פגיעות

פגיעות

יצא לי לנהל לא מעט שיחות בנושא ...

אך ומדוע היגעת לכאן ?..

בהרבה מהשיחות האלה עולה הסיבה של פגיעות ...

"אני כאן כי נפגעתי" ..הבן זוג\ בת זוג פגע במידה כזו שגרמה לי להתרחק ....עד כדי התחברות לבן זוג אחר

השאלה שלי ...

עד כמה זה נפוץ כסיבה - פגיעה אישית המובילה לעולם האסור ?

האם בן זוג אסור משנה את ההרגשה הזו כלפי החוקי\ת ?

מרגיע? מחזק את ה"אני" האישי? תורם במשהו?

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

תראה שי, כבר כתבתי כאן יותר מפעם שמאז שאני נשוי - אני עם אותה אחת, אפילו מחשבות על אחרות לא היו לי.

כך שמי שיטען שאני לא "בר-סמחא" בנושא, יתכן שיהיה צודק.

ומצד שני- כרווק היו לי קטעים עם יותר מנשואה אחת ומה שאפיין את כל הנשואות שהיה לי קשר איתן הוא הטיעון שלהן שבן הזוג לא מתייחס אליהן...

אחת אפילו טענה שהייתה מעדיפה שהוא יכה אותה - ובלבד שיתייחס. אני כותב דברים כהוויתם.

אבל היום, במבט בן עשרות שנים אחורה, נראה לי שהן כאילו חשו צורך להתנצל על הבגידה או הפרת האימון.

והאמת היא ש"כשהזיין עומד - השכל בתחת emo_01.png" וזה נכון לאו דווקא בקטע הפיסי שבקשרים מהצד.

כי בינינו לבין עצמנו - אם אתה נשוי, קרוב לוודאי שלא עובר עליך יום שבו אתה רוצה לשלוח את האישה לעזאזל בגלל אלף ואחת סיבות וכך גם היא אותך.

אז על כל אי הבנה וריב קטן רצים לחפש רומן מהצד ?

אם זה באמת היה ככה - תעשיית הוויאגרה הייתה עובדת שעות נוספות ... emo_01.png

תכלס - כמו שאין היגיון באהבה - אין היגיון ביצר הגורם לבני זוג להתאהב או סתם להתחרמן על מישהו/מישהי אחר/ת.

אבל תמשיך לתהות ולשאול שאלות - כי אוי לו למי שמקבל כל תופעה בחיים כמובנת מאיליה !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

האמת? אני יותר עם אמוץ כאן, לדעתי רוב האנשים שנמצאים בעולם האסור נמצאים בו יותר בגלל חסך כלשהו, ופחות בגלל פגיעה, למרות שאני לא שוללת גם את הסיבה הזאת.

אבל אם בפגיעה עסקינן, והסיבה בגללה אותם אנשים הגיעו לעולם האסור, לי יותר נראה שזה מתוך איזשהו כעס, אולי איזה יצר נקמנות, 

ובמקרה כזה, לטעמי, בן / בת הזוג האסורים מחזקים את האני האישי שנפגע.

אך ומדוע היגעת לכאן ?..

"אני כאן כי נפגעתי" ..הבן זוג\ בת זוג פגע במידה כזו שגרמה לי להתרחק ....עד כדי התחברות לבן זוג אחר

השאלה שלי ...

מאמין שיש המון סיבות: מאדם בוגדני שמחפש פנטזיית מין עד החיים בהכרח, שאי אפשר להתגרש.
האם אפשר לקבוע בוודאות שפגיעה היא סיבה מרכזית? לא חושב. מאוד תלוי באישיות ובסיפור חיים.
שוב, מזכיר: הכל סובייקטיבי. הכל אשלייה של התפיסה שלנו. אלוהים נמצא בשני הצדדים.
הרבה פעמים מצאתי את עצמי מצדיק בגידה, והרבה יותר פעמים הגבתי בגועל כששמעתי את הסיבה לבגידה, שלא היתה מוצדקת וצודקת.
בקשר לשאלה עצמה, אני זוכר מספר לא מבוטל של חברים בזמני הקצר פה, הביעו שהבגידה עשתה אותה שקטים יותר בבית ואפילו ייצבה את חייהם!!! 

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

השאלה טובה....

רק לא מנוסחת בצורה ידידותית...

והתשובות ? רבות כחול אשר על שפת הים.

אך ומדוע היגעת לכאן ?..

השאלה שלי ...

יש מצבים שונים.

לעיתים נוקמים על בגידה, בבגידה.

והמילה חסך עולה לי בראש כל פעם.

חסך רגשי וגופני.

ולעיתים החסך לא קשור לחוקי.

כבר נתקלתי במקרים של נשים שהבעל הוא הראשון שלהם.

ומה שדחף זה הרצון לחוש משהו אחר.

לדעתי כמו שגם כתבו מעלי הסיבה של רוב האנשים היא חסך כלשהו 

בין אם זה מיני או נפשי זה עדיין חסך

לא יצא לי לשמוע על אנשים שנמצאים כאן בגלל פגיעה וגם אם יש כאלו זה לדעתי לא הסיבה המרכזית

אין הרבה מה להרחיב כי אני בעקרון מסכימה עם אמוץ שכתב נפלא וברור

אכן בגידה מגיעה ממחסור. יכול להיות מחסור באהבה, מחסור בסקס, בתשומת לב או סתם הרגשת מחסור שמביאה לחיפוש ריגושים. בסופו של דבר מי שלא חסר לו בדרך כלל לא מחפש צרות (-:

התכתבתי פעם עם מישהי בצ'ט, בעלה בגד בה והיא רצתה לנקום בו, גם זו סיבה אבל יותר נדירה, ואם לפתח את הנושא, כנראה שגם הוא בגד בה כי היה חסר להם משהו...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר