חרמנומטר,המצאת המאה.

יש לי בהרצה כבר למעלה מ-3 חודשים מכשיר שהמצאתי שבודק את מצב החרמנות של הנבדק.הפטנט נמצא בשלבי רישום במדינות שונות בעולם.המכשיר מורץ ב-2 מוסדות מובילים להשכלה גבוהה בישראל ובעוד מוסדות בגרמניה ואיטליה ונותן אינדיקציה באמינות גבוהה לגבי החרמנות של הנבדק\הנבדקת.מעניין אם מי מכותבי \קוראי האתר היה רוכש מכשיר כזה וכמה היה מוכן לשלם בעבורו.תוצאות מתקבלות מידית.דעתכם חשובה ותודה על התגובות.

לי יש חרמנומטר בילד אין - מבט אחד בעיניים של הנבדק ואני יודעת בוודאות את רמת החרמנות שלו בקשר אלי.

אם כבר להמציא משהו - תמציאי מכשיר שמעלה את רמת החרמנות של בעלים רדומים. על זה הייתי משלמת.

למה זה טוב? תאמין לי אני יודעת מצויין כשאני חרמנית, לא צריכה לבדוק את זה עם מכשיר!!!

אגב, אני גם יודעת מצויין מתי הפרטנר שלי חרמן ועד כמה.......!

קניתי אותו פעם, והוא נשרף אחרי הנסיון הראשון.......  הכל בגלל קאתי...

זאת לא אשמתי שאתה כזה סוטה...

זה אפקטיבי רק אם אפשר לבדוק את זה מרחוק.

למשל עומד על ידה בתור לקולנוע והיא נראית טוב, מריץ בדיקה, היא בסקאלה האדומה?

מתחיל איתה.

אם בירוק צהוב.

שמישהו אחר ישבור תראש.

מכשיר מעניין השאלה אם הוא עובד

מכשיר מעניין השאלה אם הוא עובד

אפשר לחבר אלחוטית החרמנומטר לקוזק שיחובר לתקרה\קיר גם מהבהב וגם משמיע סירנה לחליפין ניתן לחברו למשקפים שידליק אור מנצנץ או לכובע מכל סוג שהוא.את תחילת האתראה ניתן לכייל בהתאם לדרישה.החרמנומטר מיועד גם לנשים וגם לגברים וניתן כמובן בעזרת בורר מצבים להכניס פרמטר של גיל\מין וכמובן יש מצב חרום שתומך בויברטור וככל שעולה החרמנות עולה גם תדירות הרטט.המכשיר מיועד גם להרגיע המשתמשת בצורה דיסקרטית ואפילו להכניס לשימוש משתיק קול למניעת מבוכה של המשתמשת. בקנה אפליקציות יעודיות שיודעות לידע הפרטנר\הפרטנרית ע"י שליחת מסרון או צילצול כולל מאתר GPS שיכוון האוביקט לפי דרישה עם חיבור לוויז על מנת להמנע מפקקי תנועה .אגב המסרון יכול להיות מופנה למספר לא מוגבל של פרטנרים או לאתר הקרוב ביותר למצב חרום.

אפשר לחבר אלחוטית החרמנומטר לקוזק שיחובר לתקרה\קיר גם מהבהב וגם משמיע סירנה לחליפין ניתן לחברו למשקפים שידליק אור מנצנץ או לכובע מכל סוג שהוא.את תחילת האתראה ניתן לכייל בהתאם לדרישה.החרמנומטר מיועד גם לנשים וגם לגברים וניתן כמובן בעזרת בורר מצבים להכניס פרמטר של גיל\מין וכמובן יש מצב חרום שתומך בויברטור וככל שעולה החרמנות עולה גם תדירות הרטט.המכשיר מיועד גם להרגיע המשתמשת בצורה דיסקרטית ואפילו להכניס לשימוש משתיק קול למניעת מבוכה של המשתמשת. בקנה אפליקציות יעודיות שיודעות לידע הפרטנר\הפרטנרית ע"י שליחת מסרון או צילצול כולל מאתר GPS שיכוון האוביקט לפי דרישה עם חיבור לוויז על מנת להמנע מפקקי תנועה .אגב המסרון יכול להיות מופנה למספר לא מוגבל של פרטנרים או לאתר הקרוב ביותר למצב חרום.

האמת, נראה לי יותר הורג חרמנות אחרי ההסבר הזה...

ומתי כבר מישהו ימציא מיטה ומקלחת מאובזרת המתקפלות לגודל הכיס וכן אבקת קסמים להעלים את החוקי/ת כשמד החרמנות מתחיל לצפצף, לשרוק, להסתובב ולהרעיש דווקא בסופר...

ואני יותר מסכימה עם הנשים שלמעלה שהמכשיר הזה קצת מיותר. במיוחד בגזרת האסורים שבה התשוקה והחרמנות פחות נשלטים...

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק יהונתן גפן)

זאת לא אשמתי שאתה כזה סוטה...

הגעתי ממנזר השתקנים, רק את עשית אותי כזה !!!

אבוי למי שצריך דבר שכזה... הולכים עם המבט,עם הלב, הניצוצות שעפים באוויר הם בלבד המדד האמיתי!!!

למה זה טוב? תאמין לי אני יודעת מצויין כשאני חרמנית, לא צריכה לבדוק את זה עם מכשיר!!!

אגב, אני גם יודעת מצויין מתי הפרטנר שלי חרמן ועד כמה.......!

emo_45.pngemo_45.pngemo_45.pngemo_45.pngemo_45.png

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר