוי רמת הפתיחות. שבדרך כלל הרבה יותר גבוהה עם האסורים מאשר עם החוקיים.

ולשאלתך עד כמה אני סומכת עליו? בעיניים עצומות!

הפוסט הזה מגיע לאחר שיחות (כן, כרגע רק דיבורים) עם האיש המדהים שלי על כמה רחוק אפשר ללכת עם האסור.

האם העובדה שמדובר במגע אחר לא מספיקה ורוצים או לעיתים מרגישים שחייבים לבדוק את הגבולות?

האם הגיוון לא נשאר מנת חלקם של החוקיים ועד כמה נפקד מקומם מהפנטזיות (אם נפקד בכלל)?

האם באמת כל פנטזיה שחשבנו עליה ניתנת להגשמה עם האסור/ה?

עד כמה תיתנו לעצמכם להיות "קינקיים" או לאתגר את עצמכם עם האסורים/ אסורות שלכם?

והפוסט הזה לא בא להיות צהוב, ולא מדובר על תנוחות, אלא, באמת, עד כמה אתם סומכים על האסור שלכם שיימלא את מה שחסר.

ועוד משהו: האם תיפרדו מהאסורים המדהימים והנפלאים שלכם אם הם לא ישתפו פעולה עם כל פנטזיה, גחמה, מאווה?

הרי יחסים אסורים מורכבים מהמון דברים חוץ מסקס.

קצת בלבלת אותי.   מי זה האיש המדהים?  בעלך או האסור?  

ולגופו של עניין, הפנטזיות שלנו לא משתלבות בהכרוח עם פנטזיות של אחרים, לא חוקיים ולא אסורים.  אם נחפש התאמה מושלמת, נוותר על כל קשר אפשרי, ולכן צריך להבין שלכל אחד יש את הגבולות שלו ובסופו של דבר אנחנו לוקחים החלטה, האם מימוש הפנטזיה היא תנאי הכרחי לקשר. אסור או מותר, זה לא רלוונטי.

נראה לי שאני לא מצליחה להבהיר את כוונותי.

השאלה היא האם הגשמת פנטזיות היא בהכרח משהו ששמור לאסורים או שיש בין הכותבים כאן גם כאלה שמתכוונים או הגשימו פנטזיות עם החוקיים.

וכמו שכתבתי באחת התגובות למעלה אני כן מתכוונת להגשים פנטזיות גם עם החוקי.

וסמארטי - האיש המדהים = המגע האחר שלי (משמע לא החוקי. אבל הוא גם לא אסור עפ"י הקודים המקובלים).

ואין התאמה מושלמת שהרי  אין מושלם בעולמנו.

אבל שמעתי על כאלה שפירקו מערכת יחסים אסורה על חוסר שיתוף פעולה בפנטזיות.

נראה לי שאני לא מצליחה להבהיר את כוונותי.

השאלה היא האם הגשמת פנטזיות היא בהכרח משהו ששמור לאסורים או שיש בין הכותבים כאן גם כאלה שמתכוונים או הגשימו פנטזיות עם החוקיים.

וכמו שכתבתי באחת התגובות למעלה אני כן מתכוונת להגשים פנטזיות גם עם החוקי.

וסמארטי - האיש המדהים = המגע האחר שלי (משמע לא החוקי. אבל הוא גם לא אסור עפ"י הקודים המקובלים).

ואין התאמה מושלמת שהרי  אין מושלם בעולמנו.

אבל שמעתי על כאלה שפירקו מערכת יחסים אסורה על חוסר שיתוף פעולה בפנטזיות.

טוב, לא שהבנתי מי האיש המדהים, אבל זאת לא הנקודה (-:

אין שחור ולבן בשום מערכת יחסים, הכל שאלה של תאום ציפיות. גם עם החוקיים שלנו אנחנו עושים פשרות, והראיה היא שלמרות המערכת האסורה, אנחנו לא מוותרים על החוקיים (אלא אם כן מחליטים אחרת) , וגם עם המאהב/ת אנחנו עושים פשרות.

ברור שקשר אסור בדרך כלל מספק דברים שחסרים לנו בבית, וסקס טוב הוא אחד מהם, עדיין זה לא אומר שאנחנו מצליחים להגשים את כל הפנטזיות, אני לא יכול לומר שכל מאהבת שלי היתה כליל השלמות, והגשמתי איתה את הכל.  אני לא יכול לומר שגם הייתי מוכן להגשים את כל הפנטזיות שלהן.  ובואי נניח שכן יש לי מאהבת שמוכנה להגשים את כל הפנטזיות המיניות שלי, אולי היא דוחה אותי מבחינה אחרת? אולי אין לי רגשות אליה ואני מחפש קשר רגשי?  ואולי יש לה פנטזיות שאני לא מוכן להגשים?

ואולי היא לא מוכנה לעשות שלישיה עם סקס אנאלי על שפת הים, או אורגיה עם כלב, אבל אני מאוהב בה ומוכן לוותר על זה.. (שאף אחד לא יקח ברצינות את הקטע עם הים....)

בסופו של יום אנחנו עושים את החשבון ומחליטים האם הקשר טוב לנו או לא והאם היתרונות גוברים על החסרונות.  אין פתרון בית ספר. 

בהחלט פוסט ראוי,

צריך להבין שאנחנו כאסורים,נוטים להיות מושלמים(ויזואלית לפחות) בגלל 2 סיבות:

1.כי ככה אנחנו משווקים את  עצמינו שזה אומר: כמה כבר אנחנו יחד בשבוע? לא קשה להיות אדיב,נדיב,נחמד ומה לא לכמה שעות, בפרט כשיש הפתעה בהתחלה\אמצע\סוף שלהן.

2. גם אסורים הם בני אדם!!! יתכן מאוד ו"ניפול" על אסור מהמם מבחינה חיצונית,תבונתית,כלכלית, אבל מבחינת ביצועים ההעדפות שלו ושל החוקי זהות,מה אז?? הולכים?נשארים???!

התשובה היא בגוף השאלה: תלוי מה ממלא אותנו יותר! אם הקשר ממלא אותנו יותר בגלל התוכן היצוק בו,כי אז הסקס מאבד את הבכורה לטובת ה"ביחד המופלא" ואם כל מאויינו הוא לסקס משובח נטו,סביר להניח שנלך מקשר כזה,כי הרי לא לשמו נתכנסנו,לא?

בקיצור...הסוד הוא לדעת מה את\ה רוצה מעצמך קודם!!!! אח"כ נברר מה אנחנו רוצים מהפרטנר\ית  ואז,רק אז, ההנאה  מובטחת

ראשית, תודה.

שנית, כדברי פרס - כן ולא.

בדרך כלל (לכל כלל יש יוצא מהכלל) קשר אסור מתחיל מחסך כלשהו ובהרבה מקרים זה חסך מיני.

אבל... לפעמים הקשר הרגשי שנוצר עולה עד אין ערוך על הקשר המיני ואז, כפי שכתבת, נשאלת השאלה מה חשוב לנו יותר.

ותתפלא, קשר שהתחיל מיני נטו "עלול" להתפתח לקשר רגשי.

והאידיאל, לדעתי האישית כמובן, הוא למצוא את דרך הביניים שמתאימה לשני הצדדים.

בקשר אסור אני חושבת שקל מאוד "לאבד" את עצמנו במטרה לרצות את האסור/ה, בגלל הפחד של להתחיל שוב את מסע הייסורים שבלחפש שוב.

ושוב, המילה הזו "מושלם". אין מושלם. לא חיצונית ולא פנימית. השאלה היא מה חשוב יותר וזה כבר עניין אינדיבידואלי.

ואני מקווה שהצלתי לתרגם את המחשבות שלי למילים.

אני תמיד בחרתי במקום הראשון להגשים את כל הפנטזיות שלי עם החוקית ..תמיד !!! עם השנים פשוט היא סירבה בעדרגה עד שהפסיקה לחלוטין ....

אתם יודעים זה ממש לא היה קריטי עבורי ...היתי יכול להסתפק בסקס הכי פשוט ובסיסי .....

גשזה היגיע לקטע של חסכים רגשיים ותשומת לב ועיסוק בעצמה בעבודה וחוג החברים שלה ....שמה כבר זה היה יותר מידי

עם האסורה אני חוזר לבסיס ....פנטזיה הכי בסיסית

חום ....קשר טוב....שיחות אינסופיות ...תשומת לב .....

סקס פרוע והשתוללות....טוב ...זה ישנו ...אבל מבחינתי...זה הבונוס emo_02.pngemo_07.png

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

כשיש חיבור טוב השמים הם הגבול !!!

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

(בטעות שלחתי לחצתי send לפני שסיימתי..נו..כרגיל חח)

ועם זאת, כן. יכולה להעיד שאצלי קרה שזה נפל על זה.

אבל בדעבד..כנראה שהחיבור לא היה מספיק חזק כדי לשרוד זאת.

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

בוקר טוב גלי !    אהבתי את המשפט שלך  emo_39.png   יום מקסים .

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר