היי לכולם. אני נשוי (די באושר)

אני סטודנט וכל הזמן נמצא סביב נשים מושכות ומפלרטט איתן.. אבל אני רוצה יותר מזה... מה אני מפסיד?? מה אני מרוויח שאני לא ממשיך עם זה ? המלצות שלכן/ם?

הסיבה שלך לבגוד היא שיש מסביבך נשים יפות?

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

שאלה כללית מדי .

פירוט בבקשה.

אני פשוט נמשך. כשמישהי יפה מסתכלת עלי ומפלרטטת איתי זה מרגש אותי אני פשוט רוצה יותר. והריגוש הזה לא מרפה אני מוצא את עצמי חושב על זה כל הזמן

עכשיו אתה במצב של שקט נפשי יחסי. אין בעיה מוסרית עם לרצות ולבדוק את "המחיר בשוק" במיוחד לבחור צעיר המוקף בנשים יפות. אם תמשיך עם זה כמו שאתה קורא לזה אין דרך חזרה וזה אומר להכנס לחיים של הסתרות, רגשי אשמה וכו'. אני חייבת לומר שקשה לי להבין למה בחור בן 25 נמצא במצב שהוא חושב על בגידה...יכול להיות שזאת פשוט לא האחת שלך והפתרון לדעתי הוא לא בבגידה אלא בלשים את הדברים על השולחן ולאפשר לך ולה למצוא את האחד

יום טוב לכולםemo_01.png

אני לא בטוח שאני מסכים עם החלק השני של דברייך. כן אני מתגעגע לחוות דברים ראשוניים ואני בהחלט נמשך לבנות יפות ומרגיש רצון לממש מה זה אומר עלי? לא ממש יודע..

מציע לך לשמור את היידים שלך בגובה העניים.

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

מציע לך לשמור את היידים שלך בגובה העניים.

או כמו שאומרים ידיים מאחורי הגב :-)

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אתה לא מפסיד כלום

תכניס לך את זה לראש וככה יהיה לך יותר קל

עכשיו אתה במצב של שקט נפשי יחסי. אין בעיה מוסרית עם לרצות ולבדוק את "המחיר בשוק" במיוחד לבחור צעיר המוקף בנשים יפות. אם תמשיך עם זה כמו שאתה קורא לזה אין דרך חזרה וזה אומר להכנס לחיים של הסתרות, רגשי אשמה וכו'. אני חייבת לומר שקשה לי להבין למה בחור בן 25 נמצא במצב שהוא חושב על בגידה...יכול להיות שזאת פשוט לא האחת שלך והפתרון לדעתי הוא לא בבגידה אלא בלשים את הדברים על השולחן ולאפשר לך ולה למצוא את האחד

אני כבר לא שופט גילאים.

אתה לא מפסיד כלום

תכניס לך את זה לראש וככה יהיה לך יותר קל

אתה מפסיד המון:
 - ריגוש
 - תחושת החופש, הכל פרוש בפניך ומותר 
 - התחושה הראשונית של כיבוש וידיעת גוף חדש ... ממש ממכר !!!

אבל אם תטעם מפרי הפרי האסור:
- לא תדע מה זאת אהבה אמת
- תחייה בשקר מתמיד עם עצמך
- לא תדע אם בת הזוג שאתה נשוי לה ... היא השותפה לשארית חייך
- תמיד תרצה עוד .... וולעיתים זה לא יהיה בנמצא.
- נפשך לא תהייה רגועה ותמיד תחוש שאתה מפסיד משהו.

האם אתה רוצה לטעום עדין מהתפוח האסור ? 

תענוגות החיים הם במחיר יקר. או שאנחנו מוותרים על חיינו, או מצפוננו, או שזה לא חוקי- או שזה פשוט...משמין.

רוצה מאוד לטעום מהפרי האסור. אבל ההשלכות באמת גדולות אולי גדולות מדי..

אני מבין שהתחתנת יחסית בגיל מוקדם?...לצערי בניסיוני, גיליתי שזה מקור מאוד גדול לרוב הבעיות בזוגיות.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר