מחפשת..

מחפשת..

בת 36 נשואה+2

מחפשת ריגוש, פרפרים, להרגיש שוב כמו פעם... 

החסך קיים כבר כמה שנים ואני מרגישה צורך עז לצאת מהאפרוריות והשעמום ולהרגיש שוב בחיים.

אין לי שום כוונה לפרק, אבל אשמח לתת צ'אנס למשהו נוסף מהצד.

בת 36 נשואה+2

החסך קיים כבר כמה שנים ואני מרגישה צורך עז לצאת מהאפרוריות והשעמום ולהרגיש שוב בחיים.

אחות יקרה,,, בפורים נהוג להתחפש -

אבל בין לבין - לא הפסקתי לחפש...

ומי לא רוצה להתנהג כמו איזה פרפר -

ושלא יטענו לי שעכשיו זה מאוחר,

כי הגוף צמא וגם הלב ניכמר -

כמו החתול המחפש את העכבר...

אז אין לי ספק ואני ממש בטוח -

כמו שבכיתה המורה כותבת על הלוח -

שבזמן שאני כותב, ממש בזה הרגע -

קיבלת פניות של מחזרים - ממש בשפע...

ומה שחסר זה הקליק שיביא לכם ת'קטע, emo_02.png

כמו שאחרי האות אלפא - באה הבתא. emo_01.png

ומכיוון שהחיים הפכו אותי לעייף...

רק אאחל לך בהצלחה וגם בכייף !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אני זוכר שנסענו פעם לרודוס.  סיפרנו לנו על עמק הפרפרים שבו מרחפים אלפי פרפרים מרהיבים בשלל צבעי הקשת.  שכרנו רכב, נסענו לעמק.  הסתובבנו שעות מנסים למצוא את הפלא התשיעי של העולם, בסוף מצאנו פרפר אחד מת. דווקא נראה שבצעירותו היה די מרשים.

לא, אבל ברצינות, ברוכה הבאה.  חפשי בזהירות שלא תתפסי ותהני מהחיים כמה שיותר.  קשר טוב וסקס טוב הם הדבר הטוב ביותר שעוד נותנים לנו בחינם (-:

הסיפור על רודוס אמיתי דרך אגב....

קשר טוב זה דבר טוב רק שדני רם לא מסוגל לזה לא בבית ולא עם המיליון מאהבות שהחליף, רק מחפש ריגושים בהתחלה יגיד לכם את כל מה שתרצו לשמוע, יגרום לכם להתאהב בו במתק שפתיו ומילותיו הכתובות ואחרי שיכבוש את ליבכן ישקיע אפס בקשר וישאיר אותכן עם לב שבור, ראו הוזהרתן ..

אחרי שנפרדנו אמר שנשאר רק עם הצרכים הפיסיים שלא מעוניין בקשר רגשי, אחרי כמה שנים של זיונים לא טובים שוב מחפש מישהי ללכוד ברשת שלו, כדי שלא יצטרך לשלם על צימר ושיוכל לזיין אותה ברכב בחינם.

גם לא אדם החלטי לא יודע מה הוא באמת רוצה , פעם אומר ככה ופעם ככה ובתכלס רק מחפש ריגושים אז מי שרוצה לשמור על הלב שלה שלא תתקרב אליו ומי ששונאת את עצמה ומחפשת להתייסר זו הכתובת.

גם אני חפשתי ורק שברון לב זה הביא לי ... מקווה שלא תפלי על הדני רם הזה שיודע איך לגרום לנשים להתאהב בו אבל בתכלס רק מחפש ריגושים ולא מסוגל להחזיק קשר ותכירי מישהו באמת נחמד. 

דני מה עשית לה? 

יום טוב לכולםemo_01.png

קשר טוב זה דבר טוב רק שדני רם לא מסוגל לזה לא בבית ולא עם המיליון מאהבות שהחליף, רק מחפש ריגושים בהתחלה יגיד לכם את כל מה שתרצו לשמוע, יגרום לכם להתאהב בו במתק שפתיו ומילותיו הכתובות ואחרי שיכבוש את ליבכן ישקיע אפס בקשר וישאיר אותכן עם לב שבור, ראו הוזהרתן ..

אחרי שנפרדנו אמר שנשאר רק עם הצרכים הפיסיים שלא מעוניין בקשר רגשי, אחרי כמה שנים של זיונים לא טובים שוב מחפש מישהי ללכוד ברשת שלו, כדי שלא יצטרך לשלם על צימר ושיוכל לזיין אותה ברכב בחינם.

גם לא אדם החלטי לא יודע מה הוא באמת רוצה , פעם אומר ככה ופעם ככה ובתכלס רק מחפש ריגושים אז מי שרוצה לשמור על הלב שלה שלא תתקרב אליו ומי ששונאת את עצמה ומחפשת להתייסר זו הכתובת.

דברים קשים, במדיה אחרת נחשב להוצאת דיבה. ליבי ליבי לך ומקוה שתמצאי את האהבה. אך כגבר שנתקל מהצד שלו בנשים מתעתעות. אני יכול להוסיף שלכל סיפור יש שני צדדים והייתי מצפה מדני רם לתת את גירסתו-מאחר וה"סיפור" כבר נחשף.

בת 36 נשואה+2

בהצלחה וברוך בואך לעולם האסור. כמי שכבר ביקר ו"נפגע" והפגיעה היתה ממש טובה. יש מקום להזהיר אותך שברגע שנכנסת לכאן אין כבר דרך חזרה-העולם ממכר ומרגש וההתמכרות לאנדרלין של ההרפתקה היא חלק מהותי בחוויה.

לא נראה לי שזאת הוצאת דיבה עם כל הכבוד. אנחנו לא יודעים במי מדובר ובכל מקרה משום מה לא נראה לי שדני יחשוב על הגשת תביעה. אבל בהחלט כדאי לשמוע את הצד שלו כי זה ממש לא נשמע טוב

יום טוב לכולםemo_01.png

לא נראה לי שזאת הוצאת דיבה עם כל הכבוד. אנחנו לא יודעים במי מדובר ובכל מקרה משום מה לא נראה לי שדני יחשוב על הגשת תביעה. אבל בהחלט כדאי לשמוע את הצד שלו כי זה ממש לא נשמע טוב

כמו שכתבתי אלינור: במדיה אחרת זה יכול להחשב להוצאת דיבה.. במדיה הזו כאשר כל המשתתפים חסויים לכאורה והמוניטין מתבסס על חריגה מאמות המוסר המקובלות הרי שאין כאן מקום להגדרה כזו.

כתבתי לה בפוסט אחר שתכבס בפרטי.

נהיה צהוב כאן.

כתבתי לה בפוסט אחר שתכבס בפרטי.

נהיה צהוב כאן.

אז מה? זה מה שמענין

יום טוב לכולםemo_01.png

דני שובבני.. נראה לי שזה הזמן לשנות את השם שלך.. 

יש פה מישהי אשש עליךemo_87.pngemo_87.pngemo_87.png

דני שובבני.. נראה לי שזה הזמן לשנות את השם שלך.. 

יש פה מישהי אשש עליךemo_87.pngemo_87.pngemo_87.png

לא חושבת שהיא אש אלא כבר נשרפה.

ומה שהיא עשתה כאן דורש לא מעט אומץ וכל זאת לטובתנו, הנשים הנמצאות כאן.

אז לא הייתי הולכת על כיוון של "לטפס" על העניין ולצחוק על חשבונה כי אם להודות לה על כך.

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

וואו,  רק עכשיו אני רואה את המהומה....  מה לעשות שצריך לעבוד לפעמים.

כשאדם נפגע הוא נפגע, קשה להתווכח על זה, וזה אחד מהסיכונים שאנחנו לוקחים כאשר אנחנו נסחפים ברגשות. אחד נפגע יותר ואחד פחות. אני לא יכול להתווכח וגם לא להגן על עצמי מעבר לכתיבה והייתי יכול גם לכתוב שאני יאיר לפיד או ג'ורג' וושינגטון. הנייר סובל הכל.

אני רק יכול לומר שאני עדיין מכבד את מי שכתב את הדברים והלוואי שהפגיעה היתה פחות קשה.

מתחזה ונוכל סדרתי אני בטוח לא, וגם לא מתיימר להיות דון ז'ואן או בעל תכונות "השכבה" יוצאות דופן.  לסתום את הפה ולרדת למחתרת אני גם לא מוכן.  נראה לי ששנתיים זה מספיק זמן צינון.... 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר