מתוסכלת ומתגעגעת

היי חברים, חדשה כאן. הגעתי לכאן מתוך געגוע ותסכול....

קצת רקע...נשואה כמעט 10 שנים, ארבע ילדים שיהיו ובריאים, אהבה גדולה לבעלי שמלווה בכאב וחוסר ענק של מגע על כל המשתמע מכך. אני מדברת, צועקת, בוכה וזה לא עוזר, מבקשת ובסוף שוב מוותרת. למה הכוונה במגע. ל ה כ ל... חיבוק, נשיקה וכמובן סקס. אצל בעלי הסקס הוא דבר שולי של "זבנג וגמרנו" וכמובן הוא זה שתמיד גומר.

במאי שנה שעברה הכרתי דרך האינטרנט בחור נשוי מקסים שנפתחנו לאט לאט, דיברנו ונחשפנו אחד לשניה. הגענו לרמת אינטימיות מאוד גבוהה דרך הטלפון, סקייפ וצאטים באופן כמעט יומיומי. וחיכינו להזדמנות להיפגש ולכבוש את העולם. לצערי הדבר נקטע כאשר הסביבה  שלו התחילה לחשוד והוא לא רצה לקחת את הסיכון. וכך קרה הדבר שהוא פשוט נעלם.... נשארתי עם התיסכול והציפייה והחסך הענק בחיזור והרגשה שהנה אני עומדת להרגיש ולחוות את טעם המגע.

היום אני יושבת עם הרגשה שממש אבל ממש בא לי להכיר מישהו חדש ולזרום איתו, פשוט לעוף איתו בלי לחשוב פעמיים אבל מפחדת שוב מאכזבה ותסכול ולהתחיל הכל מהתחלה את כל תהליך בניית הקשר והביטחון בבן אדם חדש. וכמובן פגיעה בבן זוגי היקר והאדיש.

תודה שנתתם לי מקום לשפוך את הלב, אולי אתם תבינו קצת גם מה שעובר עלי.

מאמין שהרבה כאן שותפים בדיוק לאותה ההרגשה.
בחיים צריכים לקחת סיכונים, בלי לקחת סיכון לא יקרה כלום.

אולי תספרי על עצמך קצת בשרשור ההיכרות וזה יגיע מהר משחשבת :)

מאחל לך שתמצאי את החלק החסר ותעופי איתו למחוזות רחוקים emo_91.png

If you can't do the time, don't do the crime

emo_43.png דברו איתי ב״אהבה סודית״

3^(NO) שלום, emo_32.png

ברוכה הבאה לפורום,

ממה שכתבת לקחתי שני משפטים, 

" אני מדברת, צועקת, בוכה וזה לא עוזר"

"זבנג וגמרנו" וכמובן הוא זה שתמיד גומר"

זה נראה שהחוקי שלך שם פס עליך....
אם את אוהבת אותו ... את צריכה לצאת למלחמה על הנשואים שלך emo_47.png

1. אם שיחות לא עוזרות

2. יעוץ זוגי .... אם זה לא עוזר 

3. תפסקי לתת לו אוכל ... הוא מונע ממך את האורגזמה ...לא מתאמץ ... תמנעי ממנו אוכל !!!
   שגם הוא יהיה רעב!

נ.ב

תמיד אפשר ללכת ולבגוד בו ... אבל כל הפורום כאן יודעים... ועכשיו גם את יודעת ... זה לא פותר את הבעיה הבסיסית ...
על אף שזה כייף גדול emo_44.png

בהצלחה 

דן,  

http://www.youtube.com/watch?v=Hy1YF54rZZM

nonono החיים לא פשוטים בכלל. בעלך בכלל לא מבין אותך ולצערך לוקח אותך כמובן מאליו. זו שגיאה שהוא עוד יתחרט עליה.

תהיי סובלנית ותעשי רק מה שאת חושבת שתורם לך אישית.

הלך אחד יבוא אחר.

החיים קצרים מדי לרחמים עצמיים ולבכות על מה מר גורלך.

נ.ב. - את ממש לא יחידה במצבך המשפחתי.

מנהל הפורום
1000+

אני קורא את שאת רושמת ואני חושב...אני קורא את שהחברים כאן רושמים ואני מתרשם.

אני מניח שאף אחד כאן לא יאמר לך - לכי תעשי צעד נואש כזה או אחר,

אבל אף אחד לא יאמר לך כאן שזה ממש ממכר, ממכר להיכנס לזה,

זה גרוע מסמים, זה מסוכן ואם זאת, הטעם המתוק של זה - טעמו של פרי גן העדן האסור - אינו נתפס.

אני כותב כאחד שהיו לו אי אלו דברים בעבר....עברתי על שניים מעשרת הדיברות ואני עדיין כאן.

אני אולי יאמר משהו שאחרים לא יסכימו איתו, אבל לדעתי, מין בחוץ, אפילו חד פעמי, ישפר פלאים את חיי הנישואין שלך

בתנאי - שתהיי מסוגלת לעמוד ברגשות האשם. וכאן, רק את מכירה את עצמך.

מה שלא תעשי - אני מאחורייך, איתך ובטוח שיהיה בסדר  - ואני מניח שכך כל הנוכחים...

אני קורא את שאת רושמת ואני חושב...אני קורא את שהחברים כאן רושמים ואני מתרשם.

אני מניח שאף אחד כאן לא יאמר לך - לכי תעשי צעד נואש כזה או אחר,

אבל אף אחד לא יאמר לך כאן שזה ממש ממכר, ממכר להיכנס לזה,

זה גרוע מסמים, זה מסוכן ואם זאת, הטעם המתוק של זה - טעמו של פרי גן העדן האסור - אינו נתפס.

אני כותב כאחד שהיו לו אי אלו דברים בעבר....עברתי על שניים מעשרת הדיברות ואני עדיין כאן.

אני אולי יאמר משהו שאחרים לא יסכימו איתו, אבל לדעתי, מין בחוץ, אפילו חד פעמי, ישפר פלאים את חיי הנישואין שלך

בתנאי - שתהיי מסוגלת לעמוד ברגשות האשם. וכאן, רק את מכירה את עצמך.

מה שלא תעשי - אני מאחורייך, איתך ובטוח שיהיה בסדר  - ואני מניח שכך כל הנוכחים...

זה הדבר הראשון שצריך להאמר ואכן נאמר כאן אינספור פעמים.

זה אכן ממכר. ואין מילה טובה מזו כדי לתאר זאת.

וזו בדיוק הסיבה שיש לחשוב פעמיים לפני שנכנסים לזה.

לאחר מכן, אין דרך חזרה.

ולכן, צריך לנסות הכל לפני שנכנסים לזה. לפחות למען עצמך, למען הידיעה שאכן ניסית הכל ולא הרמת ידיים מבעוד מועד.

נכון, זה יכול לשפר פלאים אך באותה מידה גם להרוס.

אף פעם אין לדעת את הצפוי ואיך דברים יתפתחו.

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

למרות שאני מכיר שתיים שחזרו למוטב לאחר התנסות.....

החיים שלהם דבש היום ואין להן יותר מבטים הצידה.

לעיתים זה כל כך חזק בפנים, בבטן, וזה לא ייפסק עד שלא יהיה ניסיון.

מכיר שכנה שלי שלא שקטה ולא עצרה עד אשר ניסתה.

זה הרס לה את הנישואין אבל היום היא חיה עם האסור ההוא....

היי חברים, חדשה כאן. הגעתי לכאן מתוך געגוע ותסכול....

קצת רקע...נשואה כמעט 10 שנים, ארבע ילדים שיהיו ובריאים, אהבה גדולה לבעלי שמלווה בכאב וחוסר ענק של מגע על כל המשתמע מכך. אני מדברת, צועקת, בוכה וזה לא עוזר, מבקשת ובסוף שוב מוותרת. למה הכוונה במגע. ל ה כ ל... חיבוק, נשיקה וכמובן סקס. אצל בעלי הסקס הוא דבר שולי של "זבנג וגמרנו" וכמובן הוא זה שתמיד גומר.

במאי שנה שעברה הכרתי דרך האינטרנט בחור נשוי מקסים שנפתחנו לאט לאט, דיברנו ונחשפנו אחד לשניה. הגענו לרמת אינטימיות מאוד גבוהה דרך הטלפון, סקייפ וצאטים באופן כמעט יומיומי. וחיכינו להזדמנות להיפגש ולכבוש את העולם. לצערי הדבר נקטע כאשר הסביבה  שלו התחילה לחשוד והוא לא רצה לקחת את הסיכון. וכך קרה הדבר שהוא פשוט נעלם.... נשארתי עם התיסכול והציפייה והחסך הענק בחיזור והרגשה שהנה אני עומדת להרגיש ולחוות את טעם המגע.

היום אני יושבת עם הרגשה שממש אבל ממש בא לי להכיר מישהו חדש ולזרום איתו, פשוט לעוף איתו בלי לחשוב פעמיים אבל מפחדת שוב מאכזבה ותסכול ולהתחיל הכל מהתחלה את כל תהליך בניית הקשר והביטחון בבן אדם חדש. וכמובן פגיעה בבן זוגי היקר והאדיש.

תודה שנתתם לי מקום לשפוך את הלב, אולי אתם תבינו קצת גם מה שעובר עלי.

רק זכרי שלכל מעשה יש השלכות. וזה בסדר גמור, אם את שלמה בהחלטה שלך.

אני מאחל לך למצוא את המקום שאת כל כך צמאה לו. ריגשת אותי :)

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

הי אני אשמח מאד להיות איתך בקשר יש לנו על מה לדבר... הרבה דברים מאד משותפים הפון שלי 0546870824 אני זמין כשאני יכול לדבר בעיקר בבקרים... ונתאם על שעה דשנוחה לך לשיחה אשמח מאד שתתקשרי

היי מתוסכלת....קראתי את הדברים שלך ונחמץ לי הלב..היות וגם אני הייתי במצבך הלא נעים בעברי אני יכול להבין ולהזדהות בדיוק על מה את מדברת...אני נשוי 14 שנה ותמיד היו לי בעיות כאלה עם אישתי...אבל להבדיל ממך אני לא יכולתי לשאת את ההרגשה הזו והיו לי כמה "עניינים" במהלך הנישואין..ואפילו היה רומן אחד רציני שנמשך על פני כמה שנים....את ייסורי המצפון שלי אחרי כל מפגש כזה אי אפשר לתאר..למרות שהייתה כביכול הצדקה למעשים שלי הרגשתי שאני בוגד בילדים שלי ומסכן את עולמם הבטוח על לא עוול בכפם...וראי זה פלא...לפני כשנתיים הפסקתי לגמרי עם השטויות ואני יכול להגיד לך שהאנרגיות שלי כיום מופנות רק כלפי אישתי...וזה נושא פרי...הלכנו לטיפול זוגי והמטפלת הצליחה להבהיר לאישתי שהיא זורקת את הנישואין שלה לפח והיום המצב ביני לבין אישתי טוב מאי פעם....לכן אני רוצה לשתול לך שבב של אופטימיות, אל תאמרי נואש ותעמידי אותו במקום...עושה רושם שבעלך לא עושה מאמץ כדי שתהיי מאושרת וזה לא הוגן כלפייך לכן לפני שפונים ללחפש בחוץ ולפי ההודעות שאני קורא פה בפורום הרבה יישמחו "לקפוץ "תרתי משמע על המציאה הייתי מציע לך ללכת לטיפול זוגי שבו תבהירי לו שאת לא ממשיכה ככה ולתת הזדמנות לתהליך של הבראה, אפילו הייתי מתוודה על הכל כדי שהוא יבין את חומרת המצב ואם לא אז אפשר לפרק את החבילה....לבגוד תמיד אפשר....בהצלחה.

כל אחד בוחר את דרכו ועל כל החלטה חייבים לקחת אחריות לטוב וגם לרע.

אם לומדים מזה אזי הופכים את השגיאה לרווח נקי.

מנהל הפורום
1000+

ערב טוב :-)

לא צריך לדאוג .  הכל יהיה בסדר ,   emo_30.png

בהצלחה !    emo_13.png

ערב מקסים וקסום !   emo_49.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

היי..

המצב והחוסר שחווה כואב ומתסכל ומבין מה שמתחולל בתוכך

אשמח לשוחח איתך בפרטיות במייל.

ran11967@walla,co.il

הייי שלום לך