פאקינג שנה!!!!!

ואוו איך שהזמן טס לו.... כבר שנה עברה מאז אותו רגע בו הכל החל... מהמפגשים הקטנים האסמסים הבילויים באמצע היום ועד שבאמת עברנו לשלב שבו הקשר כבר נהיה חלק מהחיים מהיום יום, קשר שהתחזק והתעצם , אהבה שהחלה להתעצם מיום ליום, ואוו שנה כל כך עמוסה ומלאה בחוויות שמחות וטובוות וחלקם גם היו עצובות לפעמים, ברגעים שבו ידעתי שלא אוכל להיפגש איתו היום או ברגעי משבר והיו כאלה... רגעים שבו האהבה הגדולה שלי נשברה, נשברה בימי שישי הבודדים שהוא יודע שאני האשה והאהבה שלו " מבלה" עם משפחה, בעוד שהוא(גרוש) שמחכה להיות כבר איתי... וככה חלפה לה שנה ואיך שהזמן טס לו כ"כ טס לוו, אולי לא סתם אומרים שנהנים הזמן טס.. ..

והיום שנה אחרי בהרגשה שכבר נגמרו לי השקרים והתרוצים לבלות כמעט יום יום במסיבה/ יומולדת/ חתונה/ מסיבת רווקות וכ'ו...

היום שבו אתה מבקש ממני להחליט, לכאן או לכאן, אוהב כ"כ מוכן להיות איתי לחכות לי, אם רק אגיד שכן זה מה שיקרה, שנחייה כבר ביחד, שלא תצטרך ללכת לכל מקום לבד, וכל פעם שירצו להכיר לך מישהי תתחמק באלגנטיות, היום שבו תדע שאתה כבר לא לבד בלילות ובימים, היום הזה שבו אני צריכה להחליט מה יהיה בגורל המשפחה שלי, הילדה האהובה שלי הבעל התומך והמאמין שהאמין לי כל השנה, שהיה שואל אם אני צריכה כסף  שיצאתי לבלות עם האהבה שלי..

כל כך הרבה שאלות תהיות ומחשבות, מה לעשות ללכת עם הלב או עם הראש...

שאלה שמלווה אותי כבר שנה, אבל התשובה, אם הייתה לי אותה... 

emo_123.png  מכל   הלב   emo_43.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

הייתי שמח לייעץ לך משהו, אחותי  אור -

רק שבתחום הזה - אני משול לחמור...emo_11.png

וממש לא חשוב אם זה רווק, נשוי או גרוש -

בעולמנו הצבוע - אין מקום לשום "שילוש"

ולא חשוב עד כמה את מאבדת את הראש -

זוגיות זה עסק לשניים וממש לא לשלוש. emo_03.png

וכיוון שאין לי חצי מושג מכל היתר -

לא אייעץ לך לוותר על שום קשר. emo_27.png

לא אייעץ לך את מי מהם לעזוב ,

כי יתכן מאוד שעוד תמשיכי לאהוב....

אזזזזזזזזזזז כל מה שאני יכול זה - לייחל לך רק טוב !!!emo_43.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

היה ונאמר רק את יכולה להחליט.

ו

ההחלטה שלך. אם את שואלת אותי- את צעירה וכל החיים לפניך ולא מאוחר להתחיל חיים חדשים עם מי שאת אוהבת. הענין של "בעלי שהאמין לי" לא צריך לשמש תירוץ כי  אני מתארת לעצמי שגם בעלך אם היה יודע את האמת היה מעדיף להיות עם מישהי שאוהבת אותו וגם הוא יכול למצוא מישהי כזאת להתחיל איתה חיים

יום טוב לכולםemo_01.png

ההחלטה שלך. אם את שואלת אותי- את צעירה וכל החיים לפניך ולא מאוחר להתחיל חיים חדשים עם מי שאת אוהבת. הענין של "בעלי שהאמין לי" לא צריך לשמש תירוץ כי  אני מתארת לעצמי שגם בעלך אם היה יודע את האמת היה מעדיף להיות עם מישהי שאוהבת אותו וגם הוא יכול למצוא מישהי כזאת להתחיל איתה חיים

emo_45.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אור יקרה.

התשובה הכי מושכלת היא התשובה של אלינור.

מאחר וזה אינו רומן חולף אלא אהבה, לכי אחרי ליבך .

כמו שנראה את כרגע עושה עוול לשלושה אנשים, בעלך , בן זוגך, ולעצמך.

מאחר וצעירה ועדיין יכולה לפתוח פרק ב .

הסיפור בסוף יתפוצץ לך בפרצוף.

זאת הצרה העיקרית כשהסטטוס כל כך שונה, בסופו של דבר הצד הפנוי רוצה יותר,

בחיי שלא מקנאה בך.

זה לא הוגן, מה שאת עושה לשניהם, ולילדים שלך. את אדם מבוגר, קבלי החלטה.

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

הממממ

שנה עברה ואת מספרת גם על חוויות עצובות?   כבר?   בקשר שאמור להכיל רק את הטוב?  ולמה עצובות?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר