חייבת את עצתכם...

אני נמצאת במערכת יחסים אסורה עם מישהו מהעבודה כבר תקופה מאד ארוכה (בערך 5 שנים) והייתי רוצה לסיים אותה , הבעיה שכל פעם שהעליתי את הנושא הבחור לא מבין למה (תכלס אין סיבה מובהקת פשוט ממש אבל ממש מיציתי) וכל פעם שאני מעלה את נושא הפרידה זה מקלקל את יחסי העבודה שלנו (אנחנו עובדים ממש באותו משרד בחברה).

אז אנא עוצו לי עצות איך לסיים זאת בנעימים (אולי איכשהו לגרום שזה יבוא ממנו) בלי לקלקל את יחסי העבודה.

אני בעד כנות. לשבת לשיחה רצינית, ישירה, מהלב ולעבור על כל נושא שמטריד אותך גם לגבי המשכיות הקשר בעבודה.

לגבי ה "לגרום לכך שזה יבוא ממנו" ? המממ בעייתי ואין לי ממש מושג..אולי לא לספק אותו כמו שצריך במיטה? חחח (בהומור, סורי)

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

שמעת על הפתגם - סוף מעשה במחשבה תחילה?

זו הסיבה העיקרית שאני מאאאאאאאאאאד לא ממליץ לפתח קשר אסור עם מישהו מהעולם המותר.

גלי77 צודקת שהכנות היא מאד חשובה אבל אי אפשר לדעת איך אותו אדם יגיב אם הוא יתעקש להישאר איתך בקשר.

עדיף באמת שהוא ייזום את הפרידה וכך יהיה נוח יותר. איך לגרום לו ? נסי לדרדר את הקשר ולמצוא כל מיני תירוצים לא להיפגש. ילדים, סבתא, החתול שלך מקיא, השכנה חולה, דודה החליקה באמבטיה, כאבי קטן, הבעל שלך חושד, ייסורי מצפון ועוד. אני מקווה שתצליחי, אחרת ...

זו אכן בעיה ...

מנהל הפורום
1000+

גם אני כמו גלי חושבת שלשבת ולפתוח את הכל צריכה להיות הדרך לסיום הקשר האסור. 

ואם הוא מתעקש שלא להפנים, אז בעצת פאוסט, לתרץ ככל שניתן. 

ופאוסט, למרות שהנושא נידון בעבר רבות, אציין שוב שלקשר אסור בעבודה יש הרבה יתרונות!! העובדה שהאסור שלך נמצא איתך לאורך היום, הזמינות, ה"לחטוף״ רגע ביחד באמצע היום, התירוץ המושלם של נתקעתי בעבודה וכו׳... 

במקרה של יאיא, אלו חמש שנים לא מבוטלות. 

פתרונות יצירתיים:

1. תאמרי לו שנכנסת לעניין של בדס"מ ואת המלכה והוא העבד - הוא בטח יברח

ובמידה ויחליט לנסות, אז פשוט תזרמי ותתישי אותו....נראה כמה זמן יחזיק מעמד בללקק לך את הנעליים...:)

2. מה שפאוסט הציע, "שביתה איטלקית" ותתחילי להיות איתו "גרועה במיטה" (והפעם לא בהומור)

שלא יהנה. פתאום תסלדי מדברים שהוא אוהב ותרצי רק מה שהוא לא אוהב וכו'

זו הסיבה העיקרית שאני מאאאאאאאאאאד לא ממליץ לפתח קשר אסור עם מישהו מהעולם המותר.

גלי77 צודקת שהכנות היא מאד חשובה אבל אי אפשר לדעת איך אותו אדם יגיב אם הוא יתעקש להישאר איתך בקשר.

עדיף באמת שהוא ייזום את הפרידה וכך יהיה נוח יותר. איך לגרום לו ? נסי לדרדר את הקשר ולמצוא כל מיני תירוצים לא להיפגש. ילדים, סבתא, החתול שלך מקיא, השכנה חולה, דודה החליקה באמבטיה, כאבי קטן, הבעל שלך חושד, ייסורי מצפון ועוד. אני מקווה שתצליחי, אחרת ...

זו אכן בעיה ...

כמובן ששמעתי על הפיתגם אבל הייתי הרבה יותר צעירה והוא היה הראשון שלי אז איכשהו זרמתי לא חשבתי כל כך קדימה....

ובאמת הבעיה העיקרית היא שהוא לא מוכן לקבל את הפרידה זה כאילו או הכל או כלום...או ממשיכים בקשר הרומנטי והכל בסדר במישרד ,או שלא ממשיכים וברוגז ....באמת שישבתי איתו דיברתי איתו על זה המון וזה כאילו אני מדברת עם קיר.

אני אנסה את השיטה של פאוסט...

פתרונות יצירתיים:

ובמידה ויחליט לנסות, אז פשוט תזרמי ותתישי אותו....נראה כמה זמן יחזיק מעמד בללקק לך את הנעליים...:)

2. מה שפאוסט הציע, "שביתה איטלקית" ותתחילי להיות איתו "גרועה במיטה" (והפעם לא בהומור)

חחחחח....הרגת אותי עם הבדס"מ emo_06.png

הולכת על השביתה האיטלקית.....

פתרונות יצירתיים:

חחחחח....הרגת אותי עם הבדס"מ emo_06.png

הולכת על השביתה האיטלקית.....

הבדסמ יכול לעבוד טוב, זוכרת את המקרה שאותה מלכה נעלה את העבד בתא המטען?

את יכולה לעשות לו שחזור של זה.

לא נראה לי שירצה להמשיך...חחח (זה בהומור כמובן)

שאלה טובה. לדעתי גם צריך לקחת בחשבון את היחסים שלכם בעבודה. אם אתם ביחסים קרובים אני בעד ללכת בדרך הנקיה והפשוטה ולא לגרום לו לאנטי כלפייך שבסופו של דבר עלול לעלות לך במקום עבודה. אולי כדאי להגיד לו את הדברים להסביר לו שאת כרגע רוצה להתחיל דף חדש עם בעלך כדי לשמור על המשפחה ושתשמחי להמשיך בקשרים ידידותיים איתו

יום טוב לכולםemo_01.png

שאלה טובה. לדעתי גם צריך לקחת בחשבון את היחסים שלכם בעבודה. אם אתם ביחסים קרובים אני בעד ללכת בדרך הנקיה והפשוטה ולא לגרום לו לאנטי כלפייך שבסופו של דבר עלול לעלות לך במקום עבודה. אולי כדאי להגיד לו את הדברים להסביר לו שאת כרגע רוצה להתחיל דף חדש עם בעלך כדי לשמור על המשפחה ושתשמחי להמשיך בקשרים ידידותיים איתו

גם את זה ניסיתי להגיד בכל זאת שיחק ברוגז בעבודה ,הוא ואישתו ביחסים ממש גרועים אז נראה לי שזאת הסיבה העיקרית שקשה לו לשחרר.....

לא מאמינה שהוא ירחיק לכת עד כדי כך שזה יעלה לי במקום העבודה, אבל גם לא בא לי שיתקלקלו יחסי העבודה, כבר היו כמה ימים כאלה וזה ממש לא נעים

אלינור, כל עוד היא נותנת לו ברור שהיחסים בעבודה טובים.

השאלה מה ייקרה אחרי שהיא תיזום פרידה ותפסיק למעשה את הקשר שכבר לא מתאים לה.

זכותו של כל אדם לנתק כל קשר מאדם אחר שלא מתאים לו ולא חשוב מהי הסיבה. הבעיה היא כיצד יגיב הצד השני ... תרחישים כמו בסרט "חיזור גורלי" מתרחשים גם במציאות והם מאד הרסניים.

מנהל הפורום
1000+

גם אני כמו גלי חושבת שלשבת ולפתוח את הכל צריכה להיות הדרך לסיום הקשר האסור. 

ואם הוא מתעקש שלא להפנים, אז בעצת פאוסט, לתרץ ככל שניתן. 

ופאוסט, למרות שהנושא נידון בעבר רבות, אציין שוב שלקשר אסור בעבודה יש הרבה יתרונות!! העובדה שהאסור שלך נמצא איתך לאורך היום, הזמינות, ה"לחטוף״ רגע ביחד באמצע היום, התירוץ המושלם של נתקעתי בעבודה וכו׳... 

במקרה של יאיא, אלו חמש שנים לא מבוטלות. 

תולי, חשבת לרגע שאני לא מכיר את היתרונות של קשר אסור בעבודה ?

emo_06.png

מנהל הפורום
1000+

זו אכן בעיה ...

אני חושבת שכל אחד שנכנס לקשר אסור לא באמת מיישם את הפתגם "סוף מעשה במחשבה תחילה".

אם כולנו היינו חושבים על ההשלכות של מה יקרה בהמשך, מי יפגע ואיך יראה הסוף, רובנו לא היינו כאן.

מי שלוקח חלק ברומן מסתחרר סביב הרגשות, המגע, תשומת הלב ועוד המון דברים..

זו אכן בעיה ...

אני חושבת שכל אחד שנכנס לקשר אסור לא באמת מיישם את הפתגם "סוף מעשה במחשבה תחילה".

אם כולנו היינו חושבים על ההשלכות של מה יקרה בהמשך, מי יפגע ואיך יראה הסוף, רובנו לא היינו כאן.

מי שלוקח חלק ברומן מסתחרר סביב הרגשות, המגע, תשומת הלב ועוד המון דברים..

זה נכון אבל יש הבדל בין שברון לב לשברון החיים  והמשפחה ...

אוקיי לשאלה שלך :  תישתו כוס קפה emo_105.pngבאיזה בית קפה

ותגידי לו ישירות  פנים מול פנים .  emo_01.png  אם הקשר שלכם נגמר הוא חייב להבין  ש , זה הסוף

יום טוב emo_39.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר